Jump to content

Kup Radivoja Koraća


Del Piero

Recommended Posts

Da imamo savez, trener Partizana bi dobio kaznu za ove reci o sudijama, ali kod nas se to nikad ne kaznjava ko god da izjavi, i onda se pitamo sto sudije beze od ovakvih utakmica.

 

U svakom slucaju, srozao je sebe na ovaj nacin. Donekle i razumem, covek je rodjeni pobednik, radoholik i fanatik. Frustriran je, kad izgubi utakmicu pogubi malo i razum.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Skandalozna KZŠ Obradovića nakon poraza Fenera od Zvezde je jedno, ali ova je istinski skandal i žao mi je zbog nje. Izgubio sam veliku dozu poštovanja prema Željku. Klasika balkanska. Prvo pozivaj na fer navijanje pa pali vatru. Tegeltijanizam.

Mislim da nije. Mislim da je Tegi samo osoba koja navija za svoj klub ali sigurno ne i osoba koja poziva na palenje vatre.

Da si rekao Pantinizam ( Pantic koji na svom kanalu ima 30+ K pretplatnika), e to je druga prica.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Abizolirni said:

Mislim da nije. Mislim da je Tegi samo osoba koja navija za svoj klub ali sigurno ne i osoba koja poziva na palenje vatre.

Da si rekao Pantinizam ( Pantic koji na svom kanalu ima 30+ K pretplatnika), e to je druga prica.

 

Pa dobro, Tegi ne pali vatru onda, 😄, ajde neka bude tako. Normalan je i korektan.

 

Uprkos svemu ovo Željku nije trebalo. Napad na sudije koje su bile sjajne, teorije zavere, patetika. Tuga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Čak i realni grobari (koji su endemska vrsta jelte :classic_tongue:) ističu da je Željko uvek u pobedi veliki,a u porazu mali.. Čovek je neverovatno loš gubitnik. Jbt,uzeo si tolike trofeje u karijeri, budi dostojanstven kad izgubiš pišljivi kup..

Link to comment
Share on other sites

Neko kad bi imao vremena i volje mogao bi da napravi video svih Aleksinih gestikulacija, provokacija i padanja na parket sa finalne utakmice. :classic_biggrin: Gledao sam snimak i od srca sam se smejao. On meni nikako ne može biti iritantan. :smiley53:

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jeste bio mnogo smešan, ali je trebalo i da dobije tehničku :lol_2: Vidim da je poreska inspekcija stigla u BG blizance... Ova Željkova konferencija je zapravo dobro došla svima, da se skrene pažnja sa činjenice da oba državna projekta trenutno flopuju u Evroligi i da preCednik (još) malo glumi margarin koji se u sve meša.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...