Jump to content

Australian Open 2021.


zoe Bg

Recommended Posts

Baš šteta za ovolike predaje,valjda je trebalo očekivati to posle karantina.

7 hours ago, wwww said:

I Amerikanke marsiraju :lol_2:

 

Pegula i Brady prosle dalje.

Ne znam ima li posle Sloun neka od ovih mlađih Amerikanki da ne izgleda siledžijski, jedino mi Sofija Kenin tu deluje normalno, ali čini mi se da nju jedva i priznaju za Amerikanku, uopšte nema nekog hajpa kod kuće otkako je osvojila slem kao što je bilo recimo oko Stivens (mada je to verovatno bolje za nju). Više sam članaka o njoj videla sad otkako je izgubila nego ranije kad je imala dobre rezultate.

 

Ne znam zašto ste očekivali nešto od Fabija, mislim da ljudi previše pridaju značaja onom meču na USO, to je bilo bukvalno udari grom jednom i to je to. Pogotovo otkako je onakav izašao na finale ATP kupa. 

Medvedev je opet bio sjajan, ali po meri mu je bio i protivnik, videćemo kad bude pod pritiskom, Filip mu je uzeo dva seta skroz neočekivano. Svakako mi on dosad najbolje izgleda, ali to ništa ne mora da znači.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alcesta said:

Baš šteta za ovolike predaje,valjda je trebalo očekivati to posle karantina.

Ne znam ima li posle Sloun neka od ovih mlađih Amerikanki da ne izgleda siledžijski, jedino mi Sofija Kenin tu deluje normalno, ali čini mi se da nju jedva i priznaju za Amerikanku, uopšte nema nekog hajpa kod kuće otkako je osvojila slem kao što je bilo recimo oko Stivens (mada je to verovatno bolje za nju). Više sam članaka o njoj videla sad otkako je izgubila nego ranije kad je imala dobre rezultate.

 

Ne znam zašto ste očekivali nešto od Fabija, mislim da ljudi previše pridaju značaja onom meču na USO, to je bilo bukvalno udari grom jednom i to je to. Pogotovo otkako je onakav izašao na finale ATP kupa. 

Medvedev je opet bio sjajan, ali po meri mu je bio i protivnik, videćemo kad bude pod pritiskom, Filip mu je uzeo dva seta skroz neočekivano. Svakako mi on dosad najbolje izgleda, ali to ništa ne mora da znači.

 

Nije baš - nadigrao ga je u ta dva a onda je pao- fizički.

Medvedev ga je pojeo u petom ali to je zato što Fića nije maltene ni trčao.

Link to comment
Share on other sites

Mislila sam neočekivano posle prva dva seta :classic_biggrin: Medvedev je tu izgledao zastrašujuće bukvalno, kao ubrzani film, Filip je igrao odlično pa opet ništa nije mogao. A bilo je sasvim očekivano da padne fizički na kraju.

Edited by alcesta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
Dzabe ti je, ne padamo na tvoj blef [emoji41]
Prelaskom medju teniske pobunjenike u Srkijevom klanu gubis sve ove boxy vs wwww/ciao/milica/loshmi duele a dolaskom kod nas, na dark side, sve to ostaje plus, u znak zahvalnosti sto si odabrala pravu stranu, dobijas i HoF duel boxy vs McL :s_d:
 
 
 
 
 
Ovo je vec ozbiljna ponuda, a ne tamo neke majice.
Sad cekam drugu stranu [emoji41]
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, alcesta said:

Baš šteta za ovolike predaje,valjda je trebalo očekivati to posle karantina.

Ne znam ima li posle Sloun neka od ovih mlađih Amerikanki da ne izgleda siledžijski, jedino mi Sofija Kenin tu deluje normalno, ali čini mi se da nju jedva i priznaju za Amerikanku, uopšte nema nekog hajpa kod kuće otkako je osvojila slem kao što je bilo recimo oko Stivens (mada je to verovatno bolje za nju). Više sam članaka o njoj videla sad otkako je izgubila nego ranije kad je imala dobre rezultate.

 

Ne znam zašto ste očekivali nešto od Fabija, mislim da ljudi previše pridaju značaja onom meču na USO, to je bilo bukvalno udari grom jednom i to je to. Pogotovo otkako je onakav izašao na finale ATP kupa. 

Medvedev je opet bio sjajan, ali po meri mu je bio i protivnik, videćemo kad bude pod pritiskom, Filip mu je uzeo dva seta skroz neočekivano. Svakako mi on dosad najbolje izgleda, ali to ništa ne mora da znači.

Na zalost, bilo je ocekivano sto se tice povreda. Cula sam nekog od strucnih komentatora (da li WIlander ili neko drugi ko zaista ima vete s tenisom) da kaze u stilu: jeste da su teniseri za vreme ovih 14 dana karantina radili na svojim misicima, pa i trbusnim, ali cak i oni koji su imali "izlazak" na par sati do terena i teretane nisu mogli da treniraju misice u dinamickim uslovima, kao sto je slucaj tokom meca. Pa jednostavno mislici nisu adekvatno pripremljeni.

(i Konta je morala da preda prvi mec posle dobijanja prvog seta zbog povrede trbusnih misica)

 

Da, Kenin bas ne hajpuju Ameri. Kao (slatko) dete je bila cesto snimana (njen komentar o Rodiku, pa druzenje s Kim, Kurnjikovom...), ali kao odrasla teniserka totalno je ignorisana. Ne znam da je pravila ikakve ispade (nista slicno onom sto je familija Djordji radila), niti da je neprijatna kao licnost, pa da kao kazes: izazvala je takvu reakciju. :classic_blink:

 

Medvedevu je to bila prva pobeda kod odigranih 5 setova. I to je napredak. Do tad izgubio valjda 6 meceva odigranih 5 setova. Ocigledno ne moze da drzi koncentraciju i visok nivo igre cela 3 seta, vec mora da napravi "pauzu". Videcemo kako ce proci duel s Rubljovim. A ako Tsitsipas prodje Rafu onda bi moglo da bude "zanimljivo". :classic_biggrin::lol_2:

Link to comment
Share on other sites

ovo njihovo "pasivno treniranje" po karantinu uzima danak.iskreno sam ocekivala vise povreda a i ona otkazivanja pred ao narocito u wta je bilo , verovatno, da se posle zatvora bolje pripreme fizicki za glavni turnir.

 

sto se male kenin tice, negde sam procitala da joj je tata tezi covek za satadnju a on je njoj sve , pa mozda otud zapostavljanje u usa.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, We lose every week said:

 

Pih! Hof duel protiv Mekliše mogu da imaju apsolutno svi, bez obzira za koga navijaju, koji sport prate ili koju političku opciju zastupaju. To i nije neka ponuda.  :classic_biggrin:

 

Ja nisam nikad :classic_sad:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...