Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

Bezobrazni ovi iz Valensije, Savić im pošalje sve informacije DIK Trejsi fazon a narandžasti ovako vraćaju, rutiniranjem.

 

Plus nije taj Savić bilo ko, njega mnogo cene u Španiji, veliko nepoštovanje i etalon nesportskog ponašanja je pokazao klub iz Valensije.

Edited by Holivud
  • Like 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Manje bitan deo evroligaškog kola za Grobare gotov, manje više na standardan i očekivan način; a sad fokus na ono pravo, da li je u međuvremenu možda i Jacob Pullen bacio neki smajli, da li su litvanski novinari našli još nekog da kaže da igrači moraju da se plaćaju, gde sledeće gostuje Čova u trouglu pink-hepi-prva i kakve planove Glikman ima za budućnost EL

Edited by medobrundo
  • Like 11
  • Love 3
  • Ha-ha 17
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, medobrundo said:

Manje bitan deo evroligaškog kola za Grobare gotov, manje više na standardan i očekivan način; a sad fokus na ono pravo, da li je u međuvremenu možda i Jacob Pullen bacio neki smajli, da li su litvanski novinari našli još nekog da kaže da igrači moraju da se plaćaju, gde sledeće gostuje Čova u trouglu pink-hepi-prva i kakve planove Glikman ima za budućnost EL

Onaj koji je bio najglasniji kod Urbanosa je izgubio tako da. Hint Mike James. :D

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cooper said:

Uh, nisam znao da se ovoliko mrzi Partizan i navija čak i za Valensiju.

 

Baš tužno...

 

Nije dovoljno tuzno kao igre srpskog Psg-a sto ne moze pobediti duplo jeftinije timove koji su pritom igrali bez nekoliko vaznih igraca. Koji put u ovih godinu ipo dana.

 

Nije dovoljno tuzno koliko Zeljko psuje svoje igrace.

 

Nije dovoljno tuzno kao komsije sto drukaju srpski klub Spancima.

 

I za kraj, barem ja, nikad ne navijam za druge protiv Partizana, vec navijam da Partizan izgubi ma s kim igrao.

  • Like 4
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Zoc u fazonu ja bogat ti g.

Ko ima za divlju kartu zaslužuje, ko nema nek' crkne.

 

Quote

"Verujem da da, da obe ekipe zaslužuju da budu u Evroligi. Ceo svet zna šta Valensija ima ovde, to je tim zaslužuje koji bude da bude u Evroligi kao i mi, verujem u ovaj tim, imamo tradiciju i projekat koji predstavlja proces".

 

Edited by Holivud
Link to comment
Share on other sites

Par dobrih fora, par glupih fora, 7-8 ad-hominem prozivki i sprdanja... sta znam, ocekivano nakon onakvog firerskog obracanja Coksa, pomeranja dupeta i od strane forumasa i od nezavisnih medija, igraca, zajednica...

Elem, ne znam da li ste primetili, ali Kuper, Patriota, Instinkt, moja malenkost... mi se bavimo zlom spodobom, poznatijim kao legenda i gazda, igracima, utakmicama, mnjenjem... ovde pojedincima Kuper i Kendrik u glavi 24/7, posvetili im potpise, jedva cekaju poraz da taguju, obrate se... posvete poruku... 😄 radi obrvica na max.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...