Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

6 minutes ago, Kronostime said:

Dule je napravio gomilu znamenitih kosarkasa - Covic mr. Nebojsa to nije uspeo ni sa plodom bedara svojih.

Nije svejedno!:s_d:

Znaci Covic iz FMP-a, nakon toga iz Zvezde je izbacio manji broj talentovanih i uspesnih kosarkasa od Vujosevica? Ok, nema dalje 😄 

Link to comment
Share on other sites

Ja te knjizim u Skote (ono Mel Gibson u Hrabrom Srcu), a ti kmecis kao Marry Queen of Scotland?
Bre, ni srPska Atina nije sto je nekada bila!:classic_biggrin:
ccccc, tvoja sara kilta ce biti izbacena iz svih sara klanova!
Ako pažljivo pročitaš, naći ćeš u mom pitanju reč sinoć, čije značenje ti je verujem poznato.

Ovi komentari su ti... well znaš ti dobro od kada, mada lep pokušaj spinovanja...
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Predragdjape said:

Znaci Covic iz FMP-a, nakon toga iz Zvezde je izbacio manji broj talentovanih i uspesnih kosarkasa od Vujosevica? Ok, nema dalje 😄 

Jovic, Kalinc  Marjanovic su vec bili imena pre nego sto ste ih izlesinarili iz pokojnih klubova.

:default_coffee:

13 minutes ago, Dl91 said:

 

@Kronostime

Eh, pa samo nam je jedan mali Covic doneo dva ucesca u El. Slozices se da ni to nije lose, pogotovo sad, kad se ne sećate ni kad ste uzeli neki znacajnij trofej, ni koje godine ste igrali u El.  

Jes`vala -zbog toga se pola Foruma zvalo Laki. i babo se na TV kleo da mu nece neki Lakiji, sto zive na relaciji BG-ZG, odredjivati ko ce biti u timu, a nece ni carsija. :default_coffee:
 

Edited by Kronostime
i ko ce mu biti u timu
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Kronostime said:

Jovic, Kalinc  Marjanovic su vec bili imena pre nego sto ste ih izlesinarili iz pokojnih klubova.

:default_coffee:


 

Nedovic, Bjelica, Guduric. Eo ti 3 imena u sekundi. Nisu izlesinareni kao Bogdanovic, Milosavljevic, Milutinov na primer. 😅

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AgroLaki said:

Vujosevic u prajmu sa Andrejom Milutinovicem u timu, Akojonom iz Kine, Pavlakom iz penzije, Andricem, Djumicem.... vs M Vilijams, Bobi, Dzenkins.... 😄

 

 

Sta tacno ovo poredjenje treba da pokaze? 😄 

 

Pavlovic penzioner sa 31god? Posle otisao u Pao.

Macvan, Milutinov, Gagi, Tepic...

 

Jeste, bili smo jaci - ali ti poredjenje, ovako izvucenih imena, bas nije ok.👍

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AgroLaki said:

Vujosevic u prajmu sa Andrejom Milutinovicem u timu, Akojonom iz Kine, Pavlakom iz penzije, Andricem, Djumicem.... vs M Vilijams, Bobi, Dzenkins.... 😄

 

 

Pa sto onda Ćoki nastavlja tu zlu krv kad Vujoševića nema godinama? Zato što mu treba valjanje u blatu, nekad Bokan, nekad Ostoja, da se pokaže kako se on bori za PRAVO srBstvo, jer zna da se na to naviše loži RSB svinjski papci brigada. 😄 

 

Zato što je zao čovek i sitna duša.

 

Što opet nema veze k Dulovim karakterom niti ga za jotu abolira od sveg zla koje je lično uzgojio.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Sta tacno ovo poredjenje treba da pokaze? 😄 

 

Pavlovic penzioner sa 31god? Posle otisao u Pao.

Macvan, Milutinov, Gagi, Tepic...

 

Jeste, bili smo jaci - ali ti poredjenje, ovako izvucenih imena, bas nije ok.👍

Zato sto Kosta pominje Vujosevica u prajmu, a niti je bio u prajmu trenerske karijere, niti je bio u prajmu tima koji je imao na raspolaganju, dok ste vi imali najjaci tim u XXI veku po meni, iako je tim sa Kvinsijem valjda dogurao dalje.

Hajde taj Zvezdin tim vs tima sa F4 ili protiv Tepic-Tripkovic-Velickovic tima pa da vidimo kako Vujosevic ne bi mogao protiv Radonjica. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AgroLaki said:

Zato sto Kosta pominje Vujosevica u prajmu, a niti je bio u prajmu trenerske karijere, niti je bio u prajmu tima koji je imao na raspolaganju, dok ste vi imali najjaci tim u XXI veku po meni, iako je tim sa Kvinsijem valjda dogurao dalje.

To stoji, slazem se sa tobom. Tako se onda napise 

 

1 minute ago, AgroLaki said:

Hajde taj Zvezdin tim vs tima sa F4 ili protiv Tepic-Tripkovic-Velickovic tima pa da vidimo kako Vujosevic ne bi mogao protiv Radonjica. 

to bi bilo zabavno videti 👍

Link to comment
Share on other sites

Meni je genijalno kako grobarski dio foruma, kad ispuca sve argumente, pocne sa provociranjem u vezi rsb-a.

Kosti su nasi stadionski huligani i ovi vasi znackatrazi, janjicari, granicari...svi isto dno. Nema tu pravog navijaca, za shaku jura bi vec koliko sutra poceli da navijaju za Rad. Takve bih u kamenolom na deset godina, da malo jachaju organizam.

Drugo, nemam ja problem da se isticu gazda Chovine negativne strane. Ono sa cime imam problem je to sto je mnogi grobar sklon provokaciji na temu navodnih mutnjih radnji naseg predsjednika, a ti isti grobari ni da zucnu za gomilu takvih, samo jos i gorih stvari koje su radili vasi.

Znam da je kjut da se vjeruje da je KKCZ favorizovani miljenik drzave (sto nije jos od 2014. , da ste dio charshije i to bi znali), a da vama ta ista drzava mrvice daje. Samo, ne znam kako da vam ovo saopstim, u vrijeme dok ste bili dugogodisnji prvaci,igraci vam nisu igrali za stipendije i grah iz menze, trosili ste ozbiljne pare bez da ste razmisljali sta donosi sutra( @Kronostimemi je razgalio dusu sa pricom kako su golobradi mladici predvodjeni Milutinovicem isli protiv crvenobele abominacije 😆 prejako) i dobro se secam da niko nije ronio suze zbog drzavnih sponzora.

Kad je to 'sutra' doslo, stigli dugovi na naplatu, pojavio se Chova koji je malo ozbiljniji igrac, vasa uprava se pokupila i otisla u roku dok kazes kekas. Uostalom, pogledajte ko i za koliko vas BAT-uje, sve ce vam se samo kas'ti.

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Misko je vec par puta demistifikovao te stipendije.

Bar 3 puta je ispricao kako je Pekovic presao u kkp, a ne u Hemofarm gde je vec sve bilo dogovoreno.

 

Al to je ta zadojenost koju je rumunski knez sprovodio godinama. Kazi 100 puta, pa mozda i postane istina.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pošto Cibona štuca, Cedevita ode u Ljubljanu, KK Zagreb jedva da postoji, možda da probate sreću u matičnom gradu 

Mislim da bi novi gradonačelnik Tomašević nagradio partizanštinu, a KS Hrvatske dodelio registracioni broj.

Pa za jedno 70 godina opet da dodjete u Beograd.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ma jedini problem lezi u licemerju. Covece, kroz koja govna smo mi prosli, nikad necu zaboraviti onu sezonu gde smo se borili sa Zadrom za opstanak. Sa druge strane mocni Partizan na vrhuncu. Koseve nam odnose, nemamo sponzora ali se slavi pobeda od +41 i pamti ta herojstina i partizanstina. Kosarka, to je Partizan!

 

Kad tad je moralo doci na naplatu sve, i ovo sto se desava je posledica tih godina, godina bahatosti i gazenja, unistenja jednog kompletnog sportskog drustva. Od 2344 za Fk CZ necu ni da pricam i koliko je dno dotakao najveci sportski klub sa ubedljivo najvecom armijom navijaca, bivsi svetski prvak. Pred gasenjem. 

Edited by Dl91
  • Like 2
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Dl91 said:

Od Duleta je krenula zla krv, to sto se posrprdno ponavlja od strane pojedinih navijaca Partizana pokusavajuci da relativizuju je posebna prica. Sto bi Gtrovci rekli, dobro pamtim sve, od Duleta he sve krenulo, sva bolestina je pokuljala napolje. Meni je recimo ono ponasanje Gobeljica bilo takvo ponizenje za sve zvezdase da nemam reci i to ne sme da se desava! Sportski radnik ne sme da se ponasa kao sipkas, a Dule je bas bio to, frustracije su mu izlazile na sve moguce nacine, na svakoj konferenciji je spominjao Zvezdu i "macehinsko"  ponasanje drzave prema KKP, a bili ste prvaci 13 godina uzastopce. Ejj, TRINAEST. Sta, jel ne treba niko da ugrozi Partizan i da vecito budete prvaci, jel to resenje? 

 

O bolesnicima medju "navijacima" tacnije huliganima nema sta reci, ima ih i kod vas i kod nas, bagra takoreći. 

 

Aj sad mi reci, jel ima na "nasoj" strani brda nekog forumasa kao Kuper, kome se na svakoj temi tolerise provociranje, nebitno da li je Tata, KKP, Aba, Superliga Srbije pa onda smehotresi smajliji na neke komentare na Kkcz i Fkcz temi? 

U vezi Duleta, sto puta je to već ispričano ovde, mrzi me da ponavljam još jednom, niti ima svrhe.

 

Ali ću po stoti put da ponovim - pišite šta hoćete, prozivajte, cimajte, pa i prosipajte fekalije, samo nemojte da se vadite na Kupera ili da kao samo odgovarate na nešto. Jer je tako išla priča o trol brigadi, pa o K&K pa sad samo o njemu, a sa druge strane se prosipaju neverovatne umotvorine (naravno, ne rade to svi, jasno je to) i uvek se poziva na Kupera ili Duleta ili nešto deseto. Ako nema forumaša kao Kuper na crveno-beloj strani to ne znači da nema onih koji ga ne ''prevazilaze'' postovima, iako pored fekalija napišu nešto što nije trolovanje na nekoj klupskoj ili NBA temi.

1 hour ago, Dl91 said:

Ma jedini problem lezi u licemerju. Covece, kroz koja govna smo mi prosli, nikad necu zaboraviti onu sezonu gde smo se borili sa Zadrom za opstanak. Sa druge strane mocni Partizan na vrhuncu. Koseve nam odnose, nemamo sponzora ali se slavi pobeda od +41 i pamti ta herojstina i partizanstina. Kosarka, to je Partizan!

 

Kad tad je moralo doci na naplatu sve, i ovo sto se desava je posledica tih godina, godina bahatosti i gazenja, unistenja jednog kompletnog sportskog drustva. Od 2344 za Fk CZ necu ni da pricam i koliko je dno dotakao najveci sportski klub sa ubedljivo najvecom armijom navijaca, bivsi svetski prvak. Pred gasenjem. 

Selektivno sećanje je zajebana stvar.

3 hours ago, Martin Mystere said:

Ako pažljivo pročitaš, naći ćeš u mom pitanju reč sinoć, čije značenje ti je verujem poznato.

Ovi komentari su ti... well znaš ti dobro od kada, mada lep pokušaj spinovanja...

Zašto samo sinoć? Deset dana je banovan, dva poraza smo zabeležili od Mege u tom periodu i bilo je brdo komentara koji se pozivaju na njega. Neke je kronos citirao.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

E,moj @Barkley#34, grijesis.

Recimo, ja sam tog Kupera vec odavno, sa par pitanja i zamki, prokazao kao nekoga tko nije insajder i kao nekoga tko je ovdje da samo troluje i izaziva druge i navlachi ih na ban. Sumnjam da on uopste prati domacu kosarku.

Ako smatras da sa nase strane brda postoji neka njegova verzija,slobodno reci. Kosta ce i tog lika unishtiti argumentima jer Kosta smatra da takvima nije mjesto na forumu.

Jedno je blaga zezancija i komsijska provokacija, a drugo je kad je neko ovdje da samo zlobno provocira.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Zašto samo sinoć? Deset dana je banovan, dva poraza smo zabeležili od Mege u tom periodu i bilo je brdo komentara koji se pozivaju na njega. Neke je kronos citirao.

Zato što si, samo da te podsetim, ti sam, lično i personalno rekao:

 

Racionalizujte koliko hoćete, samo je zanimljivo videti kada prozivate Kupera (čak i sinoć, npr, ne stajete), a onda horski učinite isto što i on i možda još poneko. 

 

... na šta sam te ja lepo pitao...

 

Barkli stvarno cenim tvoje komentare ali stvarno nisam našao nijedan komentar gde se sinoć makar i indirektno prozivao Kuper pa ako bi mogao da mi malo pomogneš u pretrazi...

 

... ali naravno bez odgovora...

 

Eto, zato sam pomenuo samo sinoć.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dl91 said:

Ma jedini problem lezi u licemerju. Covece, kroz koja govna smo mi prosli, nikad necu zaboraviti onu sezonu gde smo se borili sa Zadrom za opstanak. Sa druge strane mocni Partizan na vrhuncu. Koseve nam odnose, nemamo sponzora ali se slavi pobeda od +41 i pamti ta herojstina i partizanstina. Kosarka, to je Partizan!

 

Kad tad je moralo doci na naplatu sve, i ovo sto se desava je posledica tih godina, godina bahatosti i gazenja, unistenja jednog kompletnog sportskog drustva. Od 2344 za Fk CZ necu ni da pricam i koliko je dno dotakao najveci sportski klub sa ubedljivo najvecom armijom navijaca, bivsi svetski prvak. Pred gasenjem. 

 Sto bi rekao nas bivsi trener:"Pad je veličanstven let..."

 

FB-IMG-1623001769452.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Losmi17 said:

Misko je vec par puta demistifikovao te stipendije.

Bar 3 puta je ispricao kako je Pekovic presao u kkp, a ne u Hemofarm gde je vec sve bilo dogovoreno.

 

Al to je ta zadojenost koju je rumunski knez sprovodio godinama. Kazi 100 puta, pa mozda i postane istina.

 

Evo malo podsećanja.

 

 

  • Thanks 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...