Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

10 hours ago, NikadProtivKaline said:

zoki profi ucutkao cokija i sve cigane na temu koliko kosta kampaco

Odlicno je ucutkao. 100,000x7 = 700,000. Mnogo manje of 1.8m, ili nije

7 hours ago, pavijan2 said:

Zašto misliš da Berić ima veći IQ od Savića?

Pismenije izgleda, a i kazu da velicina cela pokazuje inteligenciju. Ono kao - celo 2 prsta 👎. Mislim da je pokojni Tijanic to prvi prokomentarisao na ovaj nacin. 

7 hours ago, Volter said:

 

Ne navijam ali više gotivim Barsu zbog najgenijalnijih igrača sredine terena Čavija i Inieste.

Vise volim Ronalda od Mesija, ali Real ne mogu ocima da vidim ni u jednom sportu. Nemam pojma zasto. Barsa je igrala bolji fudbal sa Inijestom i Cavijem, ali ni njih nesto nisam voleo zbog svog onog prenemaganja. 

Generalno, imali su (naravno) vrhunske kosarkase i fudbalere, ali skoro uvek navijam protiv njih. 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, kendrick said:

Podseticu te da ako je kkcz profesor rekao da je Kalinic odbio 4 meleona, Bjelica 6 meleona... to je u rangu upisa decembarskog na tata temi. Znas ti dobro, no ti slatko da Zelimira odbijaju dok baca meleone... svi ste vi pomalo kkcz profesor, jebaga.

 

Nego sta nego je bilo slatka Kaliniceva izjava da je odbio Zeljka a niko to nije demantovao dok za Jovica jesu na primer.

 

Na stranu sto ne mislim puno pozitivnog o tom profilu, upravo sam otisao da trazim sta je napisao. 5 miliona pise za Bjelicu i da se ogradjuju da mozda vest koja je dosla do njih nije tacna, tim recima.

 

5 miliona na 3 sezone je sasvim realna cifra za Bjelicu(cak i za dve), pa sad je zabo 4 miliona za dve sezone u Feneru jos je to leto bio dve godine mladji, sezonu 20/21 u Majamiju je imao 7 miliona za jednu sezonu. Panter je potpisao 3 miliona na 2 sezone, Zeljko 3 miliona na 3 sezone. Dakle samo njih dvojica premasuju navodne milione za Bjelicu sto znaci da je malo reci da su imali te pare niti da ne vredi te pare koje su mu ponudili. Pritom se to ne isplacuje unapred nego mesec po mesec i ogromnja je razlika u garantovanim visegodisnjim sto se tice milionskih (Zeljko 3x, Panter 2x, Ledej 2x, Papapetru2x) nego Zvezdini 1+1 Kalinic sto se videlo da nije ostao kao i Kampaco 1+1 i pitanje je dal ce ostati. Samo je Nedovic jedini takav ugovor potpisao visegodisnji.

 

Sto se tice Kalinica nisam mogao naci objavu insajdera al ako je tacno 4 miliona (mada za Bjelicu si povecao milion) je nesto sasvim realno njegova vrednost na 3 sezone. Jasno je da bi radije dali toliko novce da im se tim gradi oko Kalinica s kojim je vec Zeljko saradjivao i zna sta znaci za sampionski tim nego oko Pantera. Dovoljno je Panter na 2 sezone+Kurucs da su gotovo tih 4 miliona za Kalinica, ako je uopste tacno a mislim da bi svaki domaci trener ikada dao pre te pare na Kalinica, logicno.

 

Posto se pozivas na Urbonasa oko Glikmana i to, evo njihovih opservacija tog leta, od pocetka do nekih 27:00, ima se svasta zanimljivo cuti:

 

 

 

 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, kendrick said:


:classic_laugh: :Hail:
 

Jezivo... mada ne kriju već 10 godina...

Naravno. Ovo je katastrofa kad neko javno izrazi svoje navijačko opredeljenje. Ali niste vi tu Nevini. Pa jbte, onakav 5ominutni aplauz Obradović nikad nije doživeo od Zvezde. Svaka čast.

Navijati za bilo koji klub nije strašno ništa. Tako je isto i veliki navijač Zvezde Milojko Pantić postao vaš ljubimac. Leptejebo..zašto?

Štrašno je kad igrači tima počnu na utakmicama da dosudjuju sebi penale, da tuku sudije po svlačionici i vozaju ih u gepeku da nauče za koga treba 

Edited by Gojko
Link to comment
Share on other sites

@Dzep ne dase mi upis na kkp pa cu ovde na konto tvog special mention da se niko nije nadovezivao iz Partizana da se oglasava.

 

Da se razumemo i meni se ne dopada broj Covicevih saopstenja, narocito nekih nepotrebnih i narocito kada spominje Partizan i kada bas ne mora. Da ne bude da gledam samo jednu stranu.

 

Sa druge strane Ostoja cuti (Savic se oglasavao nesto oko Kampaca juce koliko sam ispratio al to je manje vazno), ali Partizan ima Tegeltiju, coveka koji je zaposlen u Partizanu (dal je postao direktor ili vlasnik Partizan TV) i to mu je neka funkcija ali je njegov uticaj u Partizanu dosta veci od toga (zaposljava familiju na primer ili sto se u nekim ranijim saopstenjima vide njegovi obrisi) osim sto predstavlja KK Partizan kao visoko zaposleni u istom jer nije kuvar na primer on izmedju ostalog i kreira Ostoji pitanja i odgovore kada ga intervjuise sto moze svako sa 2 grama mozga da zakljuci ko to malo prati sta je sve objavljivao ranije (a i Ostoju koliko ne zna nista) bez da sad to detaljno ovde argumentujem u kilometarskom upisu. Imam jos dosta toga da kazem na ovu temu, al ne bi da pretvaramo u tatu, a i ne bih dalje da se nadovezujem na ovu temu nakon ovog.

 

Prati ga skoro 25 000 ljudi (vise od pune Arene, sigurno ga ne prate svi koji idu na kkp al jos sigurnije da ga prati uza kosarkaska publika mahom navijaca kkp), plus ima emisiju koju gleda prosecno priblizno jos toliko ljudi i prica slicne stvari samo malo blaze za tv. Imao je objava o Zvezdi u prethodnih par nedelja barem puta 10x u odnosu na saopstenja kkcz. I to kakvih objava, kakvog recnika. Procitaj pa uporedi. Da nema toga, onda bi mogli o nekakvom cutanju da se niko iz Partizana nigde ne oglasava.

 

Nije mi problem da osudim svaki nekorektan potez Covica, narocito kada spominje KKP jer nisam pristalica toga, ali idi vidi sta covek iz Partizana pise o Zvezdi, i to nije samo pred derbi vec 365 dana u godini.

 

Treba pohvaliti Zeljkove i Duskove izjave, kao i igrace kad su se pozdravljali nakon prethodna 2 derbija a ne sumnjam da ce i ovaj biti korektni nakon ko god pobedio. Za mene je to najvaznije i to je neki vidljivi korak napred, posto ranije je i to bilo na minimimu a nekad i ispod toga. Nazalost.

Edited by Brat od Korneta
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, John Terry said:

 

zeljko-pantic-fk-partizan.gif

 

Malo li je na ovo vreme skupoce?

 

Cenis da Coviceva saopstenja cita vise od 25 000 nasih? Nisam bas siguran. Osecam da vise navijaca Partizana cita to no nasih, ne znam dal sam 5 saopstenja citavih procitao u poslednjih 5 godina recimo a vidim i da slicno razmisljaju nasi na nasoj temi generalno povodom toga.

Link to comment
Share on other sites

@Brat od Korneta prestao sam da pratim šta dotični piše i smatra davnijeh dana, sad samo kad mi iskoči na onom buđavom instagramu. Ne mislim da o određenim stvarima nije u pravu, ali me ne zanima, zato što čovek ne doprinosi stvaranju sportskog ambijenta. 

 

Zaista bih voleo kad bi i on bio ućutkan, i to od strane našeg kluba. STFU i radi svoj posao, izveštavaj, snimaj priloge, prestani da smatraš...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Od 24.721 pratilaca koliko ih Tegi ima, čak 16.226 su navijači Zvezde.

To je činjenica koja se lako može proveriti klikom na svakog i pregledom postova i lajkova.
 
,,Burgija, pa toe 16 iljada ljudi...?''
,,Ako...pa imam ja vremena''.

Edited by Wingwalker
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Dzep said:

@Brat od Korneta prestao sam da pratim šta dotični piše i smatra davnijeh dana, sad samo kad mi iskoči na onom buđavom instagramu. Ne mislim da o određenim stvarima nije u pravu, ali me ne zanima, zato što čovek ne doprinosi stvaranju sportskog ambijenta. 

 

Zaista bih voleo kad bi i on bio ućutkan, i to od strane našeg kluba. STFU i radi svoj posao, izveštavaj, snimaj priloge, prestani da smatraš...

 

Cenim tvoju iskrenost i razmisljanje.

 

Delim tvoje misljenje da nekad tacno nesto sto objavi za Zvezdu mada retko, isto tako i Covic ne govori neistinu oko poreza kkp i slicnih stvari sto proziva ali se meni to svakako ne dopada prozivanja druge strane ako predstavljas neki klub pa cak i da si u pravu. Ali slozicemo se da svaki zaposleni u kkp treba da se bavi svojim klubom kao i u kkcz i da to ne doprinosi sportskom ambijentu.

 

Znam i da ti i nekolicina sa kkp teme delite misljenje povodom toga/njega, al samo skrecem paznju do kog broja ljudi doseze i da truje ljude doslovno 24h dnevno. To je radio i kad Covica nije bilo (samo je tad jednom nedeljno jer tad nije imao instagram da objavljuje dnevno jedan post o Zvezdi) i kad niko nije optuzivao Partizan sa ove strane brda. To ce raditi i kada Covica ne bude bilo, ubedjen sam.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Cooper said:

Od 24.721 pratilaca koliko ih Tegi ima, čak 16.226 su navijači Zvezde.

To je činjenica koja se lako može proveriti klikom na svakog i pregledom postova i lajkova.

 

Jeste, 24 719 su navijaci Zvezde i Cooper i Kendrick su jedini navijaci Partizana.

 

Dobro je da nemam 10ak prijatelja navijaca Partizana od kojih ga 9 prate i 4-5 redovno lajkuju objave i da ga nijedan jedini moj prijatelj koji navija za Zvezdu kojih imam nekoliko desetina ne prati. 

 

Sad svako moze da vidi da Cooper ne prica istinu i da udje na bilo koju objavu o Zvezdi ovih dana (ili bilo koju objavu uopste) i da udje na komentare i da vidi da pisu iskljucivo navijaci Partizana.

Link to comment
Share on other sites

Fali ti u ovoj disertaciji Tegijevog opusa da primetis da je gro objava reaktivne prirode - nakon sto vasa legenda poseti jutarnji program, odrzi firerovski govor and so on. Ima tu dosta objava gde novine pisu idiotizme, ali opet - reaktivno objavljivanje. Postujem pokusaj da se kaze merindijanska legenda = Tegi i kao sve je to isto, ali bas lose obrazlozenje, iz hiljadu razloga.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...