Jump to content

ABA liga


Knipex

Recommended Posts

50 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Taj čeka ponude iz inostranstva 😛

Neće mu tata dati da ode daleko od kuće, vidiš da ga iz Železnika pušta samo do Malog Kalemegdana. 

 

24 minutes ago, Ser Jaime! Rickon! Dickon. said:

Jel definisao Ostoja koji FMP treba da se izbaci?

Njemu je sve to isto, prekuca šta je potrebno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, mmajstor said:

Nema dokaza za Igokeu.... oni imaju Mladost kao razvojni tim, dok se mi i javno hvalimo da je FMP Zvezdin. 

 

Nema dokaza ni za FMP. Pravnih dokaza. Ako cemo ovako odoka, onda Mega, FMP, Igokea i Borac u drugu ligu. Da ostane upamceno ko je to pokrenuo i ko zeli dobri nasoj kosarci.

Link to comment
Share on other sites

Ima dokaza... ako nonstop u medijima prijavljujemo da je FMP razvojni tim Zvezde, sto se lako moze opravdati transferima - veci dokaz od toga ne treba. Cudi me samo da neko ranije nije potegao ovo pitanje, a bzvz je samo sto to radi druga strana brda - tuzibaba kad je video da je trso sezonu, a ne rukovodstvo lige jos pre X godina. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Firga said:

 

Nema dokaza ni za FMP. Pravnih dokaza. Ako cemo ovako odoka, onda Mega, FMP, Igokea i Borac u drugu ligu. Da ostane upamceno ko je to pokrenuo i ko zeli dobri nasoj kosarci.

 

Jel zna neko da li u pravilnku ABA uopšte postoji odredba o sukobu interesa? 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, mmajstor said:

Ima dokaza... ako nonstop u medijima prijavljujemo da je FMP razvojni tim Zvezde, sto se lako moze opravdati transferima - veci dokaz od toga ne treba. Cudi me samo da neko ranije nije potegao ovo pitanje, a bzvz je samo sto to radi druga strana brda - tuzibaba kad je video da je trso sezonu, a ne rukovodstvo lige jos pre X godina. 

 

Pa onda je dokaz i PartizanIgokea ili IgokeaPartizan, Misko kao menadzer 80 posto igraca a takmici se u ligi, Borac evidentno postaje filijala kkp. Ja sam za da se svi poizbacuju. Samo da se zapise ko je pokrenuo pricu.

Edited by Firga
Link to comment
Share on other sites

Sta PartizanIgokea? Ovi drugi su bili sponzori onih prvih pre XY godina, to nije nikakav dokaz da danas postoji neki sukob interesa. Za Miska sto si spomenuo apsolutno... Mega je debelo u konfliktu interesa. Za Borac takodje ne vidim neku vezu.... kako i na koji nacin postaju filijala KKP? 

Edited by mmajstor
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, mmajstor said:

Sta PartizanIgokea? Ovi drugi su bili sponzori onih prvih pre XY godina, to nije nikakav dokaz da danas postoji neki sukob interesa. Za Miska sto si spomenuo apsolutno... Mega je debelo u konfliktu interesa. Za Borac takodje ne vidim neku vezu.... kako i na koji nacin postaju filijala KKP? 

 

Tako sto je SNS na celu sa Limarom sponzor kluba, a nisu sigurno ulozili jer im se svidjaju crveno bele boje Borca. Imaju par igraca tamo na pozajmici valjda, a bice ih jos verovatno.

 

Za Miska i FMP se slazemo, tu nema dileme. Plus Borac, a Igokea nek se izvuce nekako i to je to. Udju neki Hrvati i Crnogorci sa dva tri tima i sve super.

Edited by Firga
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, mmajstor said:

Sta PartizanIgokea? Ovi drugi su bili sponzori onih prvih pre XY godina, to nije nikakav dokaz da danas postoji neki sukob interesa. Za Miska sto si spomenuo apsolutno... Mega je debelo u konfliktu interesa. Za Borac takodje ne vidim neku vezu.... kako postaju filijala KKP? 

 

Quote

Na pitanje novinara kada će Partizan prvi put gostovati u Republici Srpskoj, Danilović je odgovorio da se to više ne može nazvati "gostovanjem".

"Da naglasim, nas sada treba posmatrati kao jedan klub. Čim nam obaveze dozvole, ići ćemo u Republiku Srpsku. Finansijski problemi nisu prestali da postoje, ali će biti znatno lakše rešavati ih zajednički", objasnio je Danilović.

Vujošević je kroz osmeh dodao: "Ovo je više od sponzorstva, manje od promene rukovodstva".

 

Nije baš samo sponzor.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, prolup said:

Nije baš samo sponzor.

 

Sta su jos... dajte info pa da bude jasnije. Al samo cinjenice, da ostavimo navijacke pretenzije po strani. 

 

SNS je sponzor svih klubova, par igraca na pozajmici ne presudjuju bilo kakav konflikt interesa, to je normalna praksa. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Leonard said:

Zahtev Partizana za izbacivanje FMP a u ABA 2 ligu, nije bio na dnevnom redu, jer nije podnet na vreme.

 

Ja bih iskreno voleo da jeste. To bi znacilo raspad ABA lige i vracanje kosarke na ovim prostorima korak u nazad. Bukvalno ne zna sta ce od muke pa hoce sve da unisti.

Just now, mmajstor said:

 

Sta su jos... dajte info pa da bude jasnije. Al samo cinjenice, da ostavimo navijacke pretenzije po strani. 

 

SNS je sponzor svih klubova, par igraca na pozajmici ne presudjuju bilo kakav konflikt interesa, to je normalna praksa. 

 

Daj ti papir gde Covic vodi FMP. Ali samo papir. Pusti animozitet prema Covicu i gradske price. Daj papir da Mega ne sme da se takmici u ligi.

Link to comment
Share on other sites

Meni je malo zao Ostoje. Mislim da je znao sta ga sve ceka da ni u ludilu ne bi prihvatio mesto predsednika u klubu. Nasli bi oni njemu nesto drugo, manje stresno.

 

Mada, kako vidim i ne potresa se previse, jer je navodno zapalio na more u Hrvatsku.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Leonard said:

Meni je malo zao Ostoje. Mislim da je znao sta ga sve ceka da ni u ludilu ne bi prihvatio mesto predsednika u klubu. Nasli bi oni njemu nesto drugo, manje stresno.

 

Mada, kako vidim i ne potresa se previse, jer je navodno zapalio na more u Hrvatsku.

Ne zezaj, za njega je ova uloga previse :classic_biggrin: on je tu da nahrani svoj ego predsednikovanjem i samopromocijom, zasto bi ga neko zalio kad mu je lepo, ako nekog treba zaliti to su navijaci Partizana a realno za to vas zabole, tako i treba :classic_biggrin:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Firga said:

 

Ja bih iskreno voleo da jeste. To bi znacilo raspad ABA lige i vracanje kosarke na ovim prostorima korak u nazad. Bukvalno ne zna sta ce od muke pa hoce sve da unisti.

 

Daj ti papir gde Covic vodi FMP. Ali samo papir. Pusti animozitet prema Covicu i gradske price. Daj papir da Mega ne sme da se takmici u ligi.

 

Papir ti je budzet CZV gde Covic kaze da su u njemu ukljuceni i troskovi razvojnog tima FMP. Jel moze jasnije od toga? 

 

Za Miska bi bilo nesto teze, ali bi se i tu doslo do jasnog dokaza samo ukoliko bi postojala volja za to. Prvo je bio direktor kluba, pa kad su mu objasnili (iako je pravnik) da je to klasican sukob interesa, onda se imenovao kao predsednik udruzrnja navijaca. Ako se uzmu u obzir sve njegove izjave i nastupi u javnosti, odluke, prisustvo u klubu, igraci koji imaju iskljuciv ugovor sa njim, vrlo se lako moze doci do zakljucka koliki je njegov uticaj u vodjenju kluba iako nije formalno direktor....sto je dovoljno za konflikt interesa. 

Edited by mmajstor
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, mmajstor said:

 

Papir ti je budzet CZV gde Covic kaze da su u njemu ukljuceni i troskovi razvojnog tima FMP. Jel moze jasnije od toga? 

 

Za Miska bi bilo nesto teze, ali bi se i tu doslo do jasnog dokaza samo ukoliko bi postojala volja za to. Prvo je bio direktor kluba, pa kad su mu objasnili (iako je pravnik) da je to klasican sukob interesa, onda se imenovao kao predsednik udruzrnja navijaca. Ako se uzmu u obzir sve njegove izjave i nastupi u javnosti, odluke, prisustvo u klubu, igraci koji imaju iskljuciv ugovor sa njim, vrlo se lako moze doci do zakljucka koliki je njegov uticaj u vodjenju kluba iako nije formalni direktor. 

 

 

 

 

Cuj pare. Daj da vidimo ko je ubacio pare u Borac.

 

Kao sto rekoh, ovde nece samo jedan da "pogine". Ili idu svi ili niko. Za igokeu se slazem da ce to teze ici, ipak se radi o timu iz BIH. Borac, FMP i Mega mogu samo zajedno kao nekad da se druze u nizim rangovima. To selektivno lovljenje sukobljavanja interesa prosto ne prolazi. Zna se kako se finansiraju svi ti klubovi, zna se cija su prcija ta tri kluba. Nema tu razlike.

Edited by Firga
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...