Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

5 minutes ago, Kejsi Dzons said:

Koja korist i da ima 30 ako ne pobedjuje?! Onda je to prazna statistika, nije uprkos takvim brojkama učinio saigrace boljima! To sve vreme poenta, niko ne umanjuje njegove brojke, one su egzaktne! 

Po toj teoriji je i KD bio k od igraca dok je bio u Okli.

Mislim, ne mogu svi osvojiti titulu.

Nemaju je ni Stockton i Malone pa su u top 30 igraca svih vremena.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kosta said:

Po toj teoriji je i KD bio k od igraca dok je bio u Okli.

Mislim, ne mogu svi osvojiti titulu.

Nemaju je ni Stockton i Malone pa su u top 30 igraca svih vremena.

E, baš si našao primere, pa njih dvojica cu igrali sa onim Cikagom na jednu loptu u finalu! Neka uvede RW, sa svojom statistikom, tim u PO makar... 

Link to comment
Share on other sites

Ono što Vestbruk radi sa skokovima je presmešno, čovek otima lopte koje idu direktno saigračima u ruke, oni kada vide da manijak doleće ih povlače kao na vrelu ringlu da su se opekli... Ako se slučajno desi da ga ne vide on ulazi i u kontakt, tako je protiv Indijane s leđa otresao Neta, malo je falilo da se ovaj prospe po parketu. U odbrani prebleji celu utakmicu na weakside-u i konstantno se muva oko reketa potpuno ostavljajući svog igrača na trojci, pa onda one fore da stoji kao treći čovek kada protivnici izvode bacanja... 

 

Lik je opterećen statistikom i cela ekipa radi za njegove tripl dablove, na taj način bi solidan broj igrača mogao do sličnih proseka, samo niko nije baš tolika stats whore da mu to maltene bude svrha igranja košarke.

  • Like 10
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Kejsi Dzons said:

Koja korist i da ima 30 ako ne pobedjuje?! Onda je to prazna statistika, nije uprkos takvim brojkama učinio saigrace boljima! To sve vreme poenta, niko ne umanjuje njegove brojke, one su egzaktne! 

 

njegovi timovi imaju 75% pobeda kada napravi td.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, gggggggg said:

 

njegovi timovi imaju 75% pobeda kada napravi td.

 

 

I opet se ne može bolje od 10. mesta na istoku? 

Da rezimiram, počeli smo da se vratimo u krug, niko ne spori njegovu statistiku, samo raspravljamo sta tim ima od toga a i @Guru je lepo objasnio kako RW "filuje" svoj učinak. 

Edited by Kejsi Dzons
Link to comment
Share on other sites

Pa istina je verovatno negde na sredini. Zaista ne verujem da bi više od pet šest igrača moglo da ima ovakve statse, pogotovu mečeve kao ove gde se zaredom baca 15+ aaistencija. 

 

Sa druge strane, tačno je i da Rasel juri brojke pa tako će pre dodati ako mu fali asist za td ili otići da pokupi skok, dok bi recimo Jokića bolelo uvo. 

 

Rasel juri statse, ali je i veliki talenat + ima fizikalije da to sve iznese. Ne može to baš svako. 

Edited by major josip
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, LordOfTerror said:

Jokic,Lebron,Janis,D.Green, Harden, Luka, Simmons,Butler itd... 

 

Ovo su igraci koji samo da rese da imaju TD prosek onako usput bi imali bez nekog menjanja kontesta.

 

Da ne krenem sa likovima kao sto su Sabonis, Randle, Zion...

 

Mislim da u teoriji Oklahoma sada resi da ima igraca sa TD prosekom za sezonu i da im je to cilj mislim da bi i SGA uspeo da ga uhvati. Jedino je pitanje da li bi uspeli da uhvate 10. mesto ili bi bili 11, 12...

Baj da vej, posebno mi se svidja isticanje Draymonda kao neke potencijalne tripl dabl mashine, lik ima 30 tripl dablova u 9 sezona. 🙄

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je bilo kad sam video Spike Leea, covek je ono navijac u rangu Vinija i gledao je mnoge mucne sezone pored parketa u prvim redovima, verujem da bas uziva u ovoj...

 

  Sve u svemu gledao sam drugo poluvreme i OT, bas grindout mec, jake odbrane...  Kuzmashin iznenadjujuce dobar 😄 

  Hajlajt meca mi je blokada KCPa kad je prikucao za tablu Bullocka cini mi se, sudije su svirale goaltending jer nije ni moglo da se vidi dok nisu usporili snimak kako ga je smecovao, delovalo je lopta dotakla tablu, ali nije bilo ni bluz... Kakvu odbranu przi taj momak...

Link to comment
Share on other sites

Lejkersi mogu do 5. mesta ako dobiju preostale 3, a Dalas i Portland izgube po 2 od poslednje 3. U slučaju istog skora, poredak je Dal-Por-LA. Niksima ova pobeda pravi problem, u krugu sa Atlantom i Majamijem padaju na 6. mesto.

 

Zanimljivo je ovo za praćenje, sezona se završava u nedelju, a još nemamo parove i igra se dosta jako. Kako sam razumeo, utakmice u subotu i nedelju će se igrati u ranijem, matine terminu, tako da će dosta toga moći da se isprati.

 

Treba pohvaliti izuzetan rad Oklahome noćas, u jednom trenutku su se zaneli i poveli 13 razlike u 2/4. Srećom, sabrali su se na vreme i onda su trećom četvrtinom koju su izgubili 41-18 rešili sve dileme oko pobednika.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, delgado said:

Zoxo, mozemo li da izbacimo Kliperse u 1R ? 

Ako je Lebron u medjuvremenu primio neki konjski doping, naravno da možete.

 

Sad ozbiljno, Lejkersi bukvalno nemaju predstavu na koga će u prvoj rundi, sve 4 opcije su otvorene. Meni će biti favoriti sve i da izgube od Stefa u razigravanju, dobiju Memfis pa kao osmi odu na Jutu, tako da eto ti odgovora.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, zorex said:

Lejkersi mogu do 5. mesta ako dobiju preostale 3, a Dalas i Portland izgube po 2 od poslednje 3. U slučaju istog skora, poredak je Dal-Por-LA.

Dalas bi morao baš da se potrudi da izgubi 2/3. Igraju kući sa Pelikanima i Torontom, a u poslednjem meču gostuju Minesoti. Portlandu je već neuporedivo zajebanije. Gradski derbi u prvoj rundi postaje sve realniji.

 

22 minutes ago, zorex said:

Niksima ova pobeda pravi problem, u krugu sa Atlantom i Majamijem padaju na 6. mesto.

Tu će prštati. Atlantiđani imaju nominalno prelak raspored (kako stvari stoje verovatno će biti četvrti), a Majami najteži od ove tri ekipe. Da su Niksi dobili sinoć Majami bi ostao zakucan za šesto mesto. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...