Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

kod mene nije to bilo stvar radoznalosti, već otrežnjenja, svesti kakvi su to likovi

to je prva ekipa koja je otišla u nba na veresiju, odnosno, na potencijal ali i na renome igrača koji su ranije odlazili sa ovih prostora.

rakoč, radman, darkelja, jare. različiti likovi ali kao što vidimo, sa nekim zajedničkim prioritetima i stavom, pre svega o sebi.

 

tom radmanoviću ni phil jackson i lakersi nisu bili dovoljna motivacija.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mene ta situacija podseća na današnji Partizan - u fazonu, Željko vidi probleme i misli da će uspeti to da ispegla, da će biti dovoljno svesti/pameti/whateva kod igrača da se problemi prevaziđu/gurnu u drugi plan, ali se na kraju to ne desi i sve ode u tri lepe. Doduše u slučaju Partizana još nije kasno da se koliko toliko popravi slika, dok je taj fail sa repkom jedno od mojih većih razočarenja.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Урош19 said:

Биће данас једно веће хехе

Haha, teško. Da bi bilo razočarenje moraš da imaš očekivanja.

 

2005. sam imao karte za nokaut fazu u Areni, za večeras sam prezadovoljan što smo uopšte došli (i što smo vas nakantali u četvrtoj).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Komšije...dobro nam došli večeras. Ako izgubite nadam se da ćete to podneti dostojanstveno jer i majstorica je ozbiljan rezultat. Ne mora to mrsko rukovanje na početku ali bar na kraju da se pozdravimo ko ljudi.
Ako, čukni-vo-drvo, osvojite titulu iskreno se nadam da će dodela pehara biti na terenu pa makar i praznili halu zbog toga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Wingwalker said:

Komšije...dobro nam došli večeras. Ako izgubite nadam se da ćete to podneti dostojanstveno jer i majstorica je ozbiljan rezultat. Ne mora to mrsko rukovanje na početku ali bar na kraju da se pozdravimo ko ljudi.
Ako, čukni-vo-drvo, osvojite titulu iskreno se nadam da će dodela pehara biti na terenu pa makar i praznili halu zbog toga.

 

<zicer>

Ako Simon ne ukrade.

</zicer>

 

Bonus:

 

 

Edited by mfmilan
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, uini said:

 

moguće da je bilo srećnijih rešenja. 

mene lično su ti igrači ispizdeli zato što ih nije bilo briga da daju sve od sebe da bi pobedili a svi su bili zvezde nekog formata.

 

i dan danas mi je drago što su prikazani onakvim kakvi jesu.

samo zbog bodiroge koji je igrao i crveneo u toj ekipi mi je drago što se to obznanilo a kamo zbog drugih, važnijih stvari.

 

Ma naravno uvek su krivi igraci, a ne Zeljko, nije bio kriv ni za to sto nas je pobedila Kina na OI 2004 i nismo prosli grupu. Prvo mu te 2005 nije valjala publika jer je navijala Ole nakon poraza od Spanije u NS, pa posle igraci. Druze ti si birao te igrace.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Ma naravno uvek su krivi igraci, a ne Zeljko, nije bio kriv ni za to sto nas je pobedila Kina na OI 2004 i nismo prosli grupu. Prvo mu te 2005 nije valjala publika jer je navijala Ole nakon poraza od Spanije u NS, pa posle igraci. Druze ti si birao te igrace.

 

selektor ne bira već selektuje iz postojećeg pula.

trudim se ozbiljno da ti odgovorim na post ali jedino što ozbiljno mogu da ti kažem je da

nisu uvek igrači krivi ali te 2005e jesu.

- uini, jun 2022🙃

Link to comment
Share on other sites

Naravno da i Željko ima krivicu što nije krenuo drugim putem, koliko god to bilo teško uraditi u tom trenutku, jer je ipak već imao ime i neki kredit. Mislim da je jedan od faktora koji je otežavao situaciju to što smo igrali kod kuće pa bi svaka šok terapija proizvela mnogo više pratećih španskih serija nego da su bili par ili više hiljada km daleko.

 

Cenim da je najveći dobitak od te nesrećne kzš to što se javnost otreznila i shvatila da nisu u pitanju izolovani incidenti ili ludi pojedinac nego da se bol u k. za grupu, tim i rezultat opasno raširila i došla na do tada nepojmljiv nivo, maltene fudbalski. :classic_biggrin: 

 

Uglavnom podržavam tezu da je to kasnije olakšalo izbor budućim selektorima, pre svega zato što je smanjilo potencijalnu histeriju javnosti na bilo koji selektorski potez, a možda i njih same otreznila od ideje da će se svi kandidati staviti u funkciju rezultata i sve ostalo ostaviti sa strane. Otprilike, pokazala im je ta kzš da treba da urade sve da ne dođu u takvu situaciju.

 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, uini said:

 

selektor ne bira već selektuje iz postojećeg pula.

trudim se ozbiljno da ti odgovorim na post ali jedino što ozbiljno mogu da ti kažem je da

nisu uvek igrači krivi ali te 2005e jesu.

- uini, jun 2022🙃

 

Ajde sta kazes, ne bira , nego selektuje iz postojeceg pula :thumbup::roflmao: 

 

Kriv je jer nije hteo da ceka Peju, nego mu je zacrtao da mora da se pojavi na pripremama vec prvog dana.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Ma naravno uvek su krivi igraci, a ne Zeljko, nije bio kriv ni za to sto nas je pobedila Kina na OI 2004 i nismo prosli grupu. Prvo mu te 2005 nije valjala publika jer je navijala Ole nakon poraza od Spanije u NS, pa posle igraci. Druze ti si birao te igrace.

Meni samo nije jasno zasto toliko ljudi zeli da od necega toliko subjektivnog, kao sto je emocija prema nekom coveku, napravi nesto objektivno.. 

 

Svodi se template na: 'ja ne volim Zeljka (uglavnom po difoltu jer navijam za CZV), i onda analiziram u sitna crevca ceo njegov zivot, karijeru, i gledam svaku konferenciju, da bih mogao da izmislim racionalan razlog zasto ga ne volim'.

 

Skroz mi je razumljiv taj animnozitet, al zar je toliko tesko prihvatiti svoje emocije kao takve. Zaista nije nesto vredno debatisanja, a traje jebemu. Jednostavno necete prosecnog sagovornika, ljubitelja kosarke preobraziti u 'los covek, precenjen trener' mod. Da je gresio, jeste, i?

Link to comment
Share on other sites

Ko kaze da ja ne volim Zeljka ? Pogledaj malo moje komentare  na reakciju navijaca CZ vezano za njegove KZS posle meca u finalu PO.

 

Jbg sad smo se uhvatili te sramotne KZS. Zeljko  dok je bio u Feneru je bio 2 puta vise nego izadasan prema CZ. A realno za te pare mogao je da dovede mnogo bolje igrace od Guduruca i Kalinica.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Zvezdinho said:

Ko kaze da ja ne volim Zeljka ? Pogledaj malo moje komentare  na reakciju navijaca CZ vezano za njegove KZS posle meca u finalu PO.

 

Jbg sad smo se uhvatili te sramotne KZS. Zeljko  dok je bio u Feneru je bio 2 puta vise nego izadasan prema CZ. A realno za te pare mogao je da dovede mnogo bolje igrace od Guduruca i Kalinica.

 

Ma replicirah jer je najsvezije, komentarisem samu temu. Svakako nije licno, svestan sam da ima razlicitih stavova, cesto neprimetnih u masi slicnog narativa. 

 

Al eto, svako malo neko ne moze a da ne primeti nesto.. bukvalno moze, nego se trazi sta sledece.

Edited by fillam
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wingwalker said:

Sigurnije bi bilo da su i za petu reducirali broj kao i za četvrtu jer u ovoj postavci je publika iza klupa. Za večiti derbi i još majstoricu...sims 2 riski.

Kolko sam video, iza Partizanove klupe ce biti prazno, bar 10 redova sto naravno ne znaci da se nece naci neko odozgo da gadja...

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, necke said:

Kolko sam video, iza Partizanove klupe ce biti prazno, bar 10 redova sto naravno ne znaci da se nece naci neko odozgo da gadja...

 

Zato se i prazne 10 redova, da može pvo da reaguje kad se baci odozgo. Nema brige.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...