Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

Jbt, ovo je veca mobilizacija ciganije nego 2009.

 

Evo par pitanja za vas -  jel sme da se navija za svoj klub, a da ne volim njegovog funkcionera? Jel dozvoljeno da se podrzavaju igraci, a da mi se ne dopada nacin na koji klub funkcionise?

Jel smem da odem na stadion/halu i da skandiram psihopati i upravi sta mislim o svemu?

 

Ja smem, i kontam da je cinjenica da vi to ne smete izvor frustracije koja se manifestuje upisima dece iz treceg osnovne.

 

Ne znam sta vi ocekujete ovde, ljudi sa kojima se prepirete su zapravo ljudi koji svoje misljenje iskazuju na utakmicama svog kluba.

 

A vi nastavite da budete deo tog carstva u kome caruje drugarstvo...

 

Edited by fillam
  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Kooineeperk said:

 

Opusteno Kupi, mozete ipak na sajt da stavite sliku trofeja i napisete "polufinalista" (jer glupo je napisati "ucesnik"). 

A mozda osvojite i to trece mesto. 

 

Kad moze FKP, sto ne bi i KKP... 

 

Ух ја тек данас сазнах резултат и да се Куре просуо к'о рижа:roflmao:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nemate vi pojma sta je ljubav prema klubu. Evo Tegi objavio snimak kako ide u Opatiju i napisao nesto u fazonu “i da igras na marsu mi smo tu”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Otisao sa klupskom skodom, klub platio put i uzgred sa sinom koji radi isto za klub. :Hail:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex_Serbia said:

 

Na kraju, Dule je trazio svoje sto je zaradio (iako je ponavljam, ispao licemer nakon prozivki igraca koji zele svoje), a Zabar je hteo nesto sto nije zaradio a dok vodi Bajern. Nije jasno ko je tu vece smeće.

 

Da malo popravim .... ajd sto je tacno, nego se  lepo i rimuje

Edited by Plant
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fillam said:

Jbt, ovo je veca mobilizacija ciganije nego 2009.

 

Evo par pitanja za vas -  jel sme da se navija za svoj klub, a da ne volim njegovog funkcionera? Jel dozvoljeno da se podrzavaju igraci, a da mi se ne dopada nacin na koji klub funkcionise?

Jel smem da odem na stadion/halu i da skandiram psihopati i upravi sta mislim o svemu?

 

Ja smem, i kontam da je cinjenica da vi to ne smete izvor frustracije koja se manifestuje upisima dece iz treceg osnovne.

 

Ne znam sta vi ocekujete ovde, ljudi sa kojima se prepirete su zapravo ljudi koji svoje misljenje iskazuju na utakmicama svog kluba.

 

A vi nastavite da budete deo tog carstva u kome caruje drugarstvo...

 

Sme, ali se onda ne bude licemeran i kaze mi smo opozicija,  kako pljujes Ostoju a podržavas igrače i trenere koje isti dovodi. I sto se ne skandira Ostoji a skandira Vucicu, to je ono moj direktor krade al dok nam daje dobre plate on je dobar. Prozivali ste Zvezdu što Vučić pomaže i navija za nju a sad kad pare legnu bitan mi je tim pusti ko je predsednik,  dal bi podržavao tim da nije ovoliko uloženo,  šta bi sa onim i u beton ligu samo ne sa Snsom.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ali vi kao citirate nekog, a samo ubacujete ljudima reci u usta -'pusti ko je predsednik' , a to niko nikad ovde nije rekao i nicije misljenje niste potrefili, nego neku vasu parodiju na isto. Predsedniku se skandiralo i kad je bio Trinkijeri, skandiralo se i u poslednjoj utakmici prosle sezone u Hali Sportova, skandira se i na stadionu posle svakog gola koji Partizan postigne, a zivi bili pa videli, skandirace se i u Areni..

 

A slobodno se priseti posecenosti u Aba ligi kad je centar bio Bozo Djumic, a na pleju Stefan Pot i Ratkovica, i neka ti to bude odgovor na pitanje dal bih podrzavao tim da nije toliko ulozeno..

 

Jedina licemerna stvar ovde je vase kmecanje celog leta nakon svega u protekloj deceniji. Nase misljenje se svakako promenilo nije, a evo, ja se najiskrenije nadam da se vase polako menja..

Edited by fillam
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, fillam said:

Ali vi kao citirate nekog, a samo ubacujete ljudima reci u usta -'pusti ko je predsednik' , a to niko nikad ovde nije rekao i nicije misljenje niste potrefili, nego neku vasu parodiju na isto. Predsedniku se skandiralo i kad je bio Trinkijeri, skandiralo se i u poslednjoj utakmici prosle sezone u Hali Sportova, skandira se i na stadionu posle svakog gola koji Partizan postigne, a zivi bili pa videli, skandirace se i u Areni..

 

A slobodno se priseti posecenosti u Aba ligi kad je centar bio Bozo Djumic, a na pleju Stefan Pot i Ratkovica, i neka ti to bude odgovor na pitanje dal bih podrzavao tim da nije toliko ulozeno..

 

Jedina licemerna stvar ovde je vase kmecanje celog leta nakon svega u protekloj deceniji. Nase misljenje se svakako promenilo nije, a evo, ja se najiskrenije nadam da se vase polako menja..

Niste kukali na državu kad je bio plej Pot? I bila ista ovolika euforija? Ne, tad ste pljuvali te igrace i Vucica i pričali o vezanim rukama i nogama.  Ako ti se nije promenilo mišljenje sto be bojkotujes tim koji taj mrski vodja placa, kao što su navijači Mancestera radili sa onim Glejzerima. Hajde bre vise sa tim pričama skandiramo vodji a tapsemo Obradovicu koga ovaj dovodi zarad poena,  isto vazi i za Zvezdu,  državni klub, državni novci ali bar se ne foliramo da nam neki privatnik daje pare , vaše mišljenje smo videli u periodu dominacije Tadica, Toleta i ostalih što tad niste skandirali Zvezda propada dajte i njima, ne, tad vam bilo dobro a sad kad nema trofeja mi smo opozicija, ma da, opozicija sa Ostojom na čelu. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

hahaahha, pa u periodu dominacije Tadica je taj isti Borhan bio pocascivan konstantno, a kod vas je vedrio i oblacio tadasnja vedeta demokrata Goran Vesic..

 

pritom, ovim tvojim postom hoces da kazes da vi svi podrzavate Covica, Terzica i sva ta zla koja vam prolaze kroz klub, jer da nije tako bio bi bojkot jel?

 

 

Edited by fillam
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, fillam said:

hahaahha, pa u periodu dominacije Tadica je taj isti Borhan bio pocascivan konstantno, a kod vas je vedrio i oblacio tadasnja vedeta demokrata Goran Vesic...

 

pritom, ovim tvojim postom hoces da kazes da vi svi podrzavate Covica, Terzica i sva ta zla koja vam prolaze kroz klub, jer da nije tako bio bi bojkot jel?

Ja ne podržavam, malo sam stariji i pamtim neku bolju Zvezdu bez nekih ljudi alu se bar ne foliram.  Nikad nisam govorio da smo opozicija a državni klub za razliku od većine vas, i sad nekim pokušajima da se operete izmišljate razne priče o prijateljima kluba. Reci mi jeste li skandirali Tadicu, ne niste,  ovog mrzite samo zato što je zvezdas, da nije lako bi vi, kao što vidimo sad kolika je euforija, više niko i ne pominje poreklo novca, Kadinjacu i beton ligu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Misterija Organizma said:

Ja ne podržavam, malo sam stariji i pamtim neku bolju Zvezdu bez nekih ljudi alu se bar ne foliram.  Nikad nisam govorio da smo opozicija a državni klub za razliku od većine vas, i sad nekim pokušajima da se operete izmišljate razne priče o prijateljima kluba. Reci mi jeste li skandirali Tadicu, ne niste,  ovog mrzite samo zato što je zvezdas, da nije lako bi vi, kao što vidimo sad kolika je euforija, više niko i ne pominje poreklo novca, Kadinjacu i beton ligu.

 

U sred niza titula, pre slucaja 'Taton' i Brankice, al ne, nismo..

 

Edited by fillam
Link to comment
Share on other sites

 

12 minutes ago, Misterija Organizma said:

Može i ono iz Arene sa šampanjcem.? Reč mi koliko je Zvezda uzela tad titula?.

 Druze, malopre si sa ubedjenjem napisao - ne niste skandirali, neozbiljan si za bilo kakvu diskusiju. Elem, i tad u Areni je posteno bio pocascen i on i cela stranka mu, jer je to bilo nakon politickog slucaja Taton, gde jelte nasa grobarska vlast tadasnjoj tribini daje 240 godina robije i pravi sjajnu podlogu za danasnje Mutave, Nevolje i ekipe.. Zamisli da se Ultra Kop-u desi nesto slicno danas 😄

 

Zvezdine titule su koincidentno pocele sa Duletovim prozivkama na racun psiha, eto otuda to 'opozicija gasiranje', ili kako god to zelite da nazivate..

 

Dule je svojevremeno i Vesica nazivao kretenom dok je bio u KK CZ, i malo vas se nece sloziti sa epitetima koje je davao svim tim imbecilnim glavama koje prolaze kroz nas sport... 

 

Da je SNS usao u KK Partizan sa dolaskom Ostojica, to je ocigledno, ko je uopste ijednog trenutka to porekao? To svakako nije promenilo ljude koji idu na te utakmice, niti ce Ostoja postati legenda poput Covketa i Terze madjije.

 

 

 

Edited by fillam
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, fillam said:

 

 Druze, malopre si sa ubedjenjem napisao - ne niste skandirali, neozbiljan si za bilo kakvu diskusiju. Elem, i tad u Areni je posteno bio pocascen i on i cela stranka mu, jer je to bilo nakon politickog slucaja Taton, gde jelte nasa grobarska vlast tadasnjoj tribini daje 240 godina robije i pravi sjajnu podlogu za danasnje Mutave, Nevolje i ekipe.. Zamisli da se Ultra Kop-u desi nesto slicno danas 😄

 

Zvezdine titule su koincidentno pocele sa Duletovim prozivkama na racun psiha, eto otuda to 'opozicija gasiranje', ili kako god to zelite da nazivate..

 

Dule je svojevremeno i Vesica nazivao kretenom dok je bio u KK CZ, i malo vas se nece sloziti sa epitetima koje je davao svim tim imbecilnim glavama koje prolaze kroz nas sport... 

 

Da je SNS usao u KK Partizan sa dolaskom Ostojica, to je ocigledno, ko je uopste ijednog trenutka to porekao? To svakako nije promenilo ljude koji idu na te utakmice, niti ce Ostoja postati legenda poput Covketa i Terze madjije.

 

 

 

I sad imaš Jug , taj bastion koji ne skandira već naprotiv,  to što si našao da deo navijača skandira toga ima kod svih, prozivaju i Zvezdini navijaci. Poenta kod titula je da je dobar deo razloga zašto je neko napravio makabizaciju politički a ne sportski i taj Dule je išao na sastanak Sns a  tj miting pa kad nije dobio kao kod Borisa počeo da proziva. Al ok budi u ubeđenju da ste opozicija, da dizete revoluciju i slično,  pitam se samo što Obradović, i igrači ne pricaju protiv vodje, zanimljivo.

Link to comment
Share on other sites

Politički slučaj Taton? Nije te sramota da ubistvo lika koji je došao u našu zemlju da samo pogleda meč kluba za koji navija zoveš političkim slučajem? Ako su išli tamo sa jasnom namerom da tuku navijače Tuluza (a nisu išli da im celivaju ruke) svi su trebali da dobiju još više od tih 240 godina! Isto kao i naši debili koji bi radili to isto i još bih podržao najoštriju kaznu za svakog dileju koji bi to učinio a ne nazivao to političkim slučajem!

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Misterija Organizma said:

I sad imaš Jug , taj bastion koji ne skandira već naprotiv,  to što si našao da deo navijača skandira toga ima kod svih, prozivaju i Zvezdini navijaci. Poenta kod titula je da je dobar deo razloga zašto je neko napravio makabizaciju politički a ne sportski i taj Dule je išao na sastanak Sns a  tj miting pa kad nije dobio kao kod Borisa počeo da proziva. Al ok budi u ubeđenju da ste opozicija, da dizete revoluciju i slično,  pitam se samo što Obradović, i igrači ne pricaju protiv vodje, zanimljivo.

Prvi bold, tacno, u pravu si osim sto je taj Jug mali deo navijaca, a ne obrnuto, isto tako postavljen od strane psiha da dela kako dela... 


Drugi bold, netacno, iako verujem da je vecina vas ovde normalnih sa ispravnim razmisljanjem, al svakako, netacno..

 

35 minutes ago, Martin Mystere said:

Politički slučaj Taton? Nije te sramota da ubistvo lika koji je došao u našu zemlju zoveš političkim slučajem? Ako su išli tamo sa jasnom namerom da tuku navijače Tuluza (a nisu išli da im celivaju ruke) svi su trebali da dobiju još više od tih 240 godina! Isto kao i naši debili koji bi radili to isto i još bih podržao najoštriju kaznu za svakog dileju koji bi to učinio a ne nazivao to političkim slučajem!

 

Nije me sramota,  dal je sama akcija debilna ili nije, generalno je navijacki tip zivota tema za sebe, i verujem da bismo se slozili u toj diskusiji, ali je sad vec off-topic za ovo, bas mi nije bila namera da to potezem. Al da, stojim pri tome da je iskljucivo izolovani politicki slucaj, bez obzira na misljenje prosecnog normalnog coveka o samom cinu..

Edited by fillam
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, fillam said:

Da je SNS usao u KK Partizan sa dolaskom Ostojica, to je ocigledno, ko je uopste ijednog trenutka to porekao?

 

Nije stvar u tome da li ce neko da direktno porekne, naravno da nece ako ima malo mozga. Ali ce da cuti. Kao sto mnogi rade (pogotovo ovde na forumu). Stvar je u tome da to ignorisete i kroz neke druge izjave. Na primer, vecita prica o aparthejdu, vezanim rukama, svi protiv vas, Ostoja dosao da unisti klub, oterali Duleta, itd...

 

A sada kad je ista ta garnitura dovela Obradovica, Savica, odlicne EL igrace ili veoma perspektivne mlade igrace koji ce sigurno biti zalog za buducnost, vi i dalje furate neku slicnu pricu uz dodatak koji je kao neko opravdanje za to sto vam se desava - "Branko dao pare", "strani sponzori", i da su igraci dosli daleko ispod svoje cene zbog "obraefekta". I da je i dalje drzava protiv vas. 

 

Ma jeste, bas. Nema nista bez drzave

 

I pusti to "Vucicu pederu", to treba da se vice ne zbog kluba, nego zbog zivota. I evo, ako bas hoces da ti kazem, smeta mi sto toga nema na Zvezdinim utakmicama. A verujem da ce biti, a kada na nasim utakmicama toga bude, onda je jasno da je to kraj psiha. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

 

Nije stvar u tome da li ce neko da direktno porekne, naravno da nece ako ima malo mozga. Ali ce da cuti. Kao sto mnogi rade (pogotovo ovde na forumu). Stvar je u tome da to ignorisete i kroz neke druge izjave. Na primer, vecita prica o aparthejdu, vezanim rukama, svi protiv vas, Ostoja dosao da unisti klub, oterali Duleta, itd...

 

A sada kad je ista ta garnitura dovela Obradovica, Savica, odlicne EL igrace ili veoma perspektivne mlade igrace koji ce sigurno biti zalog za buducnost, vi i dalje furate neku slicnu pricu uz dodatak koji je kao neko opravdanje za to sto vam se desava - "Branko dao pare", "strani sponzori", i da su igraci dosli daleko ispod svoje cene zbog "obraefekta". I da je i dalje drzava protiv vas. 

 

Ma jeste, bas. Nema nista bez drzave

 

I pusti to "Vucicu pederu", to treba da se vice ne zbog kluba, nego zbog zivota. I evo, ako bas hoces da ti kazem, smeta mi sto toga nema na Zvezdinim utakmicama. A verujem da ce biti, a kada na nasim utakmicama toga bude, onda je jasno da je to kraj psiha. 

Sustinski se slazem sa manje-vise svim napisanim.

 

Ja prvi cutim za te stvari, ne zato sto me je necega sramota, nego jer ne pricam o stvarima o kojima ne znam..  Ovaj svakako nije doveden da unistava klub, nego da svojim stranackim drugarima dugorocno donese profit, tako je valjda uvek sa drzavnim kadrovima u nasim drzavnim klubovima.

 

Bravo za poslednji pasus, slazem se. Ne zivim u iluziji da ce posle psiha da bude posebno bolje, kako u nasim klubovima tako u zivotu, ali je cela sustina da ne sme da se cuti dok je ovako, ma ko god bio na poziciji psiha... 

1 hour ago, Kooineeperk said:

A verujem da ce biti, a kada na nasim utakmicama toga bude, onda je jasno da je to kraj psiha. 

 

...iskreno se nadam.

Edited by fillam
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...