Jump to content

Australian Open 2021.


zoe Bg

Recommended Posts

 Novak ima i protiv Raonic/Vavrinka u 1/8 finala, ne svidja mi se.

 

Nadal ima  mnogo bolji zreb do polufinala. Sto se tice Tima, bolje i Tim, nego Medvedev. Pogotovo sada kada dolazi na turnir nakon uspesnog zavrsetka prethodne sezone, kao da niste ispratili Pariz i WTF kako je Meda rusio sve pred sobom. Ja kazem da on ima realne sanse da bude na prvom mestu ove godine.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Ma bice ovde dosta iznenadjenja, veoma lako se moze desiti i da Zverev/Tim ispadnu ranije. Evo Tim igra u prvom kolu protiv lisice Kukuskina i u trecem kolu protiv Humberta/Kirjosa koji nece biti nimalo laki protivnici. U 1/8 finala, Dimitrov/Busta/Nisikori.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Just now, Drakaris said:

Ma bice ovde dosta iznenadjenja, veoma lako se moze desiti i da Zverev/Tim ispadnu ranije. Evo Tim igra u prvom kolu protiv lisice Kukuskina i u trecem kolu protiv Humberta/Kirjosa koji nece biti nimalo laki protivnici. U 1/8 finala, Dimitrov/Busta/Nisikori.

Kirios je kao fol povredjen, opet je pravio gluposti (psovanje, razbio reket pa izbacio s stadiona - dobio kazneni poen).

Humber je valjda odmah ispao na ovom turniru za zagrevanje, ne deluje mi da je u formi.

Zverev evo u SF ATP Cupa, sto znaci da ce malo da se umori do potencijalnog QF s Novakom (igra sasvim solidno za sada).

Link to comment
Share on other sites

Ako se nekim čudom Nadal povuče pre početka turnira, jel na njegovo mesto upada LL, ili će biti neke permutacije među nosiocima?

 

Ja baš nisam ljubitelj ovih priča kako Novaku uvek zapadne najteži žreb, ali disproporcija njegovog i Nadalovog ovde je više nego evidenta. Nadal da je sam birao ne znam da li bi sebi ovoliko očistio put do polufinala.

 

Uhvatio sam par ženskih mečeva u jutarnjim satima ove  sedmice i ono što sam video od Muguruze me baš plaši, deluje mi kao da je prvi favorit, iako reč favorit i WTA baš i ne idu zajedno, dok Halep neće daleko, opet ima neku povredu, tražila je i neki pojas da joj donese fizioterapeut tokom prvog seta jutros, rekao bih leđa, al možda su i stomačni mišići.

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da ako se povuce pre pocetka turnira, onda dolazi do permutacije medju nosiocima, a ukoliko pocne jedan mec, onda upada LL na njegovo mesto.

 

A sto se tice Muguruze, ona je u donjem delu zreba koji je primetno jaci od gornjeg, tako da ko zna sta ce sve da se desi

 

 

Edited by Boxy
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je ovo jedno 47 Slam pred kojem je Nadal kao nesto povredjen. Ma kakva povreda, nije mu nista. Covek sasvim pravilno resio da ne vredi da se trosi previse na ATP kupu, pa kao eto "povrede" niotkuda. Doduse, sa obzirom na to kakvu poljanu ima na AO tamo do QF, moze komotno da igra ovog vikenda na full-u, i da bude potpuno svez I odmoran za drugu nedelju i najvaznije meceve.

Link to comment
Share on other sites

Vi stvarno mislite da ce debeli da prodje Raonica?

 

Pa njihovi mecevi su uvek ista prica, pre ce da dobije Djokovica i Federera u dublu nego Raonica.

 

Kako sam se smorio sto Siner i Sapovalov igraju u prvom kolu...

 

I da, ne vidim zasto analizirate Nadalov zreb, ionako ce neko da ga nasutira pre finala.

Edited by Malkolm Brogdon
Link to comment
Share on other sites

Još uvek nismo stoposto sigurni ni da će turnir da se održi.  Par pozitivnih testova, kreće panika, vox populi vrši pritisak na vlasti koje zabranjuju održavanje turnira. Igrače smeštaju u karantin. One koji prežive deportuju brodom iz Australije.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...