Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

19 minutes ago, delgado said:

 

 Ja sam stvarno ocekivao da mozemo jer smo i pred allstar pauzu igrali egal sa njima, vodili prvo i tek na kraju izgubili a isto bez ove dvojice.

  Kuzmasin verovatno partija karijere, stvarno deluje mnogo bolje, a red je i da Pope ozivi.

 

 Inace, neverovatan podatak sinoc izasao, od sezone 2019/20 (od kad je dosao Obrva ofc) kada KCP ubaci 12+ poena Lakersi imaju skor 26-5 (bez ove utakmice od sinoc) !!! 

 

   

E pa to zaista i jeste nevjerovatan podatak, mislim na to da je KCP cak 31 put ubacio 12+ poena😁 ko bi rekao?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, delgado said:

Hahahaha, jbg, vidis da mora da mu se naredi da bude aggressive

 

 

Iskreno, meni je to za nevjerovati. Ej, nba igracu, decku koji igra kosarku cijeli zivot treba neko da kaze da treba da bude agresivan kad su mu saigraci out zbog povreda😂😂😂

Gledao sam na nbafullhd snimak, Gasol je bio fenomenalan. Markieff isto odlican zadnjih utakmica, sut ga sluzi a Kuzma brutalna partija

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Miki28 said:

Iskreno, meni je to za nevjerovati. Ej, nba igracu, decku koji igra kosarku cijeli zivot treba neko da kaze da treba da bude agresivan kad su mu saigraci out zbog povreda😂😂😂

Gledao sam na nbafullhd snimak, Gasol je bio fenomenalan. Markieff isto odlican zadnjih utakmica, sut ga sluzi a Kuzma brutalna partija

 

 Gasol deli odlicne pasove, nema sta, mada koliko bi bilo dobro da imamo i Dwightella da zakljucava reket i skok, kupi ofanzivne. Taman po potrebi i mecapu da ih rotiramo. Msm, sad je tu Drummond ok, ali evo odmah je u startu prdnuo u cabar. Ne bih nas otpisao protiv Klipersa, koliko god da su jaci trenutno, imaju oni svoje brainfartove a nasi momci su napaljeni 😛 

Link to comment
Share on other sites

Niksi su se bas posprdali sa Detroitom sinoc. Cvrsta odbrana je zastitni znak ove ekipe, Julius je Jokic NY Knicksa, a uvek se zapali neko od sutera, juce je to bio Reggie Bullett. Uspevaju sasvim lepo da nadoknade izostanak MicLoba, Noel je kul, a Taj je spreman da izgine za Thibsa. Ne svidja mi se forsiranje Rouza, Burks je trenutno dupli bolji igrac.

 

  @Miki28 Ocemo gledati graCki derbi ? Osakaceni smo zesce, najverovatnije nece igrati ni Dramond ni Metjuz, ali ja nekako verujem da mozemo bar da zakuvamo. Njima ne igraju Beverli, Ibaka i Rondo mada jbg pokrice ih Zupac/Marcus/Man....  U svakom slucaju radujem se utakmici... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

Niksi su se bas posprdali sa Detroitom sinoc. Cvrsta odbrana je zastitni znak ove ekipe, Julius je Jokic NY Knicksa, a uvek se zapali neko od sutera, juce je to bio Reggie Bullett. Uspevaju sasvim lepo da nadoknade izostanak MicLoba, Noel je kul, a Taj je spreman da izgine za Thibsa. Ne svidja mi se forsiranje Rouza, Burks je trenutno dupli bolji igrac.

 

  @Miki28 Ocemo gledati graCki derbi ? Osakaceni smo zesce, najverovatnije nece igrati ni Dramond ni Metjuz, ali ja nekako verujem da mozemo bar da zakuvamo. Njima ne igraju Beverli, Ibaka i Rondo mada jbg pokrice ih Zupac/Marcus/Man....  U svakom slucaju radujem se utakmici... 

Necu gledati, tesko mi pada sad kad nema AD da gledam Kawhija protiv Lejkersa pa i Ronda😔

Salim se, gledam naravno. Jeste da ce nas nabiti stoka razlike ali nema veze, vraticemo u plejofu

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, realno *w said:

Gledam Šikago posle duže vremena, sasvim korektno poluvreme. Ne mogu da se ne zapitam kako nemaju koju pobedu više.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 

 

Odgledaj i neku cetvrtu cetvrtinu pa ce ti biti jasnije 😄

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, realno *w said:

Gledam Šikago posle duže vremena, sasvim korektno poluvreme. Ne mogu da se ne zapitam kako nemaju koju pobedu više.

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 

Imaju padove u igri, a i Lavine je povrdjen neko vreme, mislim da mu je ovo prva utakmica zajedno sa Vucevicem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...