Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Ova sezone za GS odlazi u zaborav, Ubre i Vigins su teski promasaji. Mislio sam da ce biti ok rol plejeri. Dobra strana je sto Je Viginsu ostalo jos samo dve godine ugovora, pa se moze dalje trejdovati uz svoj i Minesota pik za mocnije krilo naredne sezone.

 

Ubre i Vigins ne mogu biti deo ekipe koja cilja na titulu.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, freethrow said:

Whose team? Wiseman's team!

 

sila je lik. znam da ću opet da zvučim salty ali radije bih ovakvog baju nego ziona

 

@Malkolm Brogdon u pravu si ti suštinski bio glede dubsa pre par dana, samo što je moj aktuelni utisak da ovo nije bball neinteligencija nego jednostavno nedostatak skilla a bogami i nekog oku vidljivogkoncepta u igri. jedino coach draymond to da posloži 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Drakaris said:

Ova sezone za GS odlazi u zaborav, Ubre i Vigins su teski promasaji. Mislio sam da ce biti ok rol plejeri. Dobra strana je sto Je Viginsu ostalo jos samo dve godine ugovora, pa se moze dalje trejdovati uz svoj i Minesota pik za mocnije krilo naredne sezone.

 

timovi se ubijaju da sto pre daju svoje mocnije krilo za 1 wigginsa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Niko Myersa nije bio po ušima da uzima Viginsa. Sad neka se jebe sa njim. Teško da postoji fransiza koja bi uzela njegov ugovor.

 

napravili su sign n trade za pacova da ne bi ostali praznih ruku za odlazak duranta pa onda russella zamenili za wigginsa. po meni je to sasvim dobra logika. druga je stvar što se klay povredio, dubsi a i wiggins i oubre bi potpuno drugačije izgledali u tom slučaju

 

a biće i makar za nijansu bolji kada draymond uđe u igru

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, đubrivo. said:

 

napravili su sign n trade za pacova da ne bi ostali praznih ruku za odlazak duranta pa onda russella zamenili za wigginsa. po meni je to sasvim dobra logika. druga je stvar što se klay povredio, dubsi a i wiggins i oubre bi potpuno drugačije izgledali u tom slučaju

 

a biće i makar za nijansu bolji kada draymond uđe u igru

Dobra je logika my ass. Niko ne žali sto je Rasel trejdovan, ali mogao je da dođe neki drugi igrač, a ne ova štetočinja.

Link to comment
Share on other sites

dobro, polako, igrali su protiv mozda i dve najbolje ekipe na istoku...u gostima. mada ne izgleda obecavajuce nikako.

 

 

 

@grof

 

nek bude tako kako kazes. jos samo da navedes tu ekipu puna veverica koji ce ti dati mocnije krilo za minuscinu od igraca.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...