Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

8 minutes ago, Miki28 said:

Jel to Barkli otpisao Lejkerse? Ima nade onda, ima nade😁

 

Barkli vam je jedina nada s obzirom koliko ocajno igrate narocito AD, provukli ste se protiv GS, protiv Finiksa ce biti teze. Ima Finiks sanse itekako.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, threepwood said:

 

Nikada vise nece biti na 100% posle takve povrede

Ma mani me tih izjava od @delgado miljenika, glupost.

7 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Barkli vam je jedina nada s obzirom koliko ocajno igrate narocito AD, provukli ste se protiv GS, protiv Finiksa ce biti teze. Ima Finiks sanse itekako.

Pa vidi nije to toliko lose koliko je nezainteresovanost na visokom nivou, kao da su u fazonu lako cemo. Bukvalno prepisan mec kao game 1 protiv Hjustona prosle sezone  u smislu nezainteresovanosti, vidjecu game 2.

Ako Vogel ukljuci Marka i Markiefa onda ima nade. Drummond gusi previse AD, zatvori mu reket i onda kad ne otvori kako treba problem. Finiks je sinoc strahovao do par minuta do kraja za preokret a realno kako bude serija bude odmicala Lebron ce biti sve angazovaniji i na vecem broju obrtaja, sad je u fazonu daj da probam da se ne potrosim previse.

Inace malo me brine podatak da AD sutira 20% za 3 poena od povratka iz povrede a to su uglavnom otvorene pozicije.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Ma mani me tih izjava od @delgado miljenika, glupost.

Pa vidi nije to toliko lose koliko je nezainteresovanost na visokom nivou, kao da su u fazonu lako cemo. Bukvalno prepisan mec kao game 1 protiv Hjustona prosle sezone  u smislu nezainteresovanosti, vidjecu game 2.

Ako Vogel ukljuci Marka i Markiefa onda ima nade. Drummond gusi previse AD, zatvori mu reket i onda kad ne otvori kako treba problem. Finiks je sinoc strahovao do par minuta do kraja za preokret a realno kako bude serija bude odmicala Lebron ce biti sve angazovaniji i na vecem broju obrtaja, sad je u fazonu daj da probam da se ne potrosim previse.

Inace malo me brine podatak da AD sutira 20% za 3 poena od povratka iz povrede a to su uglavnom otvorene pozicije.

 

Nije ti ovo Hjuston rodjace, gde nije postojao centar, gde ti bitan clan rotacije posalje sebe van babla i gde tupadzija Rasel Vestbruk gadja loptama zamisljenog Dzeka Nikolsona, umesto da pokusa da je ubaci kroz obruc.

 

Ne kazem da LAL ne moze bolje od ovoga. Ali ste prosle godine gradili igru kroz celu sezonu (pa posle kroz babl), bili 1. u WC i niste imali povrede.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Nije ti ovo Hjuston rodjace, gde nije postojao centar, gde ti bitan clan rotacije posalje sebe van babla i gde tupadzija Rasel Vestbruk gadja loptama zamisljenog Dzeka Nikolsona, umesto da pokusa da je ubaci kroz obruc.

 

Ne kazem da LAL ne moze bolje od ovoga. Ali ste prosle godine gradili igru kroz celu sezonu (pa posle kroz babl), bili 1. u WC i niste imali povrede.

Ok rodjo, javi se kad prodju Lejkersi😂

Link to comment
Share on other sites

Jbt, godinama svak jutro čitamo fun facts o NYK, ko je šta doručkovao, obukao, kada je poslednji put neko ubacio trojku u 4.32 po centralnoevropskom vremenu i slično, a kad su se konačno dokopali PO, spektakl, 15 tisuća u MSG, Spajk Li... ostajemo "kratkih gaća" za važan pregled, tipa JMBG svakog petog gledaoca. 

 

Stvarno ste sise, njujorški fenseri, a ti uini posebno.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Alex_Serbia said:

Procitaj zadnji deo opet. Nisam rekao da sigurno ispadaju. Fokusiraj se.

 

P.s. sudi li Skot Foster i dalje? 😆

Rodjo, nisi ti pratio Nba izgleda prosle sezone. Lejkersi se raspadali pa onda uslu u 2 jake pobjede sa Bucksima i Klipanima i onda prekid pa buble katastrofa i poraz od Portlanda i krece teska katastrofa, ispadanje, kraj karijere. Lagani preokret, poraz od Hjustona, raspad, gotova karijera  i opet prekokret.

 

I dalje placete zbog Skot Fostera?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Barkley#34 said:

Jbt, godinama svak jutro čitamo fun facts o NYK, ko je šta doručkovao, obukao, kada je poslednji put neko ubacio trojku u 4.32 po centralnoevropskom vremenu i slično, a kad su se konačno dokopali PO, spektakl, 15 tisuća u MSG, Spajk Li... ostajemo "kratkih gaća" za važan pregled, tipa JMBG svakog petog gledaoca. 

 

Stvarno ste sise, njujorški fenseri, a ti uini posebno.

Problem je sto je Vini tu.Lajkuje postove a da bekne nece(ne moze). :))

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Ma mani me tih izjava od @delgado miljenika, glupost.

Pa vidi nije to toliko lose koliko je nezainteresovanost na visokom nivou, kao da su u fazonu lako cemo. Bukvalno prepisan mec kao game 1 protiv Hjustona prosle sezone  u smislu nezainteresovanosti, vidjecu game 2.

Ako Vogel ukljuci Marka i Markiefa onda ima nade. Drummond gusi previse AD, zatvori mu reket i onda kad ne otvori kako treba problem. Finiks je sinoc strahovao do par minuta do kraja za preokret a realno kako bude serija bude odmicala Lebron ce biti sve angazovaniji i na vecem broju obrtaja, sad je u fazonu daj da probam da se ne potrosim previse.

Inace malo me brine podatak da AD sutira 20% za 3 poena od povratka iz povrede a to su uglavnom otvorene pozicije.

Miki evo iskreno cenim te kao jednog od najgotivnijih forumasa ali isto tako ti moram reći da sam imao feeling da igramo još tri dana jučer da nas ne bi stigli. Niti jednog trenutka nisam posumnjao u našu pobjedu. Za dalje neću govoriti jer iskreno ne znam šta će biti. Ali skoro sam pa siguran da vam šetnja neće biti do kraja. I nemojte te priče o nezainteresiranosti. Vi da ste mogli itekako bi zaigrali na pobjedu samo vam naši ovaj put nisu to dali ni dozvolili. Budimo fer i kažimo to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, bodo said:

Miki evo iskreno cenim te kao jednog od najgotivnijih forumasa ali isto tako ti moram reći da sam imao feeling da igramo još tri dana jučer da nas ne bi stigli. Niti jednog trenutka nisam posumnjao u našu pobjedu. Za dalje neću govoriti jer iskreno ne znam šta će biti. Ali skoro sam pa siguran da vam šetnja neće biti do kraja. I nemojte te priče o nezainteresiranosti. Vi da ste mogli itekako bi zaigrali na pobjedu samo vam naši ovaj put nisu to dali ni dozvolili. Budimo fer i kažimo to.

 

 Ovo je apsolutno tacno, i ja sam imao osecaj da se igraju jos 3 utakmice da bi se Lejkersi mucili, dolazili do -7 -8 i opet na -15 i tako u krug..

 Finix sam od starta shvatio kao ozbiljnu pretnju i iskreno ocekivao loss u gm1, ali polako. King je cesto gubio taj gm1, u finalima pogotovu pa i u serijama, ima nade za LA samo sto kaze Miki i meni je neshvatljivo da je FrankyV (Chaose, jbg, moram 😄  ) DNPovao Kiffachu i Gasola , 2 strecera i sasvim solidna visoka za ovakvu konfiguraciju Finixa.

 

 Verujem da slede prilagodjavanja i da cemo iscupati brejk pa onda je sve moguce. Ni sa 0-2 nas ne bih otpisao... Al polako, ne bih se iznenadio nikako prolazom Finixa, ali treba ozbiljno da vas brine ovo stanje CP3-a... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ja sam zapravo sokiran da je gasol dnp a drummond startuje. 

 

btw cela ova centarska zavrzlama lakersa prethodnih sezona samo zbog toga sto zvezdica davis ne zeli da igra centra. koliko bi bolje islo ekipi a da ne pricamo i da bi lakse sastavili ekipu u prelaznom roku™

Edited by gggggggg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, bodo said:

Miki evo iskreno cenim te kao jednog od najgotivnijih forumasa ali isto tako ti moram reći da sam imao feeling da igramo još tri dana jučer da nas ne bi stigli. Niti jednog trenutka nisam posumnjao u našu pobjedu. Za dalje neću govoriti jer iskreno ne znam šta će biti. Ali skoro sam pa siguran da vam šetnja neće biti do kraja. I nemojte te priče o nezainteresiranosti. Vi da ste mogli itekako bi zaigrali na pobjedu samo vam naši ovaj put nisu to dali ni dozvolili. Budimo fer i kažimo to.

3 dana.. pola dana nam je trebalo da vas rasrafimo na sastavne delove. cuj njega 3 dana...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, HAMMER said:

3 dana.. pola dana nam je trebalo da vas rasrafimo na sastavne delove. cuj njega 3 dana...

Ajde jedi govna i odjebi u skokovima

Edited by bodo
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...