Jump to content

Kup Radivoja Koraća


Del Piero

Recommended Posts

2 minutes ago, K.Dot said:

 

Glupa ti je ova analogija, a druga stvar ja tvoju porodicu nisam spominjao ali nema veze, ti si forumas sa stazom. : )

 

ti si pominjao da je tvoju porodicu sramota sto citas forum, tako da si Ti izvor. cekaj samo dok saznaju kako promisljas o kosarci. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

ti si pominjao da je tvoju porodicu sramota sto citas forum, tako da si Ti izvor. cekaj samo dok saznaju kako promisljas o kosarci. 

 

Sto tebi opet ne daje za pravo da spominjes moju porodicu ali dobro, necu vise o tome, ne zelim da ti se zamerim.

Link to comment
Share on other sites

Just now, K.Dot said:

 

Sto tebi opet ne daje za pravo da spominjes moju porodicu ali dobro, necu vise o tome, ne zelim da ti se zamerim.

 

 

daje mi za pravo. TVOJA PORODICA koje je sramota sto citas forum, izvor, kdot 

 

izvoli prijavi pa proveri, ja cu te svaki put podsetiti na tvoje reci. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
2 hours ago, Pacino said:

Pokrenula se tema na kkcz temi vezano za raspored. Zanima me, ima li poseban razlog zasto se finale ne igra u nedelju, ne samo ove godine nego vidim da je tako bilo i prosle?

Svake godine je tako, i u drugim državama. Kup je bukvalno zamišljen da se odigra u tri dana, produženi vikend u suštini 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mali Nikolic iz Borca, kako se cini ovim zaljubljenicima u mladje kategorije? Prvi put sam ga gledao, imao je onu dobru sekvencu sa bananom i posle trojkom u iducem napadu. Deluje kao dobar atleta,ali bi mogao da poraste jos malo jer je bas mlad. Slabo pratim Borac, pa me zanima ima li neke vajde od njega i ova dva Djordja Curcica 🙂

Edited by Kosjan Willavić
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ne, ozbiljno. Voleo bih da čujem koju reč o njemu.


Zezam, ali se ne zezam. @vlaDixXx možda najviše komentariše domaću košarku, pa reko' možda zna malo više, osim ako prati samo statistiku.
 

On 12/13/2022 at 11:57 AM, vlaDixXx said:

Neverovatno je da Beslac 1998 205 igra kls,ima 21p uz 60 za 2,40 za 3

 

On 12/13/2022 at 4:37 PM, Markoss said:

Pa nije neverovatno, posto taj Beslac godinama ima prejake brojke u KLS, a niko ga ne uzima. Sigurno malo vise znaju u FMP-u, Borcu ili Megi, posto nema sanse da im je ispod radara, a opet ga ne kupe.

 

Doduse, ja ga gledao davno, nedefinisan mi bio, ni 4, ni 5. 

 

Verovatno bi nakon ove sezone morao da napravi neki iskorak. Ima baš ozbiljnu statistiku u KLS, odigrao odlično i protiv Mege, dobio poziv za reprezentaciju. 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ne, ozbiljno. Voleo bih da čujem koju reč o njemu.

Gledao sam ga ja vise puta dok je bio u Dinamiku, jer mi klinac trenira tamo.Izgledao mi je kao solidan atleta, dobro telo i hustle, uvek aktivan na skoku, ali osim toga malo sta je pokazivao, kao da nije znao sta ce sa svojim predispozicijama.

Nije me impresionirao tada, bas mi je cudno da je napredovao toliko da dodje do spiska reprezentacije. Nije vise ni tako mlad, 24 godine, ne verujem da ima narocito visok plafon

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, uvrnuto said:


Zezam, ali se ne zezam. @vlaDixXx možda najviše komentariše domaću košarku, pa reko' možda zna malo više, osim ako prati samo statistiku.
 

 

 

Verovatno bi nakon ove sezone morao da napravi neki iskorak. Ima baš ozbiljnu statistiku u KLS, odigrao odlično i protiv Mege, dobio poziv za reprezentaciju. 

Pokupice ga neka Igokea, Mornar dogodine ( posto kapiram da ce Borac ispasti ). Smucalo se po ABA svakavih panjeva , ne vidim sto ne bi mogao i on ako toliko odskace u KLS. A ni 24 godine nije puno da se postane pristojan ABA igrac i napreduje jos, rad na sebi je cudo. Pa evo vam Raska Katica i Kuridzu koji su imali bas kasno peak.

Edited by Kosjan Willavić
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cooper said:

Da li je realno da se utakmica prekida zbog skandiranja navijača Mege - O, j*** FMP!

 

zašto ne bi? jedini način da se verbalno-gej-jebanje zaustavi i pređe na praksu, u svoja 4x zida  : i

(pošto seks nije dozvoljen javno osim na nekoj klupici u danskoj u nekom parku)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...