Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

2 hours ago, fillam said:

Ali vi kao citirate nekog, a samo ubacujete ljudima reci u usta -'pusti ko je predsednik' , a to niko nikad ovde nije rekao i nicije misljenje niste potrefili, nego neku vasu parodiju na isto. Predsedniku se skandiralo i kad je bio Trinkijeri, skandiralo se i u poslednjoj utakmici prosle sezone u Hali Sportova, skandira se i na stadionu posle svakog gola koji Partizan postigne, a zivi bili pa videli, skandirace se i u Areni..

 

A slobodno se priseti posecenosti u Aba ligi kad je centar bio Bozo Djumic, a na pleju Stefan Pot i Ratkovica, i neka ti to bude odgovor na pitanje dal bih podrzavao tim da nije toliko ulozeno..

 

Jedina licemerna stvar ovde je vase kmecanje celog leta nakon svega u protekloj deceniji. Nase misljenje se svakako promenilo nije, a evo, ja se najiskrenije nadam da se vase polako menja..

Zašto pišeš u množini?

Mi, naše mišljenje, vi, vaše kmečanje.

Stani jednom iza svog mišljenja, nemoj se večito kriti u gomili.

Ako imaš nešto protiv nekoga lično, opet ga i prozovi lično.

Nemoj opet prozivati gomilu.

Edited by pavijan2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, fillam said:

Ja prvi cutim za te stvari, ne zato sto me je necega sramota, nego jer ne pricam stvari o kojima ne znam..  

 

1 hour ago, fillam said:

Al da, stojim pri tome da je iskljucivo izolovani politicki slucaj, bez obzira na misljenje prosecnog normalnog coveka o samom cinu..

 

Pošto ne pričaš stvari o kojima ne znaš, deder nam objasni ovu iz donjeg citata o kojoj znaš.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, pavijan2 said:

Zašto pišeš u množini?

Mi, naše mišljenje, vi, vaše kmečanje.

Stani jednom iza svog mišljenja, nemoj se večito keiti u gomili.

Ako imaš nešto protiv nekoga lično, opet ga i prozovi lično.

Nemoj opet prozivati gomilu.

U pravu si, prvi ne volim to mi i vi, nego je bila grupa postova slicnog karaktera prethodnih dana.. Isto tako sam naglasio da verujem da je vecina ljudi ovde normalno, pa ko se u cemu pronasao.

 

7 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

 

Pošto ne pričaš stvari o kojima ne znaš, deder nam objasni ovu iz donjeg citata o kojoj znaš.

 

To je moje misljenje na osnovu onoga sto znam i na osnovu onoga kako inace kod nas radi sudstvo i kako se kaznjavaju kriminalci, ubice i silovatelji, al ne bih se upustao u dalje komentarisanje, pokajao sam se sto sam uopste pomenuo.

Edited by fillam
Link to comment
Share on other sites

 
To je moje misljenje na osnovu onoga sto znam i na osnovu onoga kako inace kod nas radi sudstvo i kako se kaznjavaju kriminalci, ubice i silovatelji, al ne bih se upustao u dalje komentarisanje, pokajao sam se sto sam uopste pomenuo.
Šta je sledeće na osnovu toga što znaš kako kod nas radi sudstvo i kako se kažnjavaju kriminalci, ubice i silovatelji - i jadni Velja Nevolja, Marko mesar i kompanija su nevini ali su im montirali proces iz političkih motiva?
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Martin Mystere said:
51 minutes ago, fillam said:
 
To je moje misljenje na osnovu onoga sto znam i na osnovu onoga kako inace kod nas radi sudstvo i kako se kaznjavaju kriminalci, ubice i silovatelji, al ne bih se upustao u dalje komentarisanje, pokajao sam se sto sam uopste pomenuo.

Šta je sledeće na osnovu toga što znaš kako kod nas radi sudstvo i kako se kažnjavaju kriminalci, ubice i silovatelji - i jadni Velja Nevolja, Marko mesar i kompanija su nevini ali su im montirali proces iz političkih motiva?

 

Ne

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Laki21 said:

E-QyRIxX0AISGXn?format=png&name=360x360

 

Da su nasem ciganjskom kumu poturili toliko, Lukas bi to sve posmrk'o!

 

 

Inace kad smo kod njega (Lukasa), sprdali se grobari na njegovu knjigu (mislim da je to bio onaj decko sto ne zna da je Ivo Andric 'stovalac KKCZ, ili barem ne postuje Andrica kao nekog ko ima "kulturni uticaj na ovu naciju" pa ga nije naveo kao takvog).

 

 

A samo par dana kasnije, istaknuti navijac Partizana se hvali svojim "kulturnim uticajem", svojim prvencem (nadam se da necemo videti neki nastavak) 😄 

 

Spoiler

kristijan-golubovic-4.jpg

 

Spoiler

image.thumb.png.0677ee60b7764f41f2e24070e92352af.png

 

😄 😄 😄 

 

Sta kazete, nismo isti, a? 

 

Pa malo i jesmo, jbg. A sva sreca da nismo. 

 

p.s. Lukas >> Kristijan u smislu kulturnog uticaja (iako je mizeran kod obojice). 

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fillam said:

 

 Druze, malopre si sa ubedjenjem napisao - ne niste skandirali, neozbiljan si za bilo kakvu diskusiju. Elem, i tad u Areni je posteno bio pocascen i on i cela stranka mu, jer je to bilo nakon politickog slucaja Taton, gde jelte nasa grobarska vlast tadasnjoj tribini daje 240 godina robije i pravi sjajnu podlogu za danasnje Mutave, Nevolje i ekipe.. Zamisli da se Ultra Kop-u desi nesto slicno danas 😄

 

Zvezdine titule su koincidentno pocele sa Duletovim prozivkama na racun psiha, eto otuda to 'opozicija gasiranje', ili kako god to zelite da nazivate..

 

Dule je svojevremeno i Vesica nazivao kretenom dok je bio u KK CZ, i malo vas se nece sloziti sa epitetima koje je davao svim tim imbecilnim glavama koje prolaze kroz nas sport... 

 

Da je SNS usao u KK Partizan sa dolaskom Ostojica, to je ocigledno, ko je uopste ijednog trenutka to porekao? To svakako nije promenilo ljude koji idu na te utakmice, niti ce Ostoja postati legenda poput Covketa i Terze madjije.

 

 

 

 

Pricao je on i ovo, ko ce njega da pohvata. Ako mu das lovu dobar je Vucic, pa Ostoja iz sela Prislonice itd itd...

 

Quote

Vujošević: Vučić je zvezdaš, ali i kvalitetan državnik!

 

https://www.novosti.rs/vesti/sport.295.html:453946-Vujosevic-Vucic-je-zvezdas-ali-i-kvalitetan-drzavnik

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Barkley#34 said:

Nije sve za interNJet ali sam iz više izvora čuo da je bilo popriličnog upliva politike u taj slučaj.

Ako zahtev Tatonovoh roditelja, koji su podržani od države Francuske, da izvršioci i podstrekači zločina ubistva budu što strožije kažnjeni smatraš za upliv politike, onda si upravu. 

Link to comment
Share on other sites

Kupica usao u taj sns fazon diverzije al ne ide.

Previse se toga dogadja.

Finansijer u tvorza, dulo brani istog, svog kuma narkotrafikantea, dolaze informacije o budzetu preko 12m, robija isamaran u prvom mec, pa gosn Mesina, pa pad gtra ne mrezama...itd.

Tesko je izboriti se sa svim tim stvarima odjednom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...