Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

9 minutes ago, Del Piero said:

klecaju kolena Rudiju
 

 

 

Ovaj gif vise govori o Jokicevoj napadackoj genijalnosti nego o Gobertu koji je ovde odigrao odlicnu odbranu i pored tog klecanja kolena, na kraju je Jokic pogodio jako sut tezak i pri tom je bio na ivici ofanzivnog faula...

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

Dobar deo te bušne odbrane je upravo taj trio :D

 

Ali im je valjda lakše da se cimaju u napadu, nego u odbrani, ili barem zanimljivije. Ali svakako da to nije igra sa kojom se najavljuju velike ambicije.

 

Dobar deo tekme su igrali sa Grinom na 5, to mi je baš neozbiljno.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, đubrivo. said:

 

 

 

IQ's last ten games (From the Brooklyn game on 1/13 through today)

21 mpg
FG%: 46% (59/128)
3PT%: 41% (23-56)
FT%: 91% (29/32)
PTS: 17.0
REB: 2.7
AST: 3.1
TO: 1.2

 

 

 

Kako olako zaboravljaš prvu Francusku ljubav, sram te bilo

Link to comment
Share on other sites

U noći kada je većina gledala neku revijalnu tekmu izmedju Denvera i Jute, pravi košarkašku sladokurci su pratili meč izmedju Minesote i Klivlenda (na ovu odluku uopšte nije imalo uticaja to što sam imao 4 igrača u borbi za 3 kategorije - Ed Dejvis i Džejden Mekdenijels sa ključnih 7 skokova, 4 ukradene i 6 rampi :Hail:). Sota je podrum Zapda, tu nema spora, trener je očajan, ali užasna im je situacija s povredama, može to bar još malo da se upristoji. Entoni Edvards odigrao vrhunsku partiju, svakim danom mi se sve više dopada. Šut ne upada uvek, ali je pristojan i to će sve bolje da izgleda kada bude imao i Kat-a, jak je ko bivo i bilo je par baš impresivnih ulaza i unošenja Dramonda, uz to jako zabavan lik i blago za novinare. 

Quote

Anthony Edwards on the D'Angelo Russell, Malik Beasley and Edwards three-man backcourt: "They can't help off of DLo and Bease because they can shoot. And they can't help off of me because I can shoot -- *starts laughing* -- every now and again."

Klivlend ne fercera kada Sexland nije na nivou, da ne kažem vrhuncu, Dramond postavlja neke impresivne brojke, ali su praznjikave. Ako se Ljubav ikada vrati košarci, mogu makar do razigravanja. Ponavljam se, nekako su mi zabavni za gledanje. 

Edited by zorex
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Darko said:

Kako olako zaboravljaš prvu Francusku ljubav, sram te bilo

 

pisao sam pre par dana kada je tajkun kaos mučki napao ono najsvetije. ali džaba da pišem kada dečko ne igra a neće ni biti u knicksima sledeće sezone.

 

na P&T i dalje traje borba ikonoklasta i ikonobranitelja, gde ovi drugi veruju da frankie mora da bude ispred elfrida bezšutog i sina cry me a riversa u rotaciji a možda i reggie belloq-a*. što je vrlo logično jer se frankie-kvaliteti uklapaju i sa quickleyjem i sa burksom i sa barrettom i sa visokima a na malom i nikakvom uzorku šutira .556% za tri poena, što u teoriji znači da može i da ćoškari samo kad ne piči difens nad najboljim igračem backcourta - ali prosto ne vidim poentu lamentirati nad tom situacijom nadalje.

 

 

 

 

*

1wB3.gif

Edited by đubrivo.
  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Koga Drakaris pohvali taj će crnu vunu da prede. Jasno je da je Juta tu gde jeste zahvaljujući nenormalno vrućem šutu koji nije održiv na nivou cele sezone, a takođe je jasno da ako Mitchell nije u top formi oni mogu da zaborave na velike ambicije bez obzira kako igrali ostali.

Edited by Chaos Is Me
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

pa harden nije ni igrao sinoć

 

a ti +/- statsi nisu korisni za gledanje u odnosu na jednu tekmu, zato i izgledaju nelogično. možda na 20+ tekmi može nešto da se zaključi i to ako uzmeš u obzir posadu sa kojom xy igrač provodi najviše minuta na terenu

Edited by đubrivo.
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bruklin mi za sada deluje skroz neozbiljno. Trebalo bi da se sažale na Russa i da i njega dovedu, taman skuplja skokove kao oldskul centar, pa da bude ekipa iz huda ponovo na okupu. Ponavljam ono što rekoh i na početku ove epopeje-odiseje: želim im sve najbolje, volim da gledam atraktivan basket, ali neka je Bog u pomoći Stivu Nešu, a bogami i neki dobar tim gastro - kardiologa.

 

Jokić me i dalje podseća na Birda. Trebalo bi da napravi jedan omaž GOATu i da pusti augentalerku i neke brčiće.

  • Like 4
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, đubrivo. said:

pa harden nije ni igrao sinoć

 

a ti +/- statsi nisu korisni za gledanje u odnosu na jednu tekmu, zato i izgledaju nelogično. možda na 20+ tekmi može nešto da se zaključi i to ako uzmeš u obzir posadu sa kojom xy igrač provodi najviše minuta na terenu

 

 

Počinje u petorci, izlazi na 21-7 za Bruklin.  Znači +14. Kada se vratio u igru, vodili su 6 razlike, znači prosuli veći deo te prednosti.

Izlati u trećoj na +7 i više ne igra.

 

Pri tome, razumeo bih da igraju protiv neke ekipe bez prave petice, koja ga kažnjava šutem ili slično, ali to nije bio slučaj, "preko puta" su Robin Lopez, Aleks Len i ostali bezveznjaci.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...