Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

Iz velikog postovanja prema svim nasim sportistima, pa tako i Milici Mandic, i samo iz tog razloga, necu graficki da objasnjavam poredjenje Milice Mandic i Novaka Djokovica. 

 

A ovde je to uradjeno samo zarad sitnih navijackih prepucavanja. Bas jadno.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, dulematic said:

Ova tema treba da se preimenuje u Kuper, pošto se samo o njemu piše.

Ne bih rekao da su ad hominem napadi i stalking smisao ove teme.

Čisto da utefterimo kad krene kukanje dežurne ekipe...

 

Ima stalkinga ali ima i toga da je kuperova popularnost enormna na ovom forumu i svi žele duel sa njim.

 

Link to comment
Share on other sites

  Ima stalkinga ali ima i toga da je kuperova popularnost enormna na ovom forumu i svi žele duel sa njim.

 

 

Ajde nek prodje kao popularnost...ali extremno mali procenat reaguje na njegove postove direktnim respond-om. Plus i nije neki čelindž jer ne ulazi u klinč. Samo prebaci preko plota... 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja ne pamtim da je Kupi bilo kome odgovorio, ušao u duel ili slično a dugo sam na ovom forumu, da ne govorim o pokojnom B92 gde je bio Zizu, Džon Meklej. Pa čak ni Sectoru koji ga kao neka zaljubljena šiparica svakodnevno obasipa komplimentima. Kuperovo je da pljucne, tj. zabaci pa onda gleda ko će da zagrize, mada i toga ima sve manje. Ja na njega više gledam kao na neku maskotu ovog foruma, neka ga, ne smeta mi ali nemam ni neku želju da odgovaram na njegove postove. Dok kada bi se kojim slučajem vratio jedan od trojstva Dare, Bounty, Sirmium, živeo bih na forumu, to su ljudi koji zaslužuju medijsku pažnju.

  • Like 5
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ne smeta ni meni Kuper, vidim šta je cilj njegovih komentara pa i ne gubim vreme da mu odgovaram. Njegova stvar kako će rasipati svoje slobodno vreme. Samo mi je eto malo čudno da neko ko ima kapiciteta da napiše nešto smisleno, uglavnom vreme na forumu provodi na provokacije, sprdnju, ironiju...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uostalom, da nije na sasvim istoj liniji sa politikom govori i to što je Obradović otvoreno za privatizaciju klubova.

“Voleo bih da se klubovi privatizuju i to po španskom modelu. Mislim na model po kom bi navijači donosili odluke ko im vodi mklub. Odredi se kriterijum po kom neki navijač može da bude vlasnik jednog dela akcija i odrede se kriterijumi po kojima se bira ko od navijača može da glasa. Šta mislite, kako je izabran Florentino Perez? Ili recimo, kada sam bio u Istanbulu, bili su klupski izbori i na njih je izašlo 28.000 navijača, da zaokruže svog kandidata. Kada navijači izaberu jednog čoveka, na osnovu svega što je obećao da će doneti klubu, na osnovu njegovih reči se vrši redovna evaluacija. Pa ako si slagao ili nisi sposoban – doviđenja, majstore, neka dođe neko drugi“.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fillam said:

Sreca pa je Ivanic dao gol, bas je drsko igrac TSCa napao dresom Kataija, trebalo je i karton da dobije.

 

Mislis na ono kad je Kataiev dres umalo uvrnuo ruku igracu TSC-a, toliko da je jadan samo pao od bolova na travu? Toliko mu je Kataiev dres uvrnuo ruku da je decka i stopalo zabolelo, da li je pogodio neki zivac ili sta vec...

 

 

---

Zezanja bez, tokom utakmice bio je ponovljen snimak sa kontra strane, nema ga u highlights-ima, gde se vidi kako igrac TSCa samo sto ne skine gace Kataiu, uhvatio ga i vuce na dole. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...