Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Nista novo nije rekao. Klubovima sa malim trzistima pomaze to sto mogu da udare buyout igracima sa kime vise ne zele saradnju, ali moze makar malo da se amortizuje tako sto ne bi vise igrao do kraja sezone.

Na sta to lici da igrac koji prima 40 miliona i posto ga klub vise ne zeli, on potpise za 500 000$ za neki drugi klub. 

 

Ista situacija ce se dogoditi i sledece godine sa Volom i Vestbrukom. 

 

Vasington ce Bila da trejduje, jer mu ostaje jos ta jedna godina ugovora za paket mladih igraca i pikove, dok ce Vestbruku dati otkaz i potpisace negde za pola miliona da se okiti titulom.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Pošto kupio, toliko i prodao, samo sam preneo tekst i viđenje autora. Titulu može da uzme samo jedna ekipa, videćemo koja će to biti. Nije loš predlog da se u sezoni u kojoj je urađen buyout ne može potpisati za minimalac. Ja mislim da Netsi ako se KD ne oporavi neće proći ni Istok, sa njim je već druga priča. On je taj koji preteže, kao što je bio slučaj i u one druge dve Dubs titule.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja bih bas suporotno uveo, ako odradis buy out ne mozes nigde naredne 3 godine da potpises za vise od minimalca.

 

Iz prostog razloga zato sto ti pare vec uzeo od ekipe za koju neces igrati a nisu mogli od tebe da izvuku ni pik druge runde. 

 

Da se ne bi desavale ove situacije kao sa ovom placipiqooom Dramondom. Da sa 28 odradi BO, posle ima 3-4 meseca da se zajebava i juri prsten pa opet potpise negde 4/70 pa ce onda opet posle 2 godine da krene u isti proces...

 

Edit: Bukvalno se nagradjuju oni koji probuse fransizu...

 

 

Edited by LordOfTerror
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

opet, clevland ga je klupirao i rekao da nece vise igrati za njih. drummond je samo iskoristio priliku.

na kraju, vise bi mu koristilo da je ostao jer bi i dalje napucavao brojke u porazima, ovako ce najverovatnije imati kurcinu od igre i statistike. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Pa sigurno ga nisu otkupili zbog sake dolara, ako hoces da otvoris prostor mladim igracima jednostavno da sklonis u stranu i cao, placas ga pa ga placas obrni okreni.

 

Nego kad bi desilo da Grifina stavis da sedi na tribinama do isteka ugovora digla bi se kuka i motika tih agenata, verovatno vise ne bi saradjivali sa tom fransizom itd...

 

Oklahomi je najlakse bilo da odrade BO sada sa Horfordom i sta bi dobili sa tim? Ljudi pametno razmisljaju 1 draft sve moze da se okrene i da takav prefesionalac sutra moze dobro da im dodje kao clan rotacije...

 

Znaju da im u onu vukojebinu ionako nece poslati ni jednog pristojnog FA.

Link to comment
Share on other sites

pa stvili su ga u izlog i nisu dobili nista za njega. i samo su mu na kraju izasli u susret i pustili ga.

 

za bo ti se obicno obe strane dogovore. horford za razliku od griffina je bio koristan, pa oklahoma i ako tankuje, moze ga koristiti i kao nekog mentora (mogu ga zamisliti u takvoj ulozi, za razliku od griffina),

 cak i ako dobiju po koju utakmicu vise. a horford ako ne zeli napustiti ekipu i juriti najbolje ekipe, okc ga nema razloga pustiti jos sada. mozda ce druga prica biti sledece sezone.

 

 

ovo sa agentima je mozda tacno i mozda bi se i desilo, nije iskljuceno.

 

jj redick se pre neki dan na svom podcastu posrao po fo pelsa jer su mu obecali da ce ga kao pustiti da ode na istocnu obalu (new york, philadelphia), zbog porodice. posle ga nisu mogli tu uvaliti ni zasta, nisu se dogovorili za trejd, oni ga poslsali u dallas, sto se njemu nije svidelo i rece da su ga zajebali i da ce u buduce agenti sa kojima je on radio razmisliti da li da posalju svoje igrace tamo. 

eto dotle je doslo kada lik provede sezonu i po, uradi kurcinu i vec ima zahteve od fransize i ako to nije zasluzio ni po cemu.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Radalek said:

 Lavine nije igrao i jedva ste dobili. Morace forma da ide gore, jos par lakih utakmica imate pa sledi mnogo tezak raspored, moguce je da skliznete na neko cetvrto mesto do kraja.

 

Seeding kao takav je potpuno nebitan. Mnogo su vazniji mecapovi i tu se treba obezbediti. Izbeci naravno (zdrave) Lakerse, ali i Denver kako god se zna i ume. Ostalo moze da se igra i prodje, nesto izvesnije, nesto malo manje, ali bar nije zagarantovan FRE.

Link to comment
Share on other sites

Jel jedino meni Finiks klasicna ekipa koja izlece u prvoj rundi PO?

 

Vec nekako mogu da zamislim kako Paulu izlece zadnja loza ili se dere na sve kao onaj starac iz Muppet showa dok cokuje i ispadaju.

 

Nekako je previse upitnika tu, Booker isto cmizdri kao devojcica kad ga udvajaju u obicnoj utakmici regularne sezone mogu da zamislim u PO.

 

Iako su po meni najvise pokazali u regularnoj sezoni uz Jutu ne bih se zacudio odmah da zavrse svoju odiseju samo malo nezgodnjiji match up...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, LordOfTerror said:

Jel jedino meni Finiks klasicna ekipa koja izlece u prvoj rundi PO?

 

Vec nekako mogu da zamislim kako Paulu izlece zadnja loza ili se dere na sve kao onaj starac iz Muppet showa dok cokuje i ispadaju.

 

Nekako je previse upitnika tu, Booker isto cmizdri kao devojcica kad ga udvajaju u obicnoj utakmici regularne sezone mogu da zamislim u PO.

 

Iako su po meni najvise pokazali u regularnoj sezoni uz Jutu ne bih se zacudio odmah da zavrse svoju odiseju samo malo nezgodnjiji match up...

 

booker place i kada ga udvajaju na pick-upu

 

 

 

inace, +1. mogu ih videti kako ih dallas izbacuje.

Link to comment
Share on other sites

Lav je ziv. A i Delly. 

 

edit : Stvarno pokazuje se ono sto smo ja i @HAMMER pricali sve vise i vise, Dvajtara deluje duplo bolje od Gasola i Dramonda zajedno, spreman kao marinac, odlicno pokriva izostanak Embiida.  

Edited by delgado
  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bojdo said:

Jokic sve losiji od glavnih konkurentata za MVP u presudnom dijelu sezone. 

Ko su konkurenti? 

 

Lik igra odlicno, malo je usporio poenterski poslednjih par meceva ali ekipa igra sve bolje i bolje. Ako treba na silu da uvali 10-ak poena i razvali im flow onda jebes i ligu i sve...

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bojdo said:

Pa Lilard ubija, a Portland ima identičan skor sa njima.

Lilard nema ni priblizno statse kao Jokic, a i igra losije u poslednje vreme i vuce neku sitnu povredu. Portland ima identican skor ali jedno 3 puta tezi raspored do kraja. Izbalansirace se to.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...