Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

6 hours ago, Miki28 said:

@delgado IT?😁 Lebron, AD i Pelinka rijesili da odjednom donesu prve titule nekolicini igraca. 

 

IT, neki 3&D igrac i moze jos neki suter i to je to. Da oprostimo Bradley-u?🤣🤣🤣

 

Bredli naravno, IT nikako, i daj Milsu pa da se koljemo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Marvin said:

OK, priznajem da sam malo gledao Bruklin, ali mi je tesko da poverujem da je Blejk u ovim godinama bas odlican defanzivac. Evo bas cu obratiti paznju

 

Ma gde odličan defanzivac. Al stvarno se trudio i solidno se gurao pod košem sa centrima.

 

Sa druge strane, Brown stvarno jeste odličan zadnji vezni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

 

Bredli naravno, IT nikako, i daj Milsu pa da se koljemo.

Moze i Milsap, i on da uzme prsten👍 IT, Milsap i jos nekog da vidimo kome treba prsten, Reddick?😁 Bradley ima vec, dovoljno je sto smo Dwighta vratili. Jedino jos Rondo dolazi u obzir ali on nek odradi buyout sa Klipanima i tu smo👍

Dobre smo volje.

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

jedini melo ostao u ligi od losih odbrambenih igraca : (

 

gledao sam u regulareu kada je griffin prodavao bazicne basket fore u odbrani najboljem evropskom igracu svih vremena od rodjenja bebe isusa. stvarno je bilo neprijatna cinjenica da je dvostruki mvp toliko inteligentan za igru, kao prosecan bivo sa natprosecno velikim ramenom. 

  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Chaos Is Me said:

Na kom početku sezone? Na početku sezone je igrao za Pistonse. (ako pričamo o BG)

Pa "zaustavio" je Janisa na pocetku sezone imajuci u vidu cinjenicu da je 2 dana prije protiv Detroita kad Blake nije igrao Janis pravio dar mar i dao 43 poena uz brutalnu dominaciju a da je protiv Blake u naredna 2 duela imao svega 25 i 22 poena.

E vec kad je otisao u Bruklin tu je imao problema sa Janisom, samo 49 i 36 poena Janisa pa plejof i samo 32 poena prosjecno. Prva 2 meca PO a posebno drugi mec Bucksi su ocajni bili kao i Janis ali posle kao pravi MVP, momacki donio titulu Bucksima.

7 minutes ago, oubrevo. said:

gledao sam u regulareu kada je griffin prodavao bazicne basket fore u odbrani najboljem evropskom igracu svih vremena od rodjenja bebe isusa. stvarno je bilo neprijatna cinjenica da je dvostruki mvp toliko inteligentan za igru, kao prosecan bivo sa natprosecno velikim ramenom. 

I ja sam gledao kad se Janis sprdao sa njim i radio sta je htio. E Blejče Grifinče jadni

Edited by Miki28
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Immanuel Quickley is pretty small by NBA standards, but he is tough. The Lakers played him as physically as any opponent I’ve seen, throwing multiple defenders at him and roughing him up at every opportunity. The result was 10 free throws for IQ, who was having the time of his life. At one point in the first half, a mic’ed-up Quickley said to his opponents: “Ain’t no keeping me off the line. I get to the line when I want.” 

.... 

i to vam je deco trashtalk 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Chaos Is Me said:

U sledećoj inkarnaciji bih voleo da me nebesa obdare veštinom mahanja peškirom Udonisa Haslema. Ne tražim mnogo.

 

Prvo i prvo nisi se rodio u gradu dotične (a ni bilo koje) NBA franšize. Drugo, ne umeš da držiš svlačionicu, slabe su ti locker room moći. I treće, izgleda da ti je i to mahanje peškirom upitno. Više sreće u sledećem životu :classic_sleep:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Marko said:

 

Prvo i prvo nisi se rodio u gradu dotične (a ni bilo koje) NBA franšize. Drugo, ne umeš da držiš svlačionicu, slabe su ti locker room moći. I treće, izgleda da ti je i to mahanje peškirom upitno. Više sreće u sledećem životu :classic_sleep:

 

A i ne izgledam kao izbacivač iz noćnih klubova Majemija. Sad but true.

 

Sa objektivne strane, brat Udonis redefinisao pojam krave muzare.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...