Jump to content

Rat u Ukrajini


Doc Holiday
Message added by Lobotomija,

Ovim disclaimerom označavamo temu o Ukrajini kao "ozbiljnu". Sve što se od forumaša traži je da joj tako pristupaju. Zabranjeno je:

 

- Kačenje lažnih informacija.

- Relativizacije.

- Negiranje ukrajinske nacije.

- Izvrtanje činjenica.

- Floodovanje linkovima i tvitovima.

- Zabranjeno je kačenje uznemirujućih fotografija i videa.

 

Moderacija će zauzeti neutralni stav, što znači da su sva pisanja dozvoljena ako su u skladu sa tačkama iznad. Stavovi moderatora koji učestvuju u diskusijama se smatraju kao "lični" i nemaju veze sa obavljanjem moderatorskog posla. Potrudite se da vesti budu istinite i iz relevantnih izvora. Ako se desi da nešto imate neprovereno, samo naglasite to u postu. Zadržaćemo mogućnost nekih izmena ako bude bilo neophodno.

 

Moderacija Politike

Recommended Posts

A i ne vidim zasto ne bih bio za totalno odsecanje putlera od Evrope. Taj je bar 50% kriv za ovu srbendsku nenormalnicku anticivilizacijsku histeriju v2.0 jer on finansira sve te gadove koji je sire, i on podrzava sve sto je najmaloumnije tu sto ovi rade i tako ih odrzava u zivotu, tj te bolesne ideje koje oni tu zastupaju. Taj je odavno KGBovac i mozda je on ili neko slican umesan i u ubistvo Đinđića. U tri reči, ko ga... I treba da bude ostrakovan, zauvek, sto neće biti još dugo, drtav je taj. Ako posle njega ne dođe drugi Gorbačov koji bi razbucao putlerovsku Rusiju, pa poceo da pravi normalnu, takvo stanje treba da ostane još jednu generaciju. A zito, naftu i ostalo mogu da prodaju, ako hoce. Ako nece, drug Si trlja ruke i tako i tako.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Zbog cega?

Pa sto je kritika totalitarnih rezima, i zbog velikog brata, i onih parola rat je mir, sloboda je ropstvo, neznanje je moć, moć nije sredstvo nego cilj itd. Lukasenko se cak i hvali time, kaze, govore diktatura, ali mi imamo stabilnost.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, sasa965 said:

Tlapnje su?

 

Nego šta znači kad vojni savez javno kaže da će da parkira tenkove na tvoja ulazna vrata.

To su nekakve miroljubive namere.

I nije se Rusija bunila 1991 nego 2008.Tada je jasno  rekla da Gruzija i Ukrajina ne mogu u NATO.Da bi pokazali da ne blefiraju započeli su rat u Gruziji.

Na to su  Amerikanci  reki ,,duvaj ga Putine". Posledica takvog ponašanja je rat u Ukrajini. 

 

I Rusija ima parkirane tenkove na vratima drugih drzava pa Rusiju niko nije napao niti imao nameru iz susednih drzava niti bilo odakle, a Rusija jeste napala druge nezavisne drzave a potpisala je sama njihovu nezavisnost. 

 

Kako je prosao SSSR sa velikim apetitima, urusio se na sve strane jer je tako nastrojena drzava na duze vreme ekonomski etc. neodrziva - tako ce se urusiti I Putinova mafijaska. I ekonomski I vojno.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Azazelkg said:

Dosta im je trebalo da je zabrane, tričave 73 godine (knjiga objavljena 1949.)....

progres sto se kaze

mada, neke druge drzave/uredjenja su mnogo brze dosle do stadijuma da spaljuju knjige koje im se ne svidjaju

ne znam zasto je belorusima trebalo toliko dugo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Constantin said:

Da ne trošim tastaturu više, izlazim sam....šta ima ja tu da vas nerviram. Dovoljno je vas, koliko...25-30

Konstantine, ovo je autoviktimizacija intenziteta 0.8 vučića, fali samo da dodaš da ti tih 25 - 30 ugrožava porodicu da ga dostigneš.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Constantin said:

Da ne trošim tastaturu više, izlazim sam....šta ima ja tu da vas nerviram. Dovoljno je vas, koliko...25-30...koliko je ostalo na temi, od preko 100 diskutanata sa početka tema.....čestitam vam Centralna otadžbinska upravo.....Djilas je ukrao 615 miliona.....

 

Ja moram izvini ali materijalna greška je u pitanju. Tačno 619 miliona je u pitanju 🙂

Link to comment
Share on other sites

On hoce izjednacavanje Rusije i UA u ovom ratu. Necemo rat,hocemo cvece..Pa rat se desava..zamisli da su i sami Rusi stali sa odbranom kad su ih nemacki nacisti cistili...

 

U principu Rusija je samo zamenila uloge i postala nacisticka drzava. Necemo mi da pobijemo sve UA, samo one koji su za ovu vlast, slavicemo Cecene,silovatelje i ubice..

 

Zero tolerancija za jes ovo agresija, ali oni su ovo prosto zeleli. Sila Boga ne moli u fazonu pa skinite gace pred silovatelja da se ne muci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, sasa965 said:

 

Glede Putina , Rusija me ne zanima , osim da od njih kupimo veštačko đubrivo po prijateljskoj ceni.

 

 

 

Treba nadoknaditi organsko djubrivo koje si prosuo na ovoj temi?

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Sad, "jebiga'', sto bi se reklo. 

Da je Rusija 24.02. pokrenula neku delimicnu ofanzivu zauzimanja Donbasa, tj tih ''dispuited'' teritorija, koje defacto nisu bile pod vlascu Kijeva i da se to svelo na neko puskaranje iz daljine i slicno, mozda bi apolegetsko/''neutralni'' postovi i imali prodju u smislu: ali Ukrajina je planirala novu ''Oluju'' i slicno.

Ipak, posto je Vladimir Vladimirovic (kako ga Vucic zove, ne znam zasto, mozda zvuci mocnije lol), pokrenuo jedan proces potpunog zauzimanja susedne suverene drzave, pracen u najmanju ruku etnickim ciscenjem stanovnistva, ravnjanjem gradova na 10-15cm, bilo kakve relativizacije ruske invazije nece biti tolerisane.

 

P.S.

Naravno, diskusija ostaje i dalje otvorena za sve istinite tvrdnje. Baljezgarije Devilovskog tipa bice i dalje sankcionisane ukoliko dodje do prekoracenja.

Tema se nece pretvoriti u ruski ''fuckfest'', znaci bilo kakav sovinizam bice kaznjavan. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, AgroLaki said:

P.S.

Naravno, diskusija ostaje i dalje otvorena za sve istinite tvrdnje. Baljezgarije Devilovskog tipa bice i dalje sankcionisane ukoliko dodje do prekoracenja.

Tema se nece pretvoriti u ruski ''fuckfest'', znaci bilo kakav sovinizam bice kaznjavan

A ucitavanja?

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, ters said:

Treba nadoknaditi organsko djubrivo koje si prosuo na ovoj

Ako nisi sposoban da racionalno i razložno kritikuješ , preskoči moj upis.

Ovo je diskusione forum a ne partijski sastanak SKJ.

Horsko pevanje je rezervisano za jednoumlje.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Azazelkg said:

Dosta im je trebalo da je zabrane, tričave 73 godine (knjiga objavljena 1949.)....

Naravno da knjiga jeste bila zabranjena u Sovjetskom Savezu, i to do samog kraja 80ih.

 

edit. Izvinjavam se, nisam primetio da je @erwin već napisao sličan odgovor, otvorim gomilu tabova pa mi nekad promakne šta je u međuvremenu bilo.

Edited by bohumilo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Kooineeperk said:

A ucitavanja?

I ucitavanja ce da se kaznjavaju, ali topik je hiperproduktivan svaki dan i nekad ima malo jacih ''rundi'' ja tebi ti meni, pa to nekako prolazi. Jbg, tanki smo sa moderacijom trenutno, a ja 7 dana nisam bio kod kuce. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, AgroLaki said:

Sad, "jebiga'', sto bi se reklo. 

Da je Rusija 24.02. pokrenula neku delimicnu ofanzivu zauzimanja Donbasa, tj tih ''dispuited'' teritorija, koje defacto nisu bile pod vlascu Kijeva i da se to svelo na neko puskaranje iz daljine i slicno, mozda bi apolegetsko/''neutralni'' postovi i imali prodju u smislu: ali Ukrajina je planirala novu ''Oluju'' i slicno.

Ipak, posto je Vladimir Vladimirovic (kako ga Vucic zove, ne znam zasto, mozda zvuci mocnije lol), pokrenuo jedan proces potpunog zauzimanja susedne suverene drzave, pracen u najmanju ruku etnickim ciscenjem stanovnistva, ravnjanjem gradova na 10-15cm, bilo kakve relativizacije ruske invazije nece biti tolerisane.

 

P.S.

Naravno, diskusija ostaje i dalje otvorena za sve istinite tvrdnje. Baljezgarije Devilovskog tipa bice i dalje sankcionisane ukoliko dodje do prekoracenja.

Tema se nece pretvoriti u ruski ''fuckfest'', znaci bilo kakav sovinizam bice kaznjavan. 

Hvala

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, AgroLaki said:

Nema na cemu, znas sta ti je (ne)ciniti. 

Quote

Koskofilija je, da tako kažem, iznudjena od nekrofila...koskofilija je politička kategorija, nekrofilija je bolest....

Nekrofili, na ovoj temi, nisu zainteresovani za kraj rata, već za kažnjavanje agresora. Možda je to dobro, ne znam, ja ne mislim tako, a ne amnestiram agresora. Ja mislim da je najbolje da sve to što pre stane i prestane. Vas zaineteresovane za pobedu žalim, malo toga imate ljudskog u sebi, bitno je da se pobedi i da pobedi "vaša ideja".....ja sam apsolutno indiferentan prema tome ko će pobediti, i da li će uopšte neko, u ovom ratu. Cenim da će svi biti na gubitku. 

 

Da ne trošim tastaturu više, izlazim sam....šta ima ja tu da vas nerviram. Dovoljno je vas, koliko...25-30...koliko je ostalo na temi, od preko 100 diskutanata sa početka tema.....čestitam vam Centralna otadžbinska upravo.....Djilas je ukrao 615 miliona.....

 

Čitamo se na nekim drugim temama...akoBogda......... valjda nećete da me kvotujete...

Jel si ti video npr ovaj post?  Nije rec o kazni, ali ako mene smatrate za rusofobom sto nisam, kako gledas na ovaj tekst? Za mnogo manje su padale glave zauvek.

Bar izbrisite ovaj post i sve quote na iste da bi bilo sta ovde imalo smisla.

 

Da sam nekad nekog uvredio nisam, a dozvoljavate ovako nesto ili od one fensi da pise npr da mi je intelekt manji od morskog krastavca...to vam se izgleda svidja...itd...

Edited by Devil In My Pants
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...