Jump to content

Australian Open 2021.


zoe Bg

Recommended Posts

Bravo, Novace. Bio je daleko od svog maksimuma, sem drugog seta u kojem je dominirao, preostali su lagano mogli otici na Zverevovu stranu. Ono sto me je najvise iznenadilo je broj UE. Nisam ocekivao da ce ih Djokovic imati skoro 20 vise. Ipak, kljucne poene je on uzeo i to je prelomilo.

 

P.S. Koliko GS teniski mec moze da izmori... vise od bilo kog fizickog rada. 😄 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Crni Bombarder said:

Ja ovo iskreno nisam video..

Ne znam da l me sprdas, lik bukvalno ceo mec samo to radi, dok prima loptice, vec tada krene da trlja o majicu. Pogotovo kada je neka brejk lopta za Novaka, kao visoko podbaci, fol nije lepo podbacio lopticu i naravno lopticu jos vise ukvasi u znoj. Prljavim trikovima se bavi Zverev.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ga skroz razumem, zagrljaji mogu da padnu kad oba igraca igraju na svom maksimumu i kad na kraju sitnice presude. Ali kad znas da si dao sve od sebe i da si u trecem i cetvrtom setu imao lepu prednost i da te protivnik ni sam ne znas kako ipak dobio.. Osecas se nekako prevarenim, nema zagrljaja, ne znas dal vise mrzis sebe ili njega :furious:

 

 

Edited by Milica
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Milica said:

Ja ga skroz razumem, zagrljaji mogu da padnu kad oba igraca igraju na svom maksimumu i kad na kraju sitnice presude. Ali kad znas da si dao sve od sebe i da si u trecem i cetvrtom setu imao lepu prednost i da te protivnik ni sam ne znas kako ipak dobio.. Osecas se nekako prevarenim, nema zagrljaja, ne znas dal vise mrzis sebe ili njega :furious:

 

 

Ne mogu da se setim kada bese Novak imao najhladniji pozdrav. Da li bese protiv Rafe jednom...

Link to comment
Share on other sites

Ja ovo iskreno nisam video..


Ni ja, ali... Dok sam gledao učinilo mi se da ima neki OCD kao Rafa, ali sa lopticom... Naime izvadi je iz levog džepa, zadigne tom rukom majicu a zatim spusti majicu...nisam na to obraćao pažnju, do sad. Fora je i što dosta početaka servisa ne vidiš od onih klipova u pauzama.
E, sad sam vratio snimak rendom na 11:44, 11:45, oba puta kad su prikazali "predservis" je to uradio.

Kasnije je sa lopticom u ruci zamotanom u majicu i brisao znoj s lica... Ok, recimo da to ne znači ništa, al je zanimljiv ritual [emoji848]

Sent from my phone using their app

Link to comment
Share on other sites

Ne,zaista nisam obratio paznju na to trljanje loptica o znojavu majicu. :smiley5:

Kao sto rekoh,imao sam neku zakazanu obavezu,pa me to sprecilo da pogledam dva Novakova najbolja seta. Ne znam kako je u njima nadigrao Sashu,ali prvi i cetvrti su bili opaki fajt. I sad kad su se meni slegli utisci ostajem pri misljenju da je Nemac bio bolji igrac u S4. Iscupao se Novak pomalo i volsebno iz nekoliko situacija i dobro je da je tako jer zaista pojma nemam sta bi se dogodilo u odlucujucem setu.
Uzdam se da ce nervi i trema malo da pojedu Karatseva i tako olaksaju Novaku posao.

Ipak,utisak meca mi je stvarno boks sa Goranom na celu..Ivanisevic ume nekad da "zakunja" tokom meceva (Dalmatinac je to),ali po ocima mu se videlo koliko gori iznutra.. ocima je igrao mec,bio 100% unutra..mogu samo misliti koliko je kipelo u njemu..pokazatelj da je hemija dobra i pored cinjenice da ovaj nas bizgov ume zaista da pretera u reakcijama prema njima..no,valjda naprosto tako mora da bude..jbg,nismo svi isti..

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...