Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

10 hours ago, Don Radonja said:

"Pre meča sedim u svlačionici i zamišljam da protivnički igrači udaraju moju mamu. Kada to zamišljam onda se naljutim. Kada izađem na teren želim da im vratim za to. Zato što su udarali moju mamu", izjavio je Portis.

https://www.b92.net/sport/kosarka/nba.php?yyyy=2021&mm=07&dd=04&nav_id=1885431

Koja glava. 😄

https://www.cbssports.com/nba/news/before-games-bobby-portis-pictures-opponents-slapping-his-mom/

 

staro 6 godina, al daj šta daš...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Zvezdinho said:

 

Cekamo sta ce  @Drakaris da kaze.

Sve zavisi koliko će Janis biti aut. Nisam nesto optimističan da će se vraćati ove sezone. Zvanično je dtd, ali svi znamo kako to ide. Sansi su kompletni i značajno jača ekipa od Hoksa i neće Baksima biti nimalo lako. Opet, mislim da je tu Finiks izraziti favorit u ovom finalu, jer ne verujem da Midlton i Džru mogu da iznesu gubitak Janisa, jer prosto, nema ko da da tolike poene, plus je odbrana Sansa za dva koplja jača od odbrane Hoksa. Džru uopšte nije napadački elitan, dok za Midltona imaju brdo defanzivnih specijalista u vidu Bridžisa, Kraudera, Džonsona i Krega. Baksima mogu iznenaditi samo ako recimo Forbs poludi i počne ubacivati frižidere, nije da mu je prvi put. Ne znam čemu se mogu nadati Baksi, ovo mi je jedno od manje zanimljivih finala poslednjih godina, jer pobednik je očigledan.

 

Za Bakse je nada samo povratak Janisa i aktivan rezultat u seriji, tj. da pokušaju da budu što više u životu dok ne stigne GokuJanis, nešto slično što su se Klipersi nadali sa Kavajem, ali s njim je bila teža situacija, jer povreda koju on ima prethodi ACL-u...

Realno, Baksima bi značio i bilo kakav Janis, na jednoj nozi. Da stoji u reketu i pokriva mid-range Bukera i CP3 koje su često lomile Kliperse. To bi im bilo od velike koristi, jer Janis sa svojim dugackim rukama je kao da je stvoren da se suprotstavi ovom Finiksu. 

Prognoza rezultata bez Janisa: 4:1 za Sanse.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Da sad ne bude da barosinem cesto mi desi da osetim zeludcu nesto ko bi mogao da osvoji.

 

Secam se da je najjaci osecaj bio za one Cavse koji su okrenuli 1-3.

 

Tad na 1-3 sam bio uveren u dubini duse da ako ne bude 1-4 ide sve u boziju mater...

 

Ista stvar mi se desila ove sezone i to kao double-decker kad su Sansi prosli Lakersi da osvajaju prsten i da Englezi uzimaju EP.

 

Protiv Sunsa zaista nemam nista fundamentalno protiv osim sto mrzim Cp3 ali ako bude u kombinaciji sa Engleskom zaista deluje kao kosmar.

 

Nikad sam bio oladjeniji od NBA, u stanju sam da gledam gomilu nebitnih meceva regularne sezone uzivo dok sam sada zaspao svaki put vec od finala konferencije, ni jedan mec nisam odgledao uzivo maltene sto mi se nije desilo od 2007 godine...

 

 

 

  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Igrao ne igrao Đana ovo je ta godina kad će Sunca dignuti Larry O'Brien Championship Trophy jer kako je čini mi se @Ta'veren lijepo objasnio u jednom od svojih postova košarkaški bogovi su tako odlučili. Sunca su puno prije bila u redu za čekanje od Bucksa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Miki28 said:

Sanjate Lejkerse🤣🤣🤣 manite se toga

Pa neće vam biti ništa lakše naredne godine kad CP produži ugovor na tri godine  zasta postoje velike indicije da će, plus se dovede pristojan back up Aytonu. Sa ovim young core-om kojim Sunsi raspolažu i  dubinom rostera pokazali su da umiju itekako dobro igrati. Stoga ja ne vidim kako će bilo kome lakše biti igrati protiv Sunsa naredne sezone. 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, bodo said:

Pa neće vam biti ništa lakše naredne godine kad CP produži ugovor na tri godine  zasta postoje velike indicije da će, plus se dovede pristojan back up Aytonu. Sa ovim young core-om kojim Sunsi raspolažu i  dubinom rostera pokazali su da umiju itekako dobro igrati. Stoga ja ne vidim kako će bilo kome lakše biti igrati protiv Sunsa naredne sezone. 

 

Bice vama veoma tesko, prakticno nemoguce da nas izbacite samo ako AD ostane u komadu (sto bi se desilo i ove godine je l'te)

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, delgado said:

 

Bice vama veoma tesko, prakticno nemoguce da nas izbacite samo ako AD ostane u komadu (sto bi se desilo i ove godine je l'te)

živi bili pa vidjeli. valjda ćemo poživit još da možemo to prokomentirati dogodine 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...