Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

18 hours ago, Kooineeperk said:

Kad mi budes nasao gde sam rekao "dugorocan" onda hajde da diskutujemo.

 

Uostalom, videcemo i kad dodju "prozori", ko ce biti pozvan... 

 

This aged well...

 

Quote

Балша Копривица – Партизан НИС

Алекса Аврамовић – Партизан НИС

Урош Трифуновић – Партизан НИС

Немања Дангубић – Партизан НИС

Раде Загорац – Партизан НИС

Ален Смаилагић – Партизан НИС

Алекса Ускоковић – Црвена звезда мтс

Огњен Добрић – Црвена звезда мтс

Дејан Давидовац – Црвена звезда мтс

 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Tunji Awojobi said:


Da, Pefi sigurno zarađuje preko milion. Ne blamiraj se, molim te. 

Košta Kalinić ko pola Aba lige, pa nije se vratio među ove što su ga nazivali izdajicom i klošarom, pljuvali i šutali za kikiriki. 

 

Kao pravi gastos, otisao, izucio vjestinu pa se vratio na selo da bude gazda. I da se naplati. Respect prema tom dečku 💪

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/16/2021 at 12:37 PM, Budha said:

Šteta, Kalinić mi je uz Jokića bio omiljeni srpski košarkaš.

 

18 minutes ago, Budha said:

Košta Kalinić ko pola Aba lige, pa nije se vratio među ove što su ga nazivali izdajicom i klošarom, pljuvali i šutali za kikiriki. 

 

Kao pravi gastos, otisao, izucio vjestinu pa se vratio na selo da bude gazda. I da se naplati. Respect prema tom dečku 💪

 

:s_d:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Košta Kalinić ko pola Aba lige, pa nije se vratio među ove što su ga nazivali izdajicom i klošarom, pljuvali i šutali za kikiriki. 
 
Kao pravi gastos, otisao, izucio vjestinu pa se vratio na selo da bude gazda. I da se naplati. Respect prema tom dečku [emoji123]
Naravno da nije, dobro je poznato da se samo Panter vratio u Srbiju da za semenke i kikiriki igra za one koji su ga u prethodnom mandatu pljuvali i vređali - hoće to, stari mazohusta je on...

Još lepše je što je sa sobom iz nekog tamo sirotinjskog Armanija poveo i Ledeja da isto tako igra za semenke i kikiriki, dok bogati Kalinić arči pare u vrednosti pola ABA lige.
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tunji Awojobi said:


Da, Pefi sigurno zarađuje preko milion. Ne blamiraj se, molim te. 

 

ako ne zarađuje milion, onda se ne računa?

 

partizan ima dva cca miliunaša, mi jednog cca milijunaša

ali imamo i te neke igrače tipa wolters, hollins, pefi, white, džoni koji koštaju ozbiljne i solidne novce

 

drugim rečima, verovatno nam je tim nešto skuplji od partizanovog trenutno /a kome to smeta, neka bude egal, da se ne nervira/

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Barkley#34 said:

This aged well...

Nije dovljno, jos je mlado 😄 

 

Quote

Балша Копривица – Партизан НИС

Алекса Аврамовић – Партизан НИС

Урош Трифуновић – Партизан НИС

Немања Дангубић – Партизан НИС

Раде Загорац – Партизан НИС

Ален Смаилагић – Партизан НИС

Алекса Ускоковић – Црвена звезда мтс

Огњен Добрић – Црвена звезда мтс

Дејан Давидовац – Црвена звезда мтс

 

Prvi prozor - Letonija i Belgija, 25/28. Novembar. Kad Zvezda ima neke kljucne utakmice u EL (Unics pa Zenit). Ja sam rekao kad dodju "prozori" tako da videcemo jos za sledece.

 

Uostalom, mnogo cemo se usreciti ako nam za repku budu igrali Koprivica, Trifa, Danguba, Zagor i Uskokovic 😄  

Realno ovde samo Avramovic, Smailagic, Dobric i Davidovac imaju neke minute. 

 

Uz to nema Kalinica. Da ne pominjemo neke druge. 

 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, oubrevo. said:

 

ako ne zarađuje milion, onda se ne računa?

 

partizan ima dva tri cca miliunaša, mi jednog cca milijunaša

ali imamo i te neke igrače tipa wolters, hollins, pefi, white, džoni koji koštaju ozbiljne i solidne novce

 

drugim rečima, verovatno nam je tim nešto skuplji od partizanovog trenutno /a kome to smeta, neka bude egal, da se ne nervira/

Evo popravio sam ti ovo.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Obi-Wan said:

Treba imati razumevanja za Tegija i ostale, Kalina ih leots odjavio uprkos milionima i pozivu najboljeg trenera na svetu, a sad ih jos maltretira na derbiju...sta očekujete da ga vole? 

 

Lakse im je ovako...kiselo grožđe

 

26 minutes ago, pantelia said:

Videli smo kako je karma stigla onog koji ga nije zvao...

 

To sto su igraci pozvani ne znaci da ce i igrati. Evo, Uskoka pustamo zbog dobrobiti srpske kosarke. Bi nemojte Zagorca (takodje zbog dobrobiti srpske kosarke).

 

7 minutes ago, ivan9 said:

Video gde su pare i poslovi, jbš principe 😄

 

 

Stanite ljudi, nemam vise plusica 😄 

Link to comment
Share on other sites

Izuzetno mi je drago da je vreme provedeno u našem klubu uticalo na strance da zavole našu zemlju. Zaista zavole, a ne pisanjem nekih patetičnih pisama.

 

Predstavljam vam gospodina Mamadu Mbođa i njegove mirne snove:

 

 

Edited by pantelia
slovo
  • Like 3
  • Love 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...