Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

49 minutes ago, Fat Zadd said:

 

A jbg, sta da se radi kada je Vucic sve te titule i pobede doneo "dekretom" i iste smo osvojili za zelenim stolom,  Vama zabranio da igrate KLS i nije vam dovodio najtrofejnijeg (najboljeg   EL trenera ikada, prepotentnog 'talijana,  igrace od po 1M+ i niste imali 10ak + M budžet. 

 

Ah, da ne zaboravim,  licno i personalno je deligirao sudije, cak neke utakmice i sam vodio.

Nisi bas sve u pravu, najboljeg EL trenera, par igraca od 1m+ kao i licencu i 10m+ budzet nije im obezbedio Vucic, vec Branko Nordeus i senske karte.

 

Edited by dzakala
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Tango said:

Covek je trazio da mu nadjem upis gde se pominje dizanje vozila u vazduh.....ja ga  nadjem na 584 strani RSB....pardon Zvezdine teme....

U pravu si. Taj poduzi deo sam preskocio. Izvinjavam se I naravno ne podrzavam napisano. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Fat Zadd said:

 

A jbg, sta da se radi kada je Vucic sve te titule i pobede doneo "dekretom" i iste smo osvojili za zelenim stolom,  Vama zabranio da igrate KLS i nije vam dovodio najtrofejnijeg (najboljeg   EL trenera ikada, prepotentnog 'talijana,  igrace od po 1M+ i niste imali 10ak + M budžet. 

 

Ah, da ne zaboravim,  licno i personalno je deligirao sudije, cak neke utakmice i sam vodio.

 

Samo da dodam, završio je licencu, pitanje trenutka kad će vam postati trener. Kako će biti dočekan, neminovno uz najveće klubske počasti. Ono što smo mi Želimiru će pasti u zaborav, najveći Srbin u stubu srbstva; samo još malo strpljenja :v

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Fat Zadd said:

 

A jbg, sta da se radi kada je Vucic sve te titule i pobede doneo "dekretom" i iste smo osvojili za zelenim stolom,  Vama zabranio da igrate KLS i nije vam dovodio najtrofejnijeg (najboljeg   EL trenera ikada, prepotentnog 'talijana,  igrace od po 1M+ i niste imali 10ak + M budžet. 

 

Ah, da ne zaboravim,  licno i personalno je deligirao sudije, cak neke utakmice i sam vodio.

Vrabac, Djumic and co like this.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Instinkt said:

 

Samo da dodam, završio je licencu, pitanje trenutka kad će vam postati trener. Kako će biti dočekan, neminovno uz najveće klubske počasti. Ono što smo mi Želimiru će pasti u zaborav, najveći Srbin u stubu srbstva; samo još malo strpljenja :v

 

Mrtva trka za počasti... ipak je red da glavni finasijer sedi u prvom redu pored Ostoyah & Bodiroge

 

59 minutes ago, Aman 2 said:

Vrabac, Djumic and co like this.

 

Deca, debeli Myles, Katnic , Marsh & co also like that 😄

 

16 minutes ago, Aman 2 said:

Po Kampacu se vidi da ne smetamo.

 

Exum, Papapetru,  Nunali,  Panter ...itd ipak nisu nivo jednog Kampca, tako da se slažem sa tobom.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Fat Zadd said:

 

Mrtva trka za počasti... ipak je red da glavni finasijer sedi u prvom redu pored Ostoyah & Bodiroge

 

 

Od počasti, od nas može da dobije samo.. Vučiću... 😄

Sa druge strane, to je kod vas zabranjeno 😑

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Aman 2 said:

Po Kampacu se vidi da ne smetamo.

Кампацо је био намијењен против мало озбиљнијих екипа од Робије. Ви сте и без Кампаца добили своје.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Fat Zadd said:

Mrtva trka za počasti... ipak je red da glavni finasijer sedi u prvom redu pored Ostoyah & Bodiroge

Nec on kod nas....usima usnije ne prija kada ga 20.000 ljudi podseca da je"secer"....pre ce on kod onih koji mu seku rodjendansku tortu sa rednim brojem jedan,ciju upravu postavlja u ponoc sa Zoranom Basanovicem(onaj lik sto krade farmerke u trznom centru u USA).... na kraju on je duh koji lebdi nad tim navijacima dok su na Rajku....

Link to comment
Share on other sites

FK Crvena zvezda je od države dobila 17,6 miliona evra. Ako na to dodate Gasprom 45,8 miliona, onda je ukupno 63,54 miliona evra FK Crvena zvezda dobila od države i sponzora u poslednjih deset godina. FK Partizan je u tom istom periodu dobio 14 miliona evra. Tu moram da budem fer, 50 miliona evra je razlika u onome što je Crvena zvezda dobila u odnosu na Partizan. Ja sam pričao i sa predsednikom Vučićem da nađemo jednog sponzora i za FK Partizan“. Ovo su reci  MALOG patuljka koji sa usnijom obilazi nocu rupe na putevima  po Bg.....sta bi bilo da nas usnija ne gotivi?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Instinkt said:

@Fat Zadd

 

Kroz istoriju će se pamtiti da KKP nije uzeo nijednu titulu za vreme Vučićeve vladavine.. a nekako će te vi za 10, 20 godina opet biti na pravoj strani istorije 😄

 

Kao i obicno iznosis netacne informacije na tati. Imao si bas hot tejkova u poslednjih mesec dana, bar 3 ekstremna da ja pamtim a na neke me bilo sramota da odgovaram. Nemoj snizavati nivo diskusije na ovoj temi ako nemas sta da napises, pozeljniji je i Kendrickov rendom tvit "ha ha Fmp" no gomila netacnih informacija bez da naglasis da je to tvoje misljenje i da nisi bas siguran u to sto pises, kamoli da proveris nesto sto je lako proverljivo.

 

Partizan je pod Vucicem osvojio 2. titule kosarkaske lige Srbije, imali ste priliku da osvojite i trecu ali ste zapalili. Osvojio je 4 nacionalna kupa, kao i jednu titulu Aba lige iliti regionalne lige a Vucic nije predsednik regiona. Nije Vucic dao kos umesto Kalinica na primer 2015. u polufinalnoj seriji ili trojku Nolana Smita koje da nije bilo bi ste mozda i osvojili ili trojku umesto Voltersa ili Pefija na primer u poslednjoj plej of seriji.

 

U fudbalu gde se jos vise kuka ste osvojili 3 titule i 4 kupa.

 

Ostavicu prostora da ti se izvinim ukoliko si recimo 2002. godiste ili jos mladji pa si svesnije poceo da pratis kosarku tek poslednjih par godina pa se ne secas celog perioda od 10 godina unazad.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...