Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Otkad sam napisao da su jaki, Medjedi sledecih 8 minuta su dali 5 poena. Imaju dosta bezveznjakovica koji ne zasluzuju da vide ni minut plej ofa, ionako Memfis nije vidjen za dalje od prve runde, ovo im je vrh vrhova na krilima Morenta sa ovim sakatim timom. Donovan moze da odmori celu seriju.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ječmendo said:

Vratiše se međedi, borbenost se uvijek isplati i zna da nadoknadi nedostatak kvaliteta. Možda i najbolji napad lige jedva lovi 40-ak poena za poluvrijeme. :23:

6. su po drtg, zato i ne cudi sto su uspeli ograniciti Jutu bez Micela na toliko poena.

 

Ja licno ne bih ubacivao JJJ-a veceras, ocajan je. Odbranu slabo igra, a u napadu ne moze vola da ubode.

Link to comment
Share on other sites

Pitanje je samo da li ce ovaj Tajlr Djankins opet posegnuti za 4 rezerviste na terenu zacinjene JJJ koji ne zna na koju stranu napadaju.

 

Tacno da nije bilo te sekvence od 7-8 minuta Memfis bi imao 15-20 razlike na poluvremenu, za toliko su bili bolji...

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

Ja sam slabo pratio Grizlije tokom sezone, ali nakon dva (šampionska) skalpa u plej inu, najmanje što zaslužuju je poštovanje. Oni su druga najmlađa ekipa u NBA i plej in je bio ogroman booster za njihovo samopouzdanje. Sigurno je da će dati sve od sebe...

Link to comment
Share on other sites

Sjajan Memfis je bio, Juta je sada dobila samo upozorenje da ce bez Micela proci kao bosi po trnju i verujem da ce odmah od game 2 igrati, nece reskirati sigurno. Juta i dalje veliki favorit, ali je dobro sto su Medjedi makar pokazali zube i da nece biti laki za prolazak, vec ce morati i o njih zubi da se lome.

 

Memfis bi mogao narednih godina da bude opet veoma zajebana ekipa koja bi pretendovala za TOP4, ako budu sjajno radili FO.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, threepwood said:

 

Ja sam ogranicio na 4 sata dnevno u terminu kad stignem. Sasvim dovoljno :smiley53:

 

Nemam neki plan, al sinoć ispratih Finiks, pa drugo poluvreme Atlante. 

 

Taman se završilo, vidim poluvreme 5 za Memfis. Pa pomislim da malo i to pogledam, al srećom zaspah.

 

******

 

Juta - no Mitchel, no party. Kako god, očekujem ga da se vrati za sledeću utakmicu, a za dve da uhvati pun ritam, pa da Juta dobije ipak ovu seriju.

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

Nakon prve runde najjači utisak su mi neki novi klinci. Ako izuzmemo Luku za Armanija, Trea i Moranta je ovo prvo pojavljivanje u PO i ne samo da su klačovali već su odigrali ko da imaju sto tekmi iza sebe

Edited by Milos 3.14
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...