Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

7 minutes ago, Instinkt said:

Veličina KKP nije samo u trofejima, pa ni u tom evropskom, još niste shvatili zašto smo toliko veći klub od vas.. Elem; za par meseci, godinu, dvije, mi ćemo imati 2 takva, Želimir 10, KKCZ šipak 😎😄

 

Bese u romantici i misticnosti eha.

 

Mozda... A mozda se u tom periodu i izjednacimo i u tome, nikad se ne zna...

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Brat od Korneta said:

Mozda... A mozda se u tom periodu i izjednacimo i u tome, nikad se ne zna...

 

Pa ako vođa...pardon, Meridian nastavi da vam dovodi igrace koje ni Real nije spreman da plati, svaki put kada crno beli navijaci huknu nesto sa tribina...slazem se, nije nemoguce.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Instinkt said:
 
Dobri moj Wing, zar ti nisi čuo za onu ko rano rani, dvije sriće grabi?

 
Ustajem ja sobajle...već oko 08.30h pa moram dva doručka da odradim.
Već kod drugog sam saznao da ste bili Evropski prvaci a mi nismo.
 
E sad, novitet je i da planirate opet nekad da budete...ono, dugoročno gledano.
 
Znači i dalje rastegnuti izmedju daleke prošlosti i wishfull predskazanja.

Na sadašnjost se ne obazirete. To je samo privremena okolnost.

 

The second coming of the legend...nothing can stop u now.

Edited by Wingwalker
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Moram priznati da je Wing odlican patkomer, malo repetebilan sa porezom (sto ga deli od vrhunskog), ali sve u svemu neretko se (neironicno) nasmejem na njegove upise.

 

Zadovoljstvo je meriti patku (no homo) i zafrkavati sa njim na ovoj temi. Ima vas jos kvalitetnih, ngl. Sve dok nije po licnim osnovama, u redu je 👍🤝

Edited by Alex_Serbia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Instinkt said:

@1945

 

Veličina KKP nije samo u trofejima, pa ni u tom evropskom, još niste shvatili zašto smo toliko veći klub od vas.. Elem; za par meseci, godinu, dvije, mi ćemo imati 2 takva, Želimir 10, KKCZ šipak 😎😄

 

@uini

 

Džabe maska, znamo da si naš 

 

Da je Don Radojica proživeo vrlo verovatan scenario.

Ubiše ga dušmani.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Wingwalker said:

Već kod drugog sam saznao da ste bili Evropski prvaci a mi nismo.
 

 

Tu smo da vas uputimo, ko ne zna da podsetimo... 

 

13 minutes ago, Wingwalker said:

E sad, novitet je i da planirate opet nekad da budete...ono, dugoročno gledano.
 
Znači i dalje ste rastegnuti izmedju daleke prošlosti iz prethodnog milenijuma i nekih predskazanja. Jer sad kad je tu legenda...šta može da vas zaustavi ?
Na sadašnjost se ne obazirete. To je samo privremena okolnost.

 

Naučen sam da uvek imam postavljen neki cilj; kratkoročan, dugoročan, motivaciju, ambiciju

Verujem da je tako i sa tobom dobri moj.

 

E sad, razlika između ciljeva navijača dva naša košarkaška kluba je ta što je nama u glavi druga evropska kruna, dok se vaši zaustavljaju negde kod top 9...

Ne krivim vas, veličina kluba često diktira i ciljeve. Mada Nole vam je dao jednu pametnu, dream big kids

 

22 minutes ago, Wingwalker said:

 
Ustajem ja sobajle...već oko 08.30h pa moram dva doručka da odradim.

 

Sobajle kažeš 😄

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Instinkt said:

 

Sobajle kažeš 😄

 

pa ležem dockan...visim po forumima. 

tek ,,sobajle'' vidim reakcije i vesti...kao ovu vašu današnju za evropsku titulu i to baš sa Žocom...:smiley5:

 

uzgred za @Alex_Serbia:

ja sam, verovato ne još dugo, jebeni entrepreneur.

,,a person who sets up a business or businesses, taking on financial risks in the hope of profit''.

i sa posebnim felšom me pogadja selektivno plaćanje poreza...a vi ste se sada, kada je Čoki ničim izazvan svoje namirio, plasirali odma iza betmenaša koji nisu u PDV-u i sa 100M prihoda godišnje, ne plaćaju porez na imovinu i ne obračunavaju im se kamate na tu glavnicu.

Oslobodjeni su plaćanja poreza na dobit jer i ne izdaju račune.

Država im svake godine pokriva penziono-invalidsko-socijalno za sve zaposlene sa donacijom od milion eura.

Da ste bili primorani da na početku sezone platite porez, sad bi imali prvu petorku bez Egzuma, Pape i Nanelija.

Čak i vaš Nole plaća neku crkavicu monaćanima...samo vi nikom.

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, fillam said:

Decenijsko samoubeđivanje je dovelo do današnjih 'znakova jednakosti':

Čović = Vujošević

Vučič = Tadić

FMP = Igokea

 

applause-icegif-17.gif

 

Dulo je sportski radnik da ne kazem trener tako da to njegovo ima jos vecu tezinu za kreiranje atmosfere medj klubovima i konkretno sto se tice onoga na parketu odnosno igraca, sto je i najvaznije po meni, sto smo mogli da vidimo na delu a i da cujemo igrace u izjavama godinama kasnije. Da ne idem u to koliko je neuporedivo vise otvoreno mrzeo Zvezdu no sto je obrnut slucaj.

 

Evo ga Covic pise saopstenja ko i u Duletovo vreme, isto gostuje po televezijama i fura istu pricu, ali na parketu je sve ok i vlada veliki postovanje medju igracima i trenerima sto nekad nije bio slucaj. Navijaci se nece voleti pa se nece voleti bio Dule u Partizanu ili Covic u Zvezdi ili nijedan od njih nigde. Mada Tegi ce biti tu svakako.

 

Sto se tice Vucica i Tadica, pod Tadicem smo bili 4 godine bez drzavnog sponzora kao drzavni klub dok ste pod Vucicem sve vreme imali 2 i opstali zahvaljujuci ovoj vlasti.

 

Samoubedjivanje je cudo...

 

Sto se tice FMP i Igokea tu do sad nisam nijednog Partizanovca sa foruma iole kompetetnog da je upucen u tematiku tako da zivite u svojoj iluziji da je uppr uradjen nezakonski, a poprilicno sam siguran da ne znate ni jedan clan tog zakona. Bili ste dve godine u saradnji sa Igokeom kao sto smo mi bili tri sa Fmp-om i to je sustina. Mozemo i o tome sto smo mi bili formalno privremeni Fmp a vi Partizan-Igokea, nikakav problem.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

onako čovečanski da vas pitam...šta vi imate trenutno, osim najskupljih karata, od njegovih 9 titula ?

evo najzad prvi skalp večitom rivalu nakon 16 gostovanja ali to ste samo vratili i još zasrali koš razliku.

 

ne treba smislen odgovor, jer i gde ga naći.

može neki gif Saletove trice iz Stambola...ali iz drugog ugla.

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...