Jump to content

Roland Garros 2021


Милица

Recommended Posts

Ma koliko se Djokovic raspadao, Museti radi jednu pametnu stvar protiv njega za koju mi nije jasno da skoro niko ne pokusava evo maltene 15 godina - razbiti mu ritam na svaki moguci nacin, po cenu gresaka.

 

Nema besmislenog prebacivanja i pimplanja unedogled dok Djokovic ne iznudi gresku, nema glupavih sablonskih poena koje Djokovic moze da igra takodje unedogled. Svaki poen iz pocetka, nova prica.

Link to comment
Share on other sites

Museti deluje dosta temperamentno oko sitnih gresaka i posle vodjstva 2:0 u setovima. Kao da je on 1. na svetu

3 minutes ago, CheshireCat said:

Mora u petu da se ubaci i onda može da bude bolji.

E sad videćemo da li to može 3 seta i da li ostavlja posledice posle...

De ne ostavlja posledice, i ako kojim slucajem prodje, ne bi me iznenadilo ni da izgubi od Beretinija, a mozda se i povuce u stilu RF.

Link to comment
Share on other sites

Naravno da ostavlja posledice. Upravo ga je patuljasenje protiv Cicipasa kostalo mnogo jaceg otpora u finalu prosle godine.

Nikad patuljko nece nauciti.

Zato je najpametnije da ne dodje do Nadala, ostace froncle od njega.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, McLeod said:

Ma koliko se Djokovic raspadao, Museti radi jednu pametnu stvar protiv njega za koju mi nije jasno da skoro niko ne pokusava evo maltene 15 godina - razbiti mu ritam na svaki moguci nacin, po cenu gresaka.

 

Nema besmislenog prebacivanja i pimplanja unedogled dok Djokovic ne iznudi gresku, nema glupavih sablonskih poena koje Djokovic moze da igra takodje unedogled. Svaki poen iz pocetka, nova prica.

 

Nakon ovoga, Museti je bukvalno svaki udarac odigrao katastrofalno i radio upravo ono što Novak hoće, da ga natera na UE metar u aut :Hail:

  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...