Jump to content

Australian Open 2021.


zoe Bg

Recommended Posts

4 hours ago, Drakaris said:

Sad iz ove perspektive deluje da bolji zreb ima Novak, nego Nadal.

 

Bolje Zverev-Dimitrov, nego Cicipas-Medvedev

 

Ocigledno je da ne shvatas logiku forumske zreb narikace... mnogo je vaznije da li u prva 2 kola igras protiv 120. ili protiv 147. igraca na svetu nego s kim se sastajes u QF/SF. 

Do QF/SF svasta moze da se desi ali taj trenutak kada saznas da kreces turnir protiv uvek nezgodnog Zeremi Sardija umesto nekog drugog random kvalifikanta, to je trenutak kada dobijas jos jednu potvrdu da svet jednostavno ne moze da sa pomiri sa cinjenicom da je Srbin na krovu sveta. 😡

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

nekoiko zanimljivih utisaka s obe KZS, plus ovo:

ova dvojica Rusa su mnogo mladji od Rafe, a obojica ne da mnogo bolje parlaju engleski...

Medvedev takodje odlicno prica francuski (jos se i svadja na francuskom, sto je vrhunac znanja nekog jezika :lol_2:  ), a mislim da i Rubljov prica spanski (samo ne znam koliko dobro).

 

Link to comment
Share on other sites

Propali moji talijani:classic_sad: 

Fonjiniju falila publika, a Beretiniju nije Rafa dao kontakt od masera koji ga je opravio...

Beretini ima povredu stomacnih misica, tako da treba Djokovicu da se obrati, njega su opravili za manje od 2 dana, a pukao mu misic.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Quote

#AusOpen @AustralianOpen 1h

Matteo Berrettini has withdrawn from his fourth round #AusOpen match tonight due to an abdominal strain. We wish him a speedy recovery.

dc593ba12d61fe15aec1a5b2e9f6431d.gif

 

Bedak za Matea... da je tear mogao je odigrati jos koji mec. 

 

 

edit: @Boxy brza 💝 

Toni potpisao pristupnicu 💪 samo reci kad da ti dostavimo :s_d:

Edited by Darth Steva
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

 

12 minutes ago, Boxy said:

Beretini ima povredu stomacnih misica, tako da treba Djokovicu da se obrati, njega su opravili za manje od 2 dana, a pukao mu misic.

 

 

Kakav je ovo U turn u odnosu na juče. Boxy...šta je s tobom. Ja već odštamp'o člansku kartu i specijalnu majicu sa likom Noleta na kojoj ti sediš u publici a on ti šalje srce nakon pobede u finalu W nad Federerom. :lol_2:

Edited by We lose every week
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sve sto sam pisao se obistinilo oko rafaelka.

I onda se ovde neki pitaju kako je nadal.

Kad cete nauciti?

Ozbiljan folirant.

Sad vec svi alarmi mogu polako da se upale, previse je lako proslo protiv dona.

Mada nisam gledao, mozda se protivnik samo raspao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Milica said:

jos bar jedan takav mec da odigra  pa da Barty posalje na plazu

giphy.gif

Mislim,moze Barty da izgubi,ali da najpre udje u polufinale. To bi bio prihvatljiv scenario za mene. 
 

Spoiler

Igrao sam jos pre pocetka turnira da Barty ulazi u polufinale,pa ne bi da popushim opkladu kad sam nadomak para. :classic_tongue:

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 
 
Kakav je ovo U turn u odnosu na juče. Boxy...šta je s tobom. Ja već odštamp'o člansku kartu i specijalnu majicu sa likom Noleta na kojoj ti sediš u publici a on ti šalje srce nakon pobede u finalu W nad Federerom. [emoji38]_2:
Igram hard to get, vidis da se obe strane bore [emoji41]
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Milica said:
  Reveal hidden contents

 

Imam utisak da me neko prati :classic_ninja: Feda nisam spomenula.. Sta li je razlog? :smiley33: 

 

Da ti odam jednu tajnu, kad si na forumu normalno je da se komentarisu tudji postovi i da se odgovara njih, to je i svrha foruma 🤫

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Boxy said:

Igram hard to get, vidis da se obe strane bore emoji41.png

 

Dzabe ti je, ne padamo na tvoj blef 😎

Prelaskom medju teniske pobunjenike u Srkijevom klanu gubis sve ove boxy vs wwww/ciao/milica/loshmi duele a dolaskom kod nas, na dark side, sve to ostaje plus, u znak zahvalnosti sto si odabrala pravu stranu, dobijas i HoF duel boxy vs McL :s_d:

 

 

 

 

 

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...