Jump to content

Rat u Ukrajini


Doc Holiday
Message added by Lobotomija,

Ovim disclaimerom označavamo temu o Ukrajini kao "ozbiljnu". Sve što se od forumaša traži je da joj tako pristupaju. Zabranjeno je:

 

- Kačenje lažnih informacija.

- Relativizacije.

- Negiranje ukrajinske nacije.

- Izvrtanje činjenica.

- Floodovanje linkovima i tvitovima.

- Zabranjeno je kačenje uznemirujućih fotografija i videa.

 

Moderacija će zauzeti neutralni stav, što znači da su sva pisanja dozvoljena ako su u skladu sa tačkama iznad. Stavovi moderatora koji učestvuju u diskusijama se smatraju kao "lični" i nemaju veze sa obavljanjem moderatorskog posla. Potrudite se da vesti budu istinite i iz relevantnih izvora. Ako se desi da nešto imate neprovereno, samo naglasite to u postu. Zadržaćemo mogućnost nekih izmena ako bude bilo neophodno.

 

Moderacija Politike

Recommended Posts

3 minutes ago, Devil In My Pants said:

 

 

Srbi su posebna fela kad kazu brat Kadirov npr, a lik je blago receno degen, cak veci i to mnogo od Mise Vacica..i ako to deluje nemoguce.

 

S kim se ti družiš :smiley48:..... ja još nisam sreo "Srbendu" koji o njemu nešto lepo kaže, a ogromna većina nije ni čula za njega.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Constantin said:

S kim se ti družiš :smiley48:..... ja još nisam sreo "Srbendu" koji o njemu nešto lepo kaže, a ogromna većina nije ni čula za njega.

Pa ti si onda liberal 🙂 pa ti je ugao Srbende drugaciji. 🙂

 

kad izlete neki dz portali, vidim 1k+ komentara na njega, a da dodam i Orbana. Od istih glava, ista i hvala. Ono je jezivo citati. Ono sto je zajebano za region, mislim da ni Hrvati mnogo ne beze od nas.

 

Koga Putler voli, vole i Srbende..ko su oni da se protive porivima Putlera da ne zna da izabere prave ljude oko sebe.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Devil In My Pants said:

Pa ti si onda liberal 🙂 pa ti je ugao Srbende drugaciji. 🙂

 

kad izlete neki dz portali, vidim 1k+ komentara na njega, a da dodam i Orbana. Od istih glava, ista i hvala. Ono je jezivo citati. Ono sto je zajebano za region, mislim da ni Hrvati mnogo ne beze od nas.

 

Koga Putler voli, vole i Srbende..ko su oni da se protive porivima Putlera da ne zna da izabere prave ljude oko sebe.

 

 

 

U kutiji za "Prvu pomoć" treba uvek imati i prezervativ.....

 

Ja sam po malo "udaren" jesam liberal, a prezirem liberalnu ekonomiju na delu.....uvek tako, svašta-nešto, ali nikad do kraja.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devil In My Pants said:
 

 

23 minutes ago, erwin said:

 

 

 

 

 

Faw5qf1WYAAHiGJ?format=jpg&name=large

 

Paaaa, nije da nije sumnjivo.

 

Ali, mnogo važniji momenat: da li ste primetili koliko je ova dama napumpala usne. Grand Show level.

I jedno pitanje, greškom sam kvotovao post i nisam znao kako da obriše. Može li to uopšte?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Pangea said:

 

Paaaa, nije da nije sumnjivo.

 

Ali, mnogo važniji momenat: da li ste primetili koliko je ova dama napumpala usne. Grand Show level.

I jedno pitanje, greškom sam kvotovao post i nisam znao kako da obriše. Može li to uopšte?

Ma ajte molim vas, naravno da najmicnija drzava na svetu zna sve. Sl godine spustaju da scaki 15 nema toalet. Zli Estonci se uortacili sa zlim Ukrajincima da destabilizuju Putlera i njegovu humanu politiku.

 

Valjda i on izadje iz bunkera jednom da se slika za Vogue..

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ma ajte molim vas, naravno da najmicnija drzava na svetu zna sve. Sl godine spustaju da scaki 15 nema toalet. Zli Estonci se uortacili sa zlim Ukrajincima da destabilizuju Putlera i njegovu humanu politiku.

 

Valjda i on izadje iz bunkera jednom da se slika za Vogue..

Ne razumem, misliš da su snimci namešteni, a tu pre svega mislim onaj u zgradi gde je žrtva živela? Mislim, ako su snimci realni, prevelika je slučajnost, zar ne?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Pangea said:

Ne razumem, misliš da su snimci namešteni, a tu pre svega mislim onaj u zgradi gde je žrtva živela? Mislim, ako su snimci realni, prevelika je slučajnost, zar ne?

Ne znam, niti me zanima. Poginula je losa osoba i tu je kraj price. Voleo bih da u Rusiji postoji ozbiljna frakcija da unisti celu tu naci/bolesnu vlast na celu sa Putlerom. 

 

Jedino u cemu su Rusi no1 u svetu je propaganda...npr ja volim Dostojevskog..dosli su do ovoga. Ne znam vise da li i balet igraju.

 

Putler je pre svega los za Rusiju...sta on kaze, pa ja mu ne verujem nista..

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Pangea said:

I jedno pitanje, greškom sam kvotovao post i nisam znao kako da obriše. Može li to uopšte?

Može, ali na kompjuteru. Kad greškom kvotuješ post, postaviš kursor preko tog kvotovanog posta, pa klikneš na ikonu koja se pojavi u gornjem levom uglu kvotovanog posta, sa ukrštenim strelicama, pa onda na tastaturi Del, ili može i CTRL+X, ili Backspace :classic_biggrin:

 

Na telefonu ne znam, koristim Firefox i DuckGoGo, i u njima ne radi ovo :classic_biggrin: Možda radi u Chrome, nisam probao :classic_smile:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prica je glupa do zla Boga, ali ima da prodje po raznim donbasima. Ako vec imas neciju legitimaciju, pa jos vojnu, taj mora da je bio zarobljen, ili na koji si nacin dosao do iste. Ako vec imas informaciju o toj osobi, kako je onda dva puta presla granicu i zivela neometano u nekoj high profile zgradi? Izgleda da im je bezbednosna sluzba voajerske prirode, samo snima a ne dira.

Kako god bilo ta cela akcija nije nesto sto moze da izvede jedan covek. Eksploziv, pracenje nekoga ko je pod stalnim prismotrom, za sve to je potrebno vise ljudi, citava mala organizacija i neko iznutra. 

Postoji i druga varijanta, po kojoj je dvor resio da se odrekne Raspucinovih usluga. To je sto godina duga tradicija kod njih. Sto blize dvoru, to su ti vece sanse da ti odleti glava. Ima u Moskvi  zgrada koja je nekada bila u vlasnistvu Politbiroa, elitni deo,  ko se u nju uselio  odmah je  pisao testament.

Edited by DJORDJE
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DJORDJE said:

Prica je glupa do zla Boga, ali ima da prodje po raznim donbasima. Ako vec imas neciju legitimaciju, pa jos vojnu, taj mora da je bio zarobljen, ili na koji si nacin dosao do iste. Ako vec imas informaciju o toj osobi, kako je onda dva puta presla granicu i zivela neometano u nekoj high profile zgradi? Izgleda da im je bezbednosna sluzba voajerske prirode, samo snima a ne dira.

Kako god bilo ta cela akcija nije nesto sto moze da izvede jedan covek. Eksploziv, pracenje nekoga ko je pod stalnim prismotrom, za sve to je potrebno vise ljudi, citava mala organizacija i neko iznutra. 

Postoji i druga varijanta, po kojoj je dvor resio da se odrekne Raspucinovih usluga. To je sto godina duga tradicija kod njih. Sto blize dvoru, to su ti vece sanse da ti odleti glava. Ima u Moskvi  zgrada koja je nekada bila u vlasnistvu Politbiroa, elitni deo,  ko se u nju uselio  odmah je  pisao testament.

 

Ne znas ti koji su zgubidani ti iz FSB, pa sluzbu je prvi Putin totalno unistio jer je znao da mu je opasnost, on je zahvaljuci FSB postao vladar Rusije posto je imao prljav ves o svim bitnim likovima. I sta onda radi pa krece da urusava sluzbu.

 

Navalni je o tome pricao x puta, i pravio yt snimke gde pokazuje koliko su operativci FSB glupi, cesto ljudi sa upitnim koeficijentom inteligencije. 

 

Ali zbog KGB mita, svi misle da je FSB ko sovjetski KGB koji je vrbovao najbolje a realno benefiti rada u KGB su bili daleko bolji nego bilo sta sto FSB moze da ponudi obicnim likovima. Oni na visim polozijama oni zive ko bubreg u loju ali srafovi jok, zive ko i ostali Rusi. I onda svako pametan nece da ima ista sa sluzbom.

Edited by MeanMachine
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, MeanMachine said:

 

Ne znas ti koji su zgubidani ti iz FSB, pa sluzbu je prvi Putin totalno unistio jer je znao da je on zahvaljuci FSB postao vladar Rusije posto je imao prljav ves o svim bitnim likovima. I sta onda radi pa krece da urusava sluzbu.

 

Navalni je o tome pricao x puta, i pravio yt snimke gde pokazuje koliko su operativci FSB glupi, cesto ljudi sa upitnim koeficijentom inteligencije. 

 

Ali zbog KGB mita, svi misle da je FSB ko sovjetski KGB koji je vrbovao najbolje a realno benefiti rada u KGB su bili daleko bolji nego bilo sta sto FSB moze da ponudi obicnim likovima. Oni na visim polozijama oni zive ko bubreg u loju ali srafovi jok, zive ko i ostali Rusi. I onda svako pametan nece da ima ista sa sluzbom.

Podseca na ovu akciju -

 

Posto su dobili zadatak da "nadju" 3 SIM kartice, oni stavili 3 SIMS igrice.

I umesto da stave neki potpis koji je necitak, oni napisali "necitak potpis". 🤣

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Rusiji ovo nije trebalo..bas ozbiljan blam.

 

ne brinem se ja za njih vec za ove rusofile i placenike iz Srbije.

 

sva ta govna vulin, dacic, bajatovic, onaj debeli iz Jagodine palma..itd.. sve to treba po kratkom postupku.

 

Takvih ljudi moras da se resis, sa njima nema kompromisa. Imaju oni putera uz fer sudjenje po 40g bez pomilovanja, zaplena imovine njega i cele porodice pa cak i sela.

 

Putinofilija je bolest i treba je se resiti sto pre na najprecizniji nacin.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, MeanMachine said:

 

Ne znas ti koji su zgubidani ti iz FSB, pa sluzbu je prvi Putin totalno unistio jer je znao da mu je opasnost, on je zahvaljuci FSB postao vladar Rusije posto je imao prljav ves o svim bitnim likovima. I sta onda radi pa krece da urusava sluzbu.

 

Navalni je o tome pricao x puta, i pravio yt snimke gde pokazuje koliko su operativci FSB glupi, cesto ljudi sa upitnim koeficijentom inteligencije. 

 

Ali zbog KGB mita, svi misle da je FSB ko sovjetski KGB koji je vrbovao najbolje a realno benefiti rada u KGB su bili daleko bolji nego bilo sta sto FSB moze da ponudi obicnim likovima. Oni na visim polozijama oni zive ko bubreg u loju ali srafovi jok, zive ko i ostali Rusi. I onda svako pametan nece da ima ista sa sluzbom.

 

Mozda su operativci FSB glupi, ali je FSB kao sluzba napravio daleko vece rezlutate nego KGB - u gotovo svakoj evropskoj i zapadnoj zemlji imaju jaku podrsku i ili su na vlasti, ili na domak vlasti - Trump, Berlusconi,  Salvini, Schroeder, Strache,  Le Pen, Farage,  Jansa, Orban, Vucic, Dodik, Milanovic...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, erwin said:

 

 

 

Znaci u tom grmu lezi zec. 

 

Sve su znali i videli, ali je nisu uhapsili. 

 

Jery neko zna da li je moguce da u Rusiji ima neko da pocisti ove budale sa vlasti?? Neki general, pukovnik?? Moglo ni se to izvesti brzo, ovo pre ili kasnije mora kulminirati vecim ratom koji niko ne zeli sem mozda 10-20bednika u Kremlju...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ters said:

 

Mozda su operativci FSB glupi, ali je FSB kao sluzba napravio daleko vece rezlutate nego KGB - u gotovo svakoj evropskoj i zapadnoj zemlji imaju jaku podrsku i ili su na vlasti, ili na domak vlasti - Trump, Berlusconi,  Salvini, Schroeder, Strache,  Le Pen, Farage,  Jansa, Orban, Vucic, Dodik, Milanovic...

 

To, to. Svako ko ne odgovara neokomunistima je agent FSBa. Ne blamiraj se. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...