Jump to content

Roland Garros 2021


Милица

Recommended Posts

44 minutes ago, Boxy said:

Ovo je teska glupost, predao 2 gema pred kraj, kao da nije mogao da statira i seta sa jedne strane na drugu.

Ja razumem dečka, mlad je, nije mogao da podnese što se Novax iživljava nad njim, što je potpuno nemoćan. 

 

Mislm da će mu ovo iskustvo značiti i dati mu motiv za sledeći put. Nešto kao Novak kad se na početku karijere klao sa ovom dvojicom na slemovima.

 

Biće mali veliki igrač, siguran sam.

Edited by dulematic
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dobra priprema za meceve koji mu predstoje, nije se previse potrosio u tom drugom delu meca, gde je cak bilo i duzih pauza .......................  Ono sto sam ja video je da je potpuno nepotrebno ispustio prvi set iz ruke kada je imao 3 : 1 i servirao za 4 : 1, drugi set nisam maltene uopste gledao, ali po rezultatu u taj brejku videh da ga je Museti razbio, ovo ostalo je bilo ozbiljno skolovanje .................................

Link to comment
Share on other sites

Dobra priprema za meceve koji mu predstoje, nije se previse potrosio u tom drugom delu meca, gde je cak bilo i duzih pauza .......................  Ono sto sam ja video je da je potpuno nepotrebno ispustio prvi set iz ruke kada je imao 3 : 1 i servirao za 4 : 1, drugi set nisam maltene uopste gledao, ali po rezultatu u taj brejku videh da ga je Museti razbio, ovo ostalo je bilo ozbiljno skolovanje .................................
Ne mogu ti opisati koliko si imao sreće što nisi gledao drugi TB :)

Biće nešto od ovog malog, samo da odradi minimalnu korekciju temperamenta i da se pomiri sa tim da će još dosta puta biti ovako isprašen sa terena dok ne ojača. Tj da ne bude preveliki perfekcionista jer se nervirao kad promaši i u prva 2 seta koja je odigrao kao pomahnitao
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites



Ja razumem dečka, mlad je, nije mogao da podnese što se Novax iživljava nad njim, što je potpuno nemoćan. 
 
Midlim da će mu ovo iskustvo značiti i dati mu motiv za sledeći put. Nešto kao Novak kad se na početku karijere klao sa ovom dvojicom na slemovima.
 
Biće mali veliki igrač, siguran sam.


Onda je trebao da preda na kraju 4.seta, zar je mislio da ce nekim cudom da dobije Djokovica u 5.setu, a ima povredu.

I ja verujem da ce biti veliki igrac, ali ovo ne volim, 2gema, 8 poena je mogao bukvalno da stoji i da samo seta, tako bi isto pokazao da je povredjen.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, dulematic said:

Pola čovek pola ijaaaaooo

Ovo boooliiii

A boli i mene kad ga čujem :classic_rolleyes:

12 minutes ago, Milutinov Tata said:

Sakari u 1/4 finalu, bas ubedljiva danas. Ako i Kostjuk napravi senzaciju, imamo novu GS sampionku.

Nadam se da neće, volela bih da Iga odbrani titulu. 

Sad verovatno neće kad sam napisala :classic_sad:

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Boxy said:


 

 


Onda je trebao da preda na kraju 4.seta, zar je mislio da ce nekim cudom da dobije Djokovica u 5.setu, a ima povredu.

I ja verujem da ce biti veliki igrac, ali ovo ne volim, 2gema, 8 poena je mogao bukvalno da stoji i da samo seta, tako bi isto pokazao da je povredjen.

 

Mislim da nije predao zbog povrede nego iz čiste nemoći i razočarenja nakon što je imao 2-0 protiv broja jedan. To boli mnogo više od prepone pogotovo u tim godinama, dečko ima 19.

Edited by dulematic
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Losmi17 said:

Bas bije. Al mi je utisak da ce skupljati gemove.

 

Zabooooga Lošmi...ne treba ti ovo da napišeš, nego Mekliša. 

4 minutes ago, wwww said:

 

 

Znam da sam gledao statistike u kojima se Đokoviću ne računa Davidenko u poraze nakon što je vodio 2-0 pa mi sad ništa nije jasno....

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da nije predao zbog povrede nego iz čiste nemoći i razočarenja nakon što je imao 2-0 protiv broja jedan. To boli mnogo više od prepone pogotovo u tim godinama, dečko ima 19.
To je jos gore, a godine nisu opravdanje.
Link to comment
Share on other sites

Just now, Boxy said:
3 minutes ago, dulematic said:
Mislim da nije predao zbog povrede nego iz čiste nemoći i razočarenja nakon što je imao 2-0 protiv broja jedan. To boli mnogo više od prepone pogotovo u tim godinama, dečko ima 19.

To je jos gore, a godine nisu opravdanje.

Meni je gore da se povučeš sa GS turnira nakon pobede da bi se bolje pripremio za sledeći. Oodine nisu opravdanje. 

Finesa je u reči razumem, dakle ne opravdavam ali razumem, naravno da to nije lepo. Isto tako razumem i Feda u tim godinama.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, de Havilland Mosquito said:

 

Znam da sam gledao statistike u kojima se Đokoviću ne računa Davidenko u poraze nakon što je vodio 2-0 pa mi sad ništa nije jasno....

mislim da mu se nece oficijelno racunati u toj statisttici. Ali mi bilo zanimljivo da ATP ovo objavi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...