Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

7 minutes ago, delgado said:

Znaci i Kentara je potpisao dok sam spavao

sta znam, mnogo upitnika, ali opet sve te promene su manje vazne ukoliko AD odigra ovu sezonu zdrav, spreman i ubojit kao 2019/20. Nema onda sile koja ce nas zaustaviti, sve ostalo je kozmetika. Elija i Dvajta sam zarko zeleo, Trevora i Kenta ne bas, ali su u sustini igraci koji odgovaraju ovom novom rosteru sa RW...

Sad sta ce biti od Srudera i da li ce uopste biti Badija ili nekog s&t-a, ostaje da se vidi, Gej znaci otisao u Jutu, ostaje da se jos vidi gde ce Melo, Nunn, Milsacha i tako ti...

 

 Sta znam, nerviraju me na poslu (nenormalan obim posla povecan zbog otkaza mnogih kolega koji vise ne mogu da izdrze, hoce vise para/bolji poso za naravno neskladan novac) , nervira me devojka (ja tu moram da vucem konce i budem onaj ko unosi stabilnost.....) , nerviraju me ukucani, nervira me svasta nesto i puno ocekujem od Lakersa da mi uvedu balans u zivot i prirede neku istinsku srecu... 

 

Idi ti na odmor, čoveče, umesto što čekaš LAL. Neće oni još... 

 

Ja jedva uzeh 6 dana odmora, a pre toga ginem da sve ispeglam da kolegama ne ostane ništa nego da imaju sve spremno, pa se sve mislim bolje da i ne idem. 😂

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, DameTIme said:

 

Idi ti na odmor, čoveče, umesto što čekaš LAL. Neće oni još... 

 

Ja jedva uzeh 6 dana odmora, a pre toga ginem da sve ispeglam da kolegama ne ostane ništa nego da imaju sve spremno, pa se sve mislim bolje da i ne idem. 😂

 

 Vratio se sa odmora, danas mi bio prvi dan posle nerada 

 Raspao sam se ko govno, jos me boli glava 😄  Sledeca 3 dana imam tek u drugoj polovini septembra, dotle nema sanse da izvucem ni dan jer fali bar 10 ljudi da bi se iole normalno radilo, al dobro, klasika -> kapitalizam i stavljanje sve veceg tereta na sto manji br. radnika nije da sam ja nesto sad u nzm kakvoj poziciji u kakvoj vecina raje nije, ostace mi solidan broj dana za zavrsna 3m, nesto cu preneti i u narednu god vrv, no dobro, odosmo u offinger sad 😛 

 

  Znaci prakticno swap Dr. Drea za Dwightella. Dre je igracina i moze dosta toga da uradi na postu, nije vise tehnicki krut kao ranije, ali nama brat Dvajtara godi zbog ludakce energije, bolje odbrane na niskima generalno je brzi od ovog koji se dosta nagojio i usukao/usporio + vratio se medju svoje.

 

 Zanima me da li je Dre uspeo da izvuce ista vise od minimalca, tuzno ako nije. Sve u svemu, ako ce AD da igra 5, sasvim je dovoljno imati Dwightella i mrtvog Marca povremeno kao backup opcije. 

 

GS sasvim fino birao - Beli i OPJ mogu da budu sasvim dobre vet-min opcije. Ako se Klay vrati na neki svoj priblizan nivo, bice i Warriorsi solidna pretnja. Mada, obzirom na situaciju sa Kawhijevom povredom, stvarno bih smatrao ogromnim neuspehom ako ne mozemo bar u veliko finale da prodjemo (zdravi, podvlacim)

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, delgado said:

@DameTIme I Benchuga McLemore potpisao za vas 😞   

Opasce mi ovo malo kose sto mi je ostalo do kraja sezone 1/1 

 

Aha, iskoristio si dane... E jbm li ga, dobro je da bar možeš da preneseš u narednu godinu ako ti nešto ostane. 

 

Nema šta, sve pojačanje za pojačanjem. Za to vreme Dame u Tokiju be like:

 

https://giphy.com/gifs/nba-damian-lillard-pre-game-dIZk6ZIgKjKv1iOCuv

Edited by DameTIme
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, gggggggg said:

drummond je dobio minimalac. a derozan navodno ide u chicago s&t. mozda se izdesava nesto oko markkanena u sas.

 

Pa to je jedina moguca opcija za nas. Bila bi to fina i kompatibilna petorka skroz: Lonzo, Lavine, DeRozan, PatWill, Vucevic. Falilo bi mesa sa klupe pod kosem, ako bi se i tu zavrsio neki veteran bio bih prezadovoljan offseason poslom.

Link to comment
Share on other sites

Skoro pa sigurno ide sign and trade Šredera. U Sparse sigurno neće otići, jer već imaju Mareja i Vajta da dobrim ugovorima.

 

 

21 minutes ago, gggggggg said:

do playoffa

 

westbrook 33

davis 29

james 37

ellington 34

ariza 36

howard 36

anthony 37

gasol 37

dudley 36

morris 32

bazemore 32

Zaboravio si dodati Monka koji sada ima 23, a biće možda i starter. Na kraju krajeva, bitno je u kakvom su stanju nosioci.

Edited by Drakaris
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...