Jump to content

Split CL: Superliga


Tamburinjo

Recommended Posts

19 minutes ago, gggggggg said:

propali bi zato sto ne bi dobijali 150 miliona godisnje nego neku kurcinu. niko nece kupovati prava da gledaju brighton i burnley. a svi najbolji igraci u ostalim klubovima bi otisli u ove top6 ekipe da budu 17,18 igraci u rotaciji. 

Jel ovo vazi i ako ne dozvole radne dozvole tim igracima :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam ja shvatio, tu veliku stvar mogu da naprave lokalci, ako npr zabrane korištenje naziva Liverpool i Manchester u imenima klubova, a navodno imaju mehanizme da to urade pa onda neka L'pool nosi ime Merseyside Reds kako su ih nazvali na zvaničnom tw nalogu Leedsa pred početak utakmice pre malo više od pola sata. 

Edited by We lose every week
Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, dzoneee said:

Opet ce City da ostane bez LS :lol_2:

 

Ako roknu Siti i Pepa, prelazim 100% na stranu Glejzera i ekipe :s_d:

 

 

9 minutes ago, We lose every week said:

Koliko sam ja shvatio, tu veliku stvar mogu da naprave lokalci, ako npr zabrane korištenje naziva Liverpool i Manchester u imenima klubova, a navodno imaju mehanizme da to urade pa onda neka L'pool nosi ime Merseyside Reds kako su ih nazvali na zvaničnom tw nalogu Leedsa pred početak utakmice pre malo više od pola sata. 

 

Ceo zivot se tako zovemo na PES-u... nije da bi tako bio neki problem. :D 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dl91 said:

 Sta je Milan pokazao protiv Zvezde da ide u to takmicenje? Sta je Totenhem pokazao protiv Dinama? Arsenal kao koji na tabeli, a ne Lester i West Ham? Bruka!

Zato ju i pokreću. Da ne bi neki Leicester, Dinamo, Lyon uzimali novce koji pripadaju superpopularnima Tottenhamu i Arsenalu. Europskim navijačima se to gadi. Ali u usporedbi sa Azijom i Amerikom, Europa je malo tržište. A Amerima i Azijatima to ne da se ne gadi, nego je to nešto fenomenalno. Kakvo nagrađivanje izvrsnosti? To njima nema smisla. Daj pare da se dijele, rezultat na terenu je na zadnjem mjestu. 

Link to comment
Share on other sites

I Sevilla ih sad odbila :lol_2: Poceli su redom da zovu da skupe tih 16, 18, 20 klubova koliko su planirali da ima liga. :lol_2:

 

Mene za klupski fudbal iskreno zabole, a polako pocinje i generalno za fudbal. Fudbal je odavno izgubio svoju dusu, sto bi neki rekli "romantiku". Tako da mene cela ova prica izuzetno zabavlja iskreno govoreci. :lol_2:

 

Pola sata pred pocetak utakmice sa Leedsom na zvanicnom twitter nalogu Leedsa umesto Liverpool klub je nazvan Merseyside Reds :lol_2: 

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, vladaboss90 said:

 

Rekao bih da bi bio jak udarac i da bi trebalo vremena da se stvari vrate u odredjenu normalu, mozda ne kao sto je sada, ali PL sigurno ne bi tek tako propala. I ja iskreno sumnjam da bi svi najbolji igracu otisli u "superligu", verujem da bi dosta njih ostalo da se takmici u domacim ligama i LS za nesto manje plate. Uostalom, nece osvajac "superlige" da bude sampion Evrope, to ce i dalje biti rezervisano za LS. 

 

za nesto manje plate bi znacilo 3 ili 4 puta manje nego sada. da vidimo ko bi od igraca do prihvatio

 

7 minutes ago, Darth Steva said:

 

 

Ako roknu Siti i Pepa, prelazim 100% na stranu Glejzera i ekipe :s_d:

 

 

 

Ceo zivot se tako zovemo na PES-u... nije da bi tako bio neki problem. 😄

 

steta sto se doltra penzionisao

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, dzoneee said:

I Sevilla ih sad odbila :lol_2: Poceli su redom da zovu da skupe tih 16, 18, 20 klubova koliko su planirali da ima liga. :lol_2:

 

 

 

cekamo da ih izodbija dovoljno klubova da stignu do Zvezde, a onda kad Terza uleti u keš JP Morgana, e to ce stvarno biti kraj fudbala😂

Edited by holden c.
  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Odavno reseno u NBA, skora u evropskoj kosarci, generalno Americki nacin koji donosi odlican i velik profit. Ko voli da gleda Bayern-Ludogorec...da se ne zajebavamo mnogo,  tu je mnogo rangova vise...Pre ili kasnije se moralo ovo desiti, sto bi ljudi davali i ulagali miljiarde a da ne mogu to izvuci i jos zaraditi sto vise.

 

Od UEFA mafja, do podrska uefi...kratak je put..😁

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni said:

Ne mora, a i pise prementivo.

No, dok ima takvih kao ti, Kristijan Golubovic i Kursadzije ne moraju da brinu.

Koliko se ja razumem u srpski recnik, sto nisam siguran za tebe, znam dobro sta znaci rec odbijanje. 

 

Iz Sevilje su samo rekli da ne zele da se takmice u toj ligi isto kao i Javor danas.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, dzoneee said:

Bingo :thumbup:

 

Cela prica. Kad im je odgovaralo narusavanje klupskog fudbala i promene cije produkte toga bi trpali u svoje dzepove onda moze, a sada kada neko drugi to hoce da organizuje samo jos gore i radikalnije onda ajde da se bunimo.

 

Licemerstvo na kvadrat, al drugo nista i ne moze da se ocekuje od njih.

A da li je licemerstvo to sto osnivaci Superlige zbirno duguju 8.5 milijardi eura, da su se do sada bahatili, pa kad su videli da iz tog minusa bas i nema izlaza, jer ne nameravaju da malo uspore u trosenju para, vec zele jos vise, hajde da uzmemo sve pare za sebe, da se povadimo malo, ko jebe ostatak Evrope?

 

Nije bas da su oni izmislili fudbal, pa nas sve toliko zaduzili, vec je i fudbal postao to sto jeste bas i zbog tih UEFA i FIFA i njihovih takmicenja. I taj Real Madrid je najveci i najtrofejniji klub u cijem takmicenju? Je l postao to sto jeste samo zbog nacionalnog sampionata ili je ime izgradio i kolike pare obrnuo zbog evropskih trofeja u UEFA takmicenju? E pa, to je licemerstvo. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, gggggggg said:

 

za nesto manje plate bi znacilo 3 ili 4 puta manje nego sada. da vidimo ko bi od igraca do prihvatio

 

Ok, meni deluje da je tvoja prognoza malo pesimisticna i da PL itekako ima sta da ponudi i bez ovih timova da zadrzi dobar deo trenutnog bogatstva od TV prava, ulaznica, itd, ali videcemo. Prvo treba videti da li ce PL uopste da se usudi da ih izbaci, teska je to odluka.

 

U svakom slucaju, meni se cini da su se ovih 12 malo preigrali. Odbijanje nemackih i francuskih klubova je vec jak udarac za ovo takmicenje, ako nacionalni savezi i UEFA sprovedu makar nesto od ovih pretnji to ce dodatno da urusi ovaj projekat. Meni i dalje deluje da do ovoga nece doci, ali mnogo je ozbiljnih poteza povuceno da se prica zavrsi tek tako. Svakako ce biti interesantno narednih dana 😄 

Link to comment
Share on other sites

Quote

Dear AC Milan, Arsenal , Atlético, Chelsea, Barcelona, Internazionale, Juventus, Liverpool, Manchester City, Manchester United, Real Madrid and Tottenham fans, If you need a new club to support, we're always here for you.

 

Kind regards,

 

FC Spartak Moscow.

izvor: FC Spartak Moscow zvanicni twitter nalog 

 

:roflmao: 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dropkick Murphys said:

A da li je licemerstvo to sto osnivaci Superlige zbirno duguju 8.5 milijardi eura, da su se do sada bahatili, pa kad su videli da iz tog minusa bas i nema izlaza, jer ne nameravaju da malo uspore u trosenju para, vec zele jos vise, hajde da uzmemo sve pare za sebe, da se povadimo malo, ko jebe ostatak Evrope?

 

 

Jeste i to. Ja samo navodim primere razne a ima ih, a mrzi me da pisem dugacke postove gde bih sve sabrao.. pa kako mi padne neka konstatacija na pamet tako je ubacim :classic_biggrin:

 

Rekao sam posle bilo bi dobro da neko izracuna i dug ovih klubova koji su osnivaci :classic_biggrin:

 

Nisam za Superligu, ali ne mogu da bude ni na strani UEFE kojoj sad odjednom smeta to sto bogati hoce ceo kolac. A ne smeta im kad ti isti fondovi finansiraju njihove dzepove. 

 

I jedni i drugi su licemerni. A fudbal kao sport tu nije ni malo bitan, samo je sredstvo uz pomoc koga se zgrcu veliki novci to je valjda jasno i detetu. Klupski fudbal je kao posao, bukvalno se tako i igraci ponasaju. Plati te, odradis to sto imas i ides kuci i tako u krug. Nista ovo ne cudi sto se sada desava, mene cudi sto nije koju godinu ranije.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...