Jump to content

Australian Open 2021.


zoe Bg

Recommended Posts

Неки осећај ми се јавља да ће Леса Зверев узети овај АО. Није кладионичарски инстикт. Ово је нека узвишенија сила с којом комуницирам и која ми то говори 🙃

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Da parafraziram Partibrejkerse, jedan gem menia sve. Maratonski drugi gem drugog seta, u kome je Dimitrov propustio 4-5 BL je potpuno okrenuo mec. Rus igra mnogo slobodnije od tada, a kod Dimitrova se pojavio crv sumnje.

 

Strasan bekhend ritern viner po dijagonali za brejk. Ume Rus fino da potegne iz bekhenda.

Edited by Milutinov Tata
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam da li se ovo ikada dogodilo, covek pre ovog turnira nema nijedan nastup u glavnom zrebu slema ili mastersa i sada stigne do polufinala. Coveku je do ovog turnira prize money bio 620 000 $ i sada ce zaraditi minimum 850 000 A. dolara. Neverovatno, deluje filmski.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nestvarno je sve ovo oko Karatseva. 

 

Covek nema atp ucesce van wild card ruskih turnira, sem Sofije na kraju prosle sezone (i to prosao kroz Q).

2019 je vezao 11 poraza na chl turnirima, 4 meseca nikoga nije dobio (niz je prekinuo na fjucersu).

U onakvoj 2020 uspeo da odigra cak 70 meceva (od toga 42 na sljaci).

Protiv Nakashime u Q1 za AO je bio ausajder po kladionicama (i to solidan, 2,35-2,40).

Ovde mu se ovako otvori zahvaljujuci meltdownu Alijasima i povredi Grise.

 

Nestvarno...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ma dajte,bre..Grigor ocigledno nije mogao da pruzi iole ozbiljniji otpor u poslednja dva seta..ali to ne menja cinjenicu da je prica oko Karatseva stvarno arealna.

Edit: da samo bacim hejl za Osaku :Hail:Imala je ubedljivo najtezi zreb do SF..pravo minsko polje

Edited by Crni Bombarder
Link to comment
Share on other sites

Toliko i o tome, Žena- Majka- Kraljica je upravo napravila brejk i mislim da odavde sve ide nizvodno za rumunsku atletičarku.

U strašnoj je formi Serena , fascinira njena muskulatura i kako je uspela da dovede sebe u red posle porođaja.

Ups ...

Nemoguće da sam potopio i ŽMK

Edited by Andrei
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...