Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

Just now, pantelia said:

Ovo kao Bakarec na tviteru, bas tuzno

 

Ne znam ko je Bakarec, al podseca me na Marijana Risticevica po stilu pisanja, mada Marijan je malo pismeniji, al to je taj fazon.

 

spacer.png

 

spacer.png

Just now, Instinkt said:

E ako je tebe bilo sramota, stvarno bih trebao da se zamislim 🤦‍♂️

Inače, 2007 sam, izvini mi se :v

 

Izvinjavam se.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Fat Zadd said:

Exum, Papapetru,  Nunali,  Panter ...itd ipak nisu nivo jednog Kampca, tako da se slažem sa tobom.

 

Na osnovu cega? Konkretno i Naneli i Panter su bili top5 na svojoj poziciji bas kao i Kampaco.

 

Naneli je bio najkorisnija trojka u sezoni za nama i drugi najbolji skorer od svih trojki u El. Takodje bio drugi skorer ekipe koje je igrala top8 i pobeda ga delila od f4.

 

Panter je bio top5 igraca na poziciji 2 u sezoni 20/21 pre dolaska u Partizan. Bio je 4. najbolji skorer sa pozicije 2 te sezone, igrao f4. Pritom je Panter imao poprilican broj respektabilnih saigraca evroligaskih skorera dok su na primer Nedovic i Lojd koji su bili ispred njega doslovno igrali sami i uzimali veci broj suteva jer nije imao ko drugi.

 

Takodje imaju najtrofejnijeg ikada koji je top1 u Evroligi po broju trofeja.

 

Dakle imaju iz kategorije top5 sa svoje pozicije trenera i dva igraca.

 

Zvezda ima Kampaca(nema ga jos uvek i maltene da ga nece ni imati za ek kako stoje stvari, mada to je neka druga prica i nebitna za ovu temu svakako je placen i bice tu), koji je bio 7. najkorisniji plej u poslednjoj evroligaskoj sezoni ali ga moramo staviti u top5 jer je osvojio Evroligu. Ima Nedovica, i to bi bilo to.

 

Kada bi otisli dalje shvatio bi da je Ledej bio u top10 na svojoj poziciji pre dolaska u Partizan kao i Papapeptru. Sa druge strane Bentil i Martin nisu ni u top30 bili na svojoj poziciji.

 

Mozemo i o poredjenju Exum vs Adams ili sa Vildozom, kako god, ili top8 Andjusic kao u par najbolji bek sutera po procentu u El sa 34. godisnjim Holandom koji El nije video.

 

Mada konkretno posto ste pricali o top top kvalitetu da kazemo iz top5 kategorije, Partizan je doveo trojicu koju nabrojah leto na visegodisnje neke i za Evrokup cak, dok je Zvezda samo Nedovica (pre toga samo Kalinica, mada on nije bio top5 ni po jednoj kategoriji, vec granicni top10) i Kampaco na polusezoni (nema garantovan visegodisnji) mozemo reci neplanirano.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Instinkt said:

 

Od počasti, od nas može da dobije samo.. Vučiću... 😄

Sa druge strane, to je kod vas zabranjeno 😑

 

Mi smo cista sporCka priča... ništa politika, dnevno društvene teme na repertoaru, samo puna podrška i odanost klubu :default_coffee:

 

 

2 hours ago, Barkley#34 said:

Jeste, pa da Terza mora da mu skida fotku sa zida, koji užas...

 

Ma kakvi, odstampacemo mi to... potrebno je više kopija, i za na i za Vas 

 

1 hour ago, Tango said:

Nec on kod nas....usima usnije ne prija kada ga 20.000 ljudi podseca da je"secer"....pre ce on kod onih koji mu seku rodjendansku tortu sa rednim brojem jedan,ciju upravu postavlja u ponoc sa Zoranom Basanovicem(onaj lik sto krade farmerke u trznom centru u USA).... na kraju on je duh koji lebdi nad tim navijacima dok su na Rajku....

 

Jeste bilo svih 20K u glas, čulo se sve do zavičaja,  pričao mi drug.

 

A jbg, nase nisu kao vase uprave,  koje se ne postavljaju po političkoj liniji, vec se biraju demokratskim putem, na poštenim i fer izborima.

U upravnim odborima i na   potpresednickim mestima Vam ne sede clanovi/sekretari partija koje su na vlasti.

 

31 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Na osnovu cega? Konkretno i Naneli i Panter su bili top5 na svojoj poziciji bas kao i Kampaco.

 

Naneli je bio najkorisnija trojka u sezoni za nama i drugi najbolji skorer od svih trojki u El. Takodje bio drugi skorer ekipe koje je igrala top8 i pobeda ga delila od f4.

 

Panter je bio top5 igraca na poziciji 2 u sezoni 20/21 pre dolaska u Partizan. Bio je 4. najbolji skorer sa pozicije 2 te sezone, igrao f4. Pritom je Panter imao poprilican broj respektabilnih saigraca evroligaskih skorera dok su na primer Nedovic i Lojd koji su bili ispred njega doslovno igrali sami i uzimali veci broj suteva jer nije imao ko drugi.

 

Takodje imaju najtrofejnijeg ikada koji je top1 u Evroligi po broju trofeja.

 

Dakle imaju iz kategorije top5 sa svoje pozicije trenera i dva igraca.

 

Zvezda ima Kampaca(nema ga jos uvek i maltene da ga nece ni imati za ek kako stoje stvari, mada to je neka druga prica i nebitna za ovu temu svakako je placen i bice tu), koji je bio 7. najkorisniji plej u poslednjoj evroligaskoj sezoni ali ga moramo staviti u top5 jer je osvojio Evroligu. Ima Nedovica, i to bi bilo to.

 

Kada bi otisli dalje shvatio bi da je Ledej bio u top10 na svojoj poziciji pre dolaska u Partizan kao i Papapeptru. Sa druge strane Bentil i Martin nisu ni u top30 bili na svojoj poziciji.

 

Mozemo i o poredjenju Exum vs Adams ili sa Vildozom, kako god, ili top8 Andjusic kao u par najbolji bek sutera po procentu u El sa 34. godisnjim Holandom koji El nije video.

 

Mada konkretno posto ste pricali o top top kvalitetu da kazemo iz top5 kategorije, Partizan je doveo trojicu koju nabrojah leto na visegodisnje neke i za Evrokup cak, dok je Zvezda samo Nedovica (pre toga samo Kalinica, mada on nije bio top5 ni po jednoj kategoriji, vec granicni top10) i Kampaco na polusezoni (nema garantovan visegodisnji) mozemo reci neplanirano.

 

Auuuuuuuuuu... izgleda da si i ti preskočio pojedine časove srpsko-hrvatskog jezika i književnosti :wink2:

 

9 minutes ago, Instinkt said:

Ne baš, lagao sam malopre '45icu. Malo sam stariji od vašeg kluba, nepunih mesec dana, sad punimo 12 godinica 😎

 

Jbt, znam koga da zovem kad' klincu zafali 1 za fudbal/basket ( mladji je , ali igra sa starijima) 😛

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

@Cooper dobro ti nama dosao nazad.

 

Izgorese ovi tvoji da te odmene. Bezuspesno. Prvo je bio muk, gotovo 2 nedelje niko nista da baci od njih, jedino je Kendrik nesto pokusavao (na pokusajima je i ostao). Kad je GTR stab shvatio da je vrag odneo salu, poslali su neke nove mlade nade, golobrade a i goloruke, prodjose kao pesadinci koji srljaju na dobro utvrdjeno mitraljesko gnezdo... Izginuse silni, rezultata bez. 

 

Nego sta kaze brat Kastro, kakve su kubanke, jesi li doneo tompuse, cimali te na granici, za koliko ih valjas, pricaj? 😄 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Evo i Kupera. On je tu samo kad je dobro, kad je loše hvata maglu. Kendrick je najhrabriji. I kad je krenulo po zlu, ostao je ovde i borio se protiv svih. E moj Kuperu, pokazao si kukavičluk, džaba ti ovaj povratak do idućeg poraza.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Volter said:

Evo i Kupera. On je tu samo kad je dobro, kad je loše hvata maglu. Kendrick je najhrabriji. I kad je krenulo po zlu, ostao je ovde i borio se protiv svih. E moj Kuperu, pokazao si kukavičluk, džaba ti ovaj povratak do idućeg poraza.

Umakao kao njegovi iz KLS-a. Povratilo ga ovo sa Kampacom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...