Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 hours ago, Chaos Is Me said:

A šta će inače Dubsima Beal? Ako nekoj ekipi ne treba SG strelac to su oni. Simmons bi već imao smisla za njih.

Njima je oduvek sa ovim triom zvezda trebao dobar 1-1 igrač koji može nešto iz izolacije da uradi. 

Bil nije baš Durant, ali može da posluži. Po meni perfect fit. Pogotovo što bi u startu minuti za Kleja vrv bili na nekoj vrsti redukcije.

Tako da mislim da bi GSW odgovaralo sve od Kajrija , preko Bila, Lenarda do Klarksona nevezano za poziciju,  samo je razlika u kvalitetu naravno.

Link to comment
Share on other sites

Ni meni GS nije sasvim jasan, trenutno imaju tri klinca na ruki ugovorima koji neće moći isporučivati ono sto bi mogli za 4-5 godina. Moram sada malo da nerviram Lorda, ali ovde je timeline važan, nema smisla uparivati pikove sa 33-ogodišnjem Karijem. On je sada u fazi daj odmah sada koji mogu isporučiti, ćoškariti, igrati odbranu na najvišem nivou..

 

Neće ni Kari i Tompson biti večno mladi.

 

Ja sam imao ideju prošle godine da trejduju za Hardena, sada kada se vraća Klej, Hardena bi mogli i da trejduju, jer bi svakako ima još jednu godinu ugovora, a ko u ligi ne želi Hardena. Situacije se moraju koristiti.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drakaris said:

Ni meni GS nije sasvim jasan, trenutno imaju tri klinca na ruki ugovorima koji neće moći isporučivati ono sto bi mogli za 4-5 godina. Moram sada malo da nerviram Lorda, ali ovde je timeline važan, nema smisla uparivati pikove sa 33-ogodišnjem Karijem. On je sada u fazi daj odmah sada koji mogu isporučiti, ćoškariti, igrati odbranu na najvišem nivou..

 

Neće ni Kari i Tompson biti večno mladi.

 

Ja sam imao ideju prošle godine da trejduju za Hardena, sada kada se vraća Klej, Hardena bi mogli i da trejduju, jer bi svakako ima još jednu godinu ugovora, a ko u ligi ne želi Hardena. Situacije se moraju koristiti.

Pa sta je to problem za Currya,Greena i Thompsona?

 

Imaju jos Wigginsa,Loneya i bice jos nekih vetarana...

 

Ako su toliko dobri isporucice sa tim corom.

 

Idiotski je poslati celu buducnost i nesto za sta su tankovali 2 godine za nekog nedokazanog play off igraca kao sto je Beal ili ne daj boze Simmons.

 

Pre nego sto se krene u bilo kakvu akciju treba da se ispune minimalni uslovi: 

 

1) Klay treba da dokaze da moze prezivi ofsezonu i ne slomi nogu u tus-kabini.

 

2) Green mora da vidi da li je u stanju da i ove sezone dobaci do  5 ppg ili ce doziveti novi regres...

 

Edited by LordOfTerror
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ponekad zaista ne razumem komentare na internetu. Dajte ljudi, stalno priče kako je LeBron LeGM, pa je l' vi mislite da bi doveli Vestbruka da on to nije aminovao i ne slaže se sa tim? Ili nije LeGM nego mu dovode pleja od 40 M po sezoni na kog će on da urla posle tri utakmice regularnog dela... To prvo, a drugo - ako neka ekipa zna da šta radi to su Lejkersi, jbg nama se to (većini) možda ne sviđa, ali je tako. Pelinka je prethodno sklopio šampionski tim i posle razočaranja od ove sezone sigurno se neće sprdati nego se ide all in. Ako neko smatra da će Lejkerse više boleti rastanak sa Kuzmom, Šruderom i Herelom nego Vizardse sa Rasom (a on im je držao glavu iznad vode koliko-toliko), onda baš nemam više šta da dodam.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTIme said:

Krenula da napišem. 😄  Nakon toga, Tompson je trejdovan u Sakramento, a Atlanta je dobila Delona Rajta.

 

Ovaj trejd mi nije jasan, ATL je već pretrpana na pozicijama PG-SG.

Verovatno sledi trejd Kema Rediša za visokog.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, realno *w said:

Evo na temu Fejvorsa od pre par dana, prezadovoljni su sa njime: 

 

 

 

Sačekaj - pa što su ga Jazz-eri produžili pre neki dan?! Bukvalno su bacili first round pick, apsolutno mi ništa nije jasno.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTIme said:

Ponekad zaista ne razumem komentare na internetu. Dajte ljudi, stalno priče kako je LeBron LeGM, pa je l' vi mislite da bi doveli Vestbruka da on to nije aminovao i ne slaže se sa tim? Ili nije LeGM nego mu dovode pleja od 40 M po sezoni na kog će on da urla posle tri utakmice regularnog dela... To prvo, a drugo - ako neka ekipa zna da šta radi to su Lejkersi, jbg nama se to (većini) možda ne sviđa, ali je tako. Pelinka je prethodno sklopio šampionski tim i posle razočaranja od ove sezone sigurno se neće sprdati nego se ide all in. Ako neko smatra da će Lejkerse više boleti rastanak sa Kuzmom, Šruderom i Herelom nego Vizardse sa Rasom (a on im je držao glavu iznad vode koliko-toliko), onda baš nemam više šta da dodam.

 

lakersi su upravo u prosloj offsezoni pokazali kako ne znaju sta rade. dajuci ugovore harrellu drummondu i slicnima umesto da popune ekipu sa legitimnim suterima. a istu praksu nastavljaju i sada.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Avodžobi said:

Verovatno sledi trejd Kema Rediša za visokog.

Aha, shit, znači @MrTwister je bio u pravu što se toga tiče. Gde baš Rediša da daju... 

 

3 minutes ago, gggggggg said:

 

lakersi su upravo u prosloj offsezoni pokazali kako ne znaju sta rade. dajuci ugovore harrellu drummondu i slicnima umesto da popune ekipu sa legitimnim suterima. a istu praksu nastavljaju i sada.

Lejkersi su osvojili titulu bez legitimnih šutera, o čemu vi pričate? Osim ako Deni Grin nije Stef Kari. Oni nastavljaju sa praksom u vidu visoke postave, gde će protivnike dominirati u reketu, i to je razlog što su doveli Dramonda itd. Jbg izjalovilo se iz više razloga, prvenstveno jer Dejvis ne može da sastavi nekoliko meseci bez povrede, a i Lebron se žešće sjebao. Zato je doveden Ras da preuzme teret regularnog dela sezone bez da istovremeno bude lider, jer to ne ume, a biće mu lakše kad je ta uloga kod nekog drugog. Piece of cake. Uostalom, sačekajmo sezonu da vidimo, meni je ovo baš interesantna kombinacija.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, gggggggg said:

 

lakersi su upravo u prosloj offsezoni pokazali kako ne znaju sta rade. dajuci ugovore harrellu drummondu i slicnima umesto da popune ekipu sa legitimnim suterima. a istu praksu nastavljaju i sada.

Lejkersi su teški nemači pojma koji su imali sreće da jedan LBJ dođe da igra kod njih. To su pokazali i prošle, a pokazuju i ove sezone. Taktika o kojoj pričaš da neko vuče regularku, a da se AD i LBJ štekuju je pominjana i prošle godine ( navodno su zato dovedeni Trez i Šruder) , pa smo gledali Brona kako se cima za MVP nagradu.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Milos 3.14 said:

Lejkersi su teški nemači pojma koji su imali sreće da jedan LBJ dođe da igra kod njih. To su pokazali i prošle, a pokazuju i ove sezone. Taktika o kojoj pričaš da neko vuče regularku, a da se AD i LBJ štekuju je pominjana i prošle godine ( navodno su zato dovedeni Trez i Šruder) , pa smo gledali Brona kako se cima za MVP nagradu.

E cuj ti njega, nemaci pojma a likovi fenomenalno draftovali i cuvali salary cap da bi mogao taj Lebron da dodje i da dovede najboljeg visokog igraca lige i tad su mogli i jos jednog allstara da dovedu. Bas super za nemace pojma.

Steta pa tebe nisu konsultovali posto materiju drzis u malom prstu.

Vrvt znas napamet CBA.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, LayupFromTheMidget said:


Doduse kako su Niksi krenuli mozda i zavrsi karijeru tamo videcemo, 

 

ako voli da igra sims, sve je moguće

 

 

In 2009 a Courtney Sims played 11 minutes for the Knicks in a late-season blowout vs. Detroit. Until 12 hours ago he was the only Sims in franchise history; since then the Knicks have added two. After drafting Jericho Sims last night, New York signed Aamir Sims, an unrelated, undrafted forward out of Clemson.

 

TS2_Cover.jpg

 

 

------

izgleda mi da će i knicksi da plate, pošto su ga omašili u prvoj rundi

 

 

Edited by oubrevo.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...