Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 minute ago, Ta'veren said:

 

Herel je pretrcao teren kako ne bi bilo koskanja izmedju Pejna i Karusa, ali je nespretno ispalo.

 

Nije imao losu nameru.

Ma krenuo da vice bitch ass white boy pa se u poslednjem trenutku setio da je Karuzo iz njegovog tima

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

@drperce

 

Dovoljno je da otvoris tu draft klasu, mozda ima 1-2 aktivan igrac i to fazon Macej Lampe u nekom fenjerasu u Spaniji i mozda Delfino igra rekreativno u Boliviji.

 

Ako se pazljivije pogleda verovatno ima i nekoliko ljudi koji vise nisu medju zivima i ti pricas o oporavku od prilicno zajebane povrede coveka koji treba da nosi ekipu do titule kao prva violina...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 said:

Odlicni i Booker i Ayton za razliku od Lebrona i AD. Sisasto odigrano od svih osim Karuza.

@bodo @stoudemire cestitke, vidimo se u utorak, ide se po brejk.

Bit će teška serija ali ovo smo zasluženo dobili

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bodo said:

Bit će teška serija

Pa ako ovako Lejkersi odigraju onda hoce. Ipak vjerujem da je ovo ispitivanje snaga i da ce mnogo ostrije uci u game 2.

Sve mi jasno bilo kad je ostavio Drummonda u igri na pola 3/4.

Vec sam pisao, ovo je serija za Mark Gasola

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, LordOfTerror said:

@drperce

 

Dovoljno je da otvoris tu draft klasu, mozda ima 1-2 aktivan igrac i to fazon Macej Lampe u nekom fenjerasu u Spaniji i mozda Delfino igra rekreativno u Boliviji.

 

Ako se pazljivije pogleda verovatno ima i nekoliko ljudi koji vise nisu medju zivima i ti pricas o oporavku od prilicno zajebane povrede coveka koji treba da nosi ekipu do titule kao prva violina...

Prilicno zajebane 😂

A i corav na jedno oko.

Kad krene covek da ga opisuje kao Lilika

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Pa ako ovako Lejkersi odigraju onda hoce. Ipak vjerujem da je ovo ispitivanje snaga i da ce mnogo ostrije uci u game 2.

Sve mi jasno bilo kad je ostavio Drummonda u igri na pola 3/4.

Vec sam pisao, ovo je serija za Mark Gasola

AD je podbacio tu nema spora , Bron čak i nije bio tako loš ali sem Carusa niste imali podršku. Cak i sa rovitim Paulom i totalno neupotrebljivim Paynom smo vas sveli na samo 90 koševa. Kudos to Suns. Idemo dalje do novih mečeva.

Link to comment
Share on other sites

Katastrofalna kosarka, Lakersi sa ovakom energijom sumnjam da bi Washington mogli da dobiju.

 

Ayton je urnisao Davisa koji izgleda kao je jednom nogom u grobu. 

 

Booker je isto bio na svom nivou ostali ucesnici totalno nedostojni ovakve manifestacije...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, n4l1m said:

nisu me nesto ubedili da ce moci da ishendluju fakerse do kraja, no bumo vidli..

Sa povredjenim Polom, cisto sumnjam da mogu Ejton i Buker ovako svaku tekmu brutalno da odigraju.

 

Jedino da Karuzo ostane drugi najbolji igrac Lejkersa u ovom plej ofu

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Miki28 said:

Pa ako ovako Lejkersi odigraju onda hoce. Ipak vjerujem da je ovo ispitivanje snaga i da ce mnogo ostrije uci u game 2.

Sve mi jasno bilo kad je ostavio Drummonda u igri na pola 3/4.

Vec sam pisao, ovo je serija za Mark Gasola

Spremaš li se za tihovanje?

Buker je odigrao kao da ima 100 PO tekmi, kako je iznuđivao faul kad je trebalo, asistirao, poentirao on će ovako i svaku narednu. Upitni si cp3 i Ejton

AD mi je misterija, LBJ očigledno nije što je bio, lako ga zaustavljaju i 1-1

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LordOfTerror said:

Samo mi nije jasno sta su videli ljudi koji ocekuju da Lakersi ovo okrenu?

 

Izgledaju katastrofalno zadnjih mesec dana i to im forma ide u pogresnom smeru.

 

Ako nista Finiks ce uvek moci da igra odlicnu odbranu cak i Paul ostane na ovakom nivou...

Tesko da ce AD da odigra opet ovako jadno i sut citave ekipe je bio manje vise jadan.. Finiks su ih docekali spremni, uzbudjeni i najvaznije, skroz odmorni, poslednje 3 utakmice u RS nisu igrali najvazniji igraci. Lejkersi su igrali plej in, imali su manje odmora, dok su se igraci Finiksa veceras posteno rastrcali u odbrani. Finiks je bacio veceras na sto sve sto je imao i oni nemaju brzinu vise.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...