Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

1 hour ago, Barkley#34 said:

Forumska verzija priče da bi sve bilo ok da nije bilo Duleta.

Od Duleta je krenula zla krv, to sto se posrprdno ponavlja od strane pojedinih navijaca Partizana pokusavajuci da relativizuju je posebna prica. Sto bi Gtrovci rekli, dobro pamtim sve, od Duleta he sve krenulo, sva bolestina je pokuljala napolje. Meni je recimo ono ponasanje Gobeljica bilo takvo ponizenje za sve zvezdase da nemam reci i to ne sme da se desava! Sportski radnik ne sme da se ponasa kao sipkas, a Dule je bas bio to, frustracije su mu izlazile na sve moguce nacine, na svakoj konferenciji je spominjao Zvezdu i "macehinsko"  ponasanje drzave prema KKP, a bili ste prvaci 13 godina uzastopce. Ejj, TRINAEST. Sta, jel ne treba niko da ugrozi Partizan i da vecito budete prvaci, jel to resenje? 

 

O bolesnicima medju "navijacima" tacnije huliganima nema sta reci, ima ih i kod vas i kod nas, bagra takoreći. 

 

Aj sad mi reci, jel ima na "nasoj" strani brda nekog forumasa kao Kuper, kome se na svakoj temi tolerise provociranje, nebitno da li je Tata, KKP, Aba, Superliga Srbije pa onda smehotresi smajliji na neke komentare na Kkcz i Fkcz temi? 

Edited by Dl91
  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Decembarski said:

Aleksandrovac,Zagreb...sve je to Jugoslavija....

 

 

Posle Informera i Telegrafa,sad vam je Kurir glavni izvor informacija .

Evidentan je napredak u sazrevanju.

 

Cim izlazi u sluzbenim glasilima zvalavog - ima tu neke istine. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Decembarski said:

Aleksandrovac,Zagreb...sve je to Jugoslavija....

 

 

Posle Informera i Telegrafa,sad vam je Kurir glavni izvor informacija .

Evidentan je napredak u sazrevanju.

 

Objave telegraf kurir informer da im Vucic daje para ko pleve. Ne veruju. Objave tekst o selidbi u Surcin, veruju. Da ih nema bilo bi dosadno😅😂 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Kosta said:

Mislio sam ovo napisati na KKP temi, ali znam da bi me na noz docekalo sigurno par cuvara vatre. Ili to ili bi rekli da trolujem.

 

Situacija mnogo podsjeca na onomad na starom forumu, kad su Kosta i jedino legendarni Peja sa druge strane brda govorili da KKP treba sto prije da se finansijski sredi da bi mogao da dominira jos godinama, a 99% grobara je tad bilo u fazonu 'fali nam milion jura da osvojimo NBA' 🙄

Kao i tada, i sada je mnogi grobar promashio narativ. A narativ je da vam Ostoja radi dobar posao, finansijski vas dovodi u red mic po mic,nakon 20 godina nerealnog trosenja. Narativ je da vas svaka shusha batuje,a navodno se igralo za stipendiju i clanstvo u biblioteci. Narativ je da vam je u ovoj polufinalnoj seriji mnogo bitnija stvar to sto ce vam Misko dovesti sigurno jedno vrhunsko pojacanje jer vas je izbacio, a narativ svakako nije da se sad kuka i motika digne jer, zamisli, niste usli u finale. Sta bi vi u tom finalu? Ni Vujosevic u prajmu nista nije mogao protiv Covic-Radonjic osovine,pa sta onda ocekivati danas?

Nama je Mega svakako neugodniji protivnik od vas.

Zato, komsije, konsolidujte se sljedece sezone, bit ce to bolje. Mlade nade plus pokoji stranac (Dreksel moze biti pun pogodak), krvava koljena i borba bre. A ne kukanje kako vas sabotiraju na sve strane.

Svaka sezona u kojoj konsolidujete troskove = sto prije jachi i potentniji Partizan. 😉

Kosta has spoken.

Vujosevic u prajmu sa Andrejom Milutinovicem u timu, Akojonom iz Kine, Pavlakom iz penzije, Andricem, Djumicem.... vs M Vilijams, Bobi, Dzenkins.... 😄

 

45 minutes ago, Dl91 said:

Od Duleta je krenula zla krv, to sto se posrprdno ponavlja od strane pojedinih navijaca Partizana pokusavajuci da relativizuju je posebna prica. Sto bi Gtrovci rekli, dobro pamtim sve, od Duleta he sve krenulo, sva bolestina je pokuljala napolje. Meni je recimo ono ponasanje Gobeljica bilo takvo ponizenje za sve zvezdase da nemam reci i to ne sme da se desava! Sportski radnik ne sme da se ponasa kao sipkas, a Dule je bas bio to, frustracije su mu izlazile na sve moguce nacine, na svakoj konferenciji je spominjao Zvezdu i "macehinsko"  ponasanje drzave prema KKP, a bili ste prvaci 13 godina uzastopce. Ejj, TRINAEST. Sta, jel ne treba niko da ugrozi Partizan i da vecito budete prvaci, jel to resenje? 

 

O bolesnicima medju "navijacima" tacnije huliganima nema sta reci, ima ih i kod vas i kod nas, bagra takoreći. 

 

Aj sad mi reci, jel ima na "nasoj" strani brda nekog forumasa kao Kuper, kome se na svakoj temi tolerise provociranje, nebitno da li je Tata, KKP, Aba, Superliga Srbije pa onda smehotresi smajliji na neke komentare na Kkcz i Fkcz temi? 

 

Pa sto onda Ćoki nastavlja tu zlu krv kad Vujoševića nema godinama? Zato što mu treba valjanje u blatu, nekad Bokan, nekad Ostoja, da se pokaže kako se on bori za PRAVO srBstvo, jer zna da se na to naviše loži RSB svinjski papci brigada. 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, AgroLaki said:

Vujosevic u prajmu sa Andrejom Milutinovicem u timu, Akojonom iz Kine, Pavlakom iz penzije, Andricem, Djumicem.... vs M Vilijams, Bobi, Dzenkins.... 😄

 

 

Pa sto onda Ćoki nastavlja tu zlu krv kad Vujoševića nema godinama? Zato što mu treba valjanje u blatu, nekad Bokan, nekad Ostoja, da se pokaže kako se on bori za PRAVO srBstvo, jer zna da se na to naviše loži RSB svinjski papci brigada. 😄 

Eh, Imao je Batocinac i svojih svetlih momenata u svetom dresu. :classic_biggrin:

oH41Pa.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Racionalizujte koliko hoćete, samo je zanimljivo videti kada prozivate Kupera (čak i sinoć, npr, ne stajete), a onda horski učinite isto što i on i možda još poneko. 
Barkli stvarno cenim tvoje komentare ali stvarno nisam našao nijedan komentar gde se sinoć makar i indirektno prozivao Kuper pa ako bi mogao da mi malo pomogneš u pretrazi...
Link to comment
Share on other sites

On 6/5/2021 at 10:47 AM, Kronostime said:

Da popravim.:classic_biggrin:

Znao sam da ce se neko u suknjici javiti.

:roflmao:


Nazalost, opet se ‘suknjice’ potezu i slicna mizoginijska sranja. 
 

Steta jer si generalno meni veliki gotovac. Mada, verovatno je u šega stilu ispaljeno. 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Eddard said:
43 minutes ago, K.Dot said:
Koliko ste usrali tatu, sram vas bilo. IV-2 vs IV-3. Kronos i Kosta su matori konji, od njih sam barem očekivao nešto ozbiljnije. 

Kako je moguće usrati nešto već debelo zasrano?

Hiperprodukcijom i gomilom uta-ta postova.

Meni licno nije zanimljivo da tovarim magare dok je u blatu, al to sam samo ja.

Generalno nam je klupska kosarka u kurcu, pa ne bih druge mnogo ni ismevao kad smo i mi buljasi.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Martin Mystere said:
12 hours ago, Barkley#34 said:
Racionalizujte koliko hoćete, samo je zanimljivo videti kada prozivate Kupera (čak i sinoć, npr, ne stajete), a onda horski učinite isto što i on i možda još poneko. 

Barkli stvarno cenim tvoje komentare ali stvarno nisam našao nijedan komentar gde se sinoć makar i indirektno prozivao Kuper pa ako bi mogao da mi malo pomogneš u pretrazi...

 

4 hours ago, Sector said:

 

Cudno, s obzirom da je kuper banovan, ocekivao sam da ce sve biti tip top. 

 

On 6/3/2021 at 7:25 PM, NMX said:

Odblokirajte Kupera, moram da se konsultujem nesto u vezi sa epidemioloskim merama

 

 

35c3119a392d4b951163d4e3f7496917.jpg

 

On 6/3/2021 at 8:00 PM, Predragdjape said:

Kuper je onaj sto sedi odvojeno od drugih i drzi distancu. Postuje epidemioloske mere..  Odgovornost pre svega! 

 

On 6/3/2021 at 8:52 PM, Kosjan Willavić said:

Neka ga 😛

:s_d:

 

5 minutes ago, Hamilton said:


Nazalost, opet se ‘suknjice’ potezu i slicna mizoginijska sranja. 
 

Steta jer si generalno meni veliki gotovac. Mada, verovatno je u šega stilu ispaljeno. 

Ja te knjizim u Skote (ono Mel Gibson u Hrabrom Srcu), a ti kmecis kao Marry Queen of Scotland?

Bre, ni srPska Atina nije sto je nekada bila!:classic_biggrin:
ccccc, tvoja sara kilta ce biti izbacena iz svih sara klanova!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, AgroLaki said:

Vujosevic u prajmu sa Andrejom Milutinovicem u timu, Akojonom iz Kine, Pavlakom iz penzije, Andricem, Djumicem.... vs M Vilijams, Bobi, Dzenkins.... 😄

 

 

Pa sto onda Ćoki nastavlja tu zlu krv kad Vujoševića nema godinama? Zato što mu treba valjanje u blatu, nekad Bokan, nekad Ostoja, da se pokaže kako se on bori za PRAVO srBstvo, jer zna da se na to naviše loži RSB svinjski papci brigada. 😄 

Koliko je onda Dule nisko pao kad je prednjacio u gadostima sa tim i takvim Covicem? 

 

I da se razumemo, ovo sto se desava vec duze vreme u Aba izmedju Covica i Bokana nema veze sa sportom. Toliko morbidnosti se nakupilo da je to zaista tesko za praćenje, makar meni. 

Edited by Dl91
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dl91 said:

Koliko je onda Dule nisko pao kad je prednjacio u gadostima sa tim i takvim Covicem? 

 

I da se razumemo, ovo sto se desava vec duze vreme u Aba izmedju Covica i Bokana nema veze sa sportom. Toliko morbidnosti se nakupilo da je to zaista tesko za praćenje, makar meni. 

Dule je napravio gomilu znamenitih kosarkasa - Covic mr. Nebojsa to nije uspeo ni sa plodom bedara svojih.

Nije svejedno!:s_d:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...