Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

1 hour ago, Drakaris said:

E pa sad, vi ste naveli primer Kapela i Voker i to je kao diskutabilno, sto je dosta jace od Foksa i Konlija.

 

fox + conley = lebron je ponuda koja zaista postoji. kemba + capela je primer koji je mađija dao ALI ne postoji u realnosti, jer nije mađija nudio trejd.

 

to što ti misliš da je imaginarni trejd dosta jači je totalno okej viđenje, samo što NIKADA nije predložen.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, đubrivo. said:

 

valjda se neće opet ljutiti maksa i delgado što ovo kažem javno: nudio sam im danas foxa + conleyja. kažu ne treba, guraće ovako.

čak mi nije ni odgovaralo ali sam hteo da pokažem plastičnim primerom šta je primeren trejd.

 

Ponavljam,  ja mislim da je moja ponuda Middleton + Garland + Junior bila OK ponuda... posle je Maxa trazio Ibaku+LonZa (Delon)+Juniora  , ali do dogovora nije doslo.   

 

Pojedinci bas precenjuju  svoje igrace i traze previse.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, maXa88 said:

Ispasce na kraju da treba da se zahvalimo viniju sto nas saplitao

 

samo mislim da je opšti interes (i tvoj i učesnika lige) da trejd bude realan. ali opet moram da te podsetim, makar pola lige te je saplelo nisam ja čićvu

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, đubrivo. said:

 

samo mislim da je opšti interes (i tvoj i učesnika lige) da trejd bude realan. ali opet moram da te podsetim, makar pola lige te je saplelo nisam ja čićvu

 

 

ok sory. uini i njegova klika nas saplicu, da budem precizniji

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, đubrivo. said:

 

samo mislim da je opšti interes (i tvoj i učesnika lige) da trejd bude realan. ali opet moram da te podsetim, makar pola lige te je saplelo nisam ja čićvu

 

 Kako te nije sramota vise 

 

 EDIT :  I ostale treba da bude sramota ofc, ali sada bar cute pokriveni iza svojih tastatura i (nadam se) znaju kolika su govna ispali. Dok ti i Zveki pokusavate da nas ubedite da ste ispali posteni, evo kao da slusam Vucica kako smo lideri u Evropi po rastu, tako se osecam kad citam tvoje postove

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Ti prvi da mu se zahvalis sto nisam prodao Brona kad  nam je trebalo. sacuvao ti je omiljenog igraca 

 

pardon

 

to je samo 1 glas. uini i klika  sendvicara  ti je sacuvala Brona

 

 

Edited by maXa88
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, delgado said:

 

 Kako te nije sramota vise 

 

 EDIT :  I ostale treba da bude sramota ofc, ali sada bar cute pokriveni iza svojih tastatura i (nadam se) znaju kolika su govna ispali. Dok ti i Zveki pokusavate da nas ubedite da ste ispali posteni, evo kao da slusam Vucica kako smo lideri u Evropi po rastu, tako se osecam kad citam tvoje postove

 

zašto da me bude sramota tebratore. kukaš što ti je oboreno lebron = kanter-shake milton-ko-je-treći-marginalac a glatko odbijete ekspresnu ponudu foxa koji ima lebron statse bez skokova i conleyja, koji ima kemba walker statse. meni je drago što ste odbili to, pošto sam nudio taj kombo da vam pokažem šta je trejd a usput nisam načisto i dalje šta vam je agenda kada pizdiš zbog daleko lošijeg trejda a odbijaš bolji.

 

bonus poeni za to što dajem dva PGa ekipi koja ne bi imala niti jednog.

 

ja sam sa diskusijom na temu bilo kog trejda završio, samo glasam i to je to. ti slobodno nastavi da se istresaš jednom dnevno ako to pomaže tvom wellbeingu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, đubrivo. said:

 

zašto da me bude sramota tebratore. kukaš što ti je oboreno lebron = kanter-shake milton-ko-je-treći-marginalac a glatko odbijete ekspresnu ponudu foxa koji ima lebron statse bez skokova i conleyja, koji ima kemba walker statse. meni je drago što ste odbili to, pošto sam nudio taj kombo da vam pokažem šta je trejd a usput nisam načisto i dalje šta vam je agenda kada pizdiš zbog daleko lošijeg trejda a odbijaš bolji.

 

bonus poeni za to što dajem dva PGa ekipi koja ne bi imala niti jednog.

 

ja sam sa diskusijom na temu bilo kog trejda završio, samo glasam i to je to. ti slobodno nastavi da se istresaš jednom dnevno ako to pomaže tvom wellbeingu.

 

 Ma zabole me za trejdove u kojima je bio ukljucen King, mada ste naravno vetovali saaaaasvim legit i posten trejd za Srudera+Porzingisa -> ne znam samo zbog cega, za koju ste stranu mislili da ce biti ostecena duzebriznici, tvoj argument je tada bio jer smo bahati SNSovci, sto znaci da nije sporan trejd nego eto Maxa i ja & Lukaku, prosto ulazi se u licnu sferu.

 

    Mene je pogodilo obaranje Graham/Buddy trejda, i to nakon sto smo iskljucili svemocnog Dorta, prvi je Chaos napisao da je trejd posten glava za glavu, a onda ipak vetovao. Tad si ti poceo da nas poredis sa vlascu i pljujes, pa se javi dezurni tupan Zveki kako je upozoravao na to od pocetka sezone.... Znas vec i sam sta je bilo. Sve ovo kasnie je cisto izdrkavanje. 

 

  Btw, @Manu - javio se Racen Lukakuu i pitao ga kako ide, znaci decko nije odustao od fanazija, prosto ovu sezonu nije u stanju da izgura sam i prepustio je tim coowneru kojeg je sam izabrao sto je potpuno legit. Eto, da ne brines. 

 

  Toliko od mene, dogodine u B ligi... 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LayupFromTheMidget said:

Sam si se zajebao dao si 2 mladica za 2 izduvane starkelje, jos Kuzma igra kosarku zivota i igrace jos 2-4 nedelje dok se ne vrati Davis.
Wizardsi su verovatno najbolji klub za Drumonda sto se tice fantazija, ovi ostali sto cekaju buy-out nece vise od 20 minuta da dobije.

 

 

Kad sam dobio marketing nicim izazvan, samo da kazem Kuzma je na trejd bloku:s_d: Saljite ponude.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Pa to, nek' ti bivsi fantasy drug ispadne iz lige :wink2:

 

 

Ae Delone, ljubim te u qre, asistiraj malo, jebes poJene :classic_biggrin:

 

Nesto ne verujem da ti je uini protivnik za ispadanje, ima on ekipu za plejof.

Hahahahahha Harden napravio TD u poslednjoj sekundi, ne znam koji q je Indijana uopste sutirala :frusty:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Magia said:

 

Nesto ne verujem da ti je uini protivnik za ispadanje, ima on ekipu za plejof.

Hahahahahha Harden napravio TD u poslednjoj sekundi, ne znam koji q je Indijana uopste sutirala :frusty:

 

Imao sam i ja dok me povrede i odlozene utakmice nisu počele da unistavaju :classic_tongue:

 

#justsaying  

 

edit: sad gledam , i Lavrnja ima pun qfer povredjenih igrac +  se I Kari povredio 😭

Edited by John Dies at the End
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...