Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

ne mogu ja nikako da dam pozitivno ocenu za upravu koja dovodi viginsa, jednog od najosijih igraca u ligi po pitanju odnosa cena kvalitet. sto se tice vajsmana kacio sam pre drafta da je to najbolji moguci izbor na losem draftu ali njegove najbolje igre se ocekuju posle karijeve penzije tj. igracki  timeline im se ne poklapa. on mora biti upakovan za ozbiljne igrace na kraju ove sezone. medjutim kako se resiti viginsa  a da ne daju preveliki broj pikova  sada kad je divac dobio otkaz a dzordan vec popunio svoju kvotu losih ugovora ostaje misterija. :default_coffee:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ne znam, moguće je i da većinu nba timova vode čisti debili i/ili da diljem interneta sede neiskorišćeni dijamanti za POBOe i GMs ali rekao bih da je highly unlikely, te da verovatno nismo svesni koliko je teško isposlovati te neke idealne scenarije o kojima maštamo

Link to comment
Share on other sites

U pravu je russ kada je rekao da mu smeta casual culture u rokecima.

 

Odlazak hardena nece mnogo promeniti, cini mi se. Videcemo. Mozda gresim i on je uzrok te kulture.

7 minutes ago, Zvezdinho said:

 

 

A na kraju onog snimka, sise i golotinja 😆

 

Samo nek ga vise trejduju, ovo postaje nepodnosljivo.

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex_Serbia said:

U pravu je russ kada je rekao da mu smeta casual culture u rokecima.

 

Odlazak hardena nece mnogo promeniti, cini mi se. Videcemo. Mozda gresim i on je uzrok te kulture.

 

A na kraju onog snimka, sise i golotinja 😆

 

Samo nek ga vise trejduju, ovo postaje nepodnosljivo.

Sto nepodnosljivo? Ko da je ubio coeka. Ok, neprofesionalan je ali nemoj mi pricati da nije bio za fransizu godinama.

Rekao sam da je izabrao pogresan put

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice NBA strimova: https://nbabite.com/

 

Imate za svaku tekmu 30 strimova, pre strima vam pise koja je kvaliteta strima, koliko reklama ima itd itd...

 

Tako da ako vam treba izvolte, znam da se jos neko zalio sinoc da mu ne radi dobro tako da ako imate i los net mozete da gledate bez problema.

Edited by Stex
  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...