Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

16 minutes ago, Gaga said:

Jao,tacno,pa jel ide trejd ili ne?Opet ste se dogovorili?

 

 

Ma smejurija gago. Umesto Porzinga i Sruda kod nas, sad cekam da mu vetuju Badi Hilda i Ota Portera za Brona. Boli me patka, ovo ce jagnjeca brigada  mozda da propusti, ali  mozete da bude sigurna da cu na bezobrazluk za Porzig i Srud veto, sad sigurno da odgovorim posto ste nas direktno  poslali u B ligu. A razlog za veto je sta? Licno se poznaju dva forumasa?  kad ste vec napravili  ovo neregularno sranje  onda cemo tako raditi do kraja.

 

I ne sekiraj se gago.  Budi siguran da dolazim kod tebe na kvalitetnu zahebanciju sledece godine a deglija cemo da posaljemo u penziju. Covek koji odbije Kolinsa i Roziera za Brona + promasi sve zivo na draftu mora da bude otpusten pa nek se zahebava sa svojom fransizom ali u D ligi 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, maXa88 said:

 

 

Ma smejurija gago. Umesto Porzinga i Sruda kod nas, sad cekam da mu vetuju Badi Hilda i Ota Portera za Brona. Boli me patka, ovo ce jagnjeca brigada  mozda da propusti, ali  mozete da bude sigurna da cu na bezobrazluk za Porzig i Srud veto, sad sigurno da odgovorim posto ste nas direktno  poslali u B ligu. A razlog za veto je sta? Licno se poznaju dva forumasa?  kad ste vec napravili  ovo neregularno sranje  onda cemo tako raditi do kraja.

 

I ne sekiraj se gago.  Budi siguran da dolazim kod tebe na kvalitetnu zahebanciju sledece godine a deglija cemo da posaljemo u penziju. Covek koji odbije Kolinsa i Roziera za Brona + promasi sve zivo na draftu mora da bude otpusten pa nek se zahebava sa svojom fransizom ali u D ligi 

Delgado je najgori.

 

Kaze,ide kod Drakarisa.:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Ne jurim ja nikog, ne napustam Xperta, jedino on da mi da otkaz ako misli da treba.

 

I nije sad bas morao Lempron bas sad da  se povredi , ako je vec morao  da se povredi mogao je sledece nedelje, sad ce Trez da me unakazi sledece nedelje.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Pa ja kada sam mu rekao da Morant nije za drugu rundu, on se smejao. Ja sam ga imao u prvoj sezoni, znam kakav je igrac.

55 minutes ago, Zvezdinho said:

Pa i Draki ce u B ligu:lol_2:

Zveki, moras na pregled za dioptriju i da kupis bolje naocare, jer se ja ne nalazim u zoni ispadanja.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Zvezdinho said:

Bices, preskace nas Stefani Tigrica 1/1.

Al zato ja preskacem Konkvistadore

26 minutes ago, Zvezdinho said:

 

 

Draki nemoj ti da delis ocene, izabrao si Ejtona kao 6.pika.

Ali sam zato sledecih sedam rundi sabio. Povrede su me dokrajcile skroz.

 

I opet, bolje taj Ejton, nego Dramond koji mesec dana ne igra, jer to nije u interesu kluba, lol

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Dramond je bad luck posebno sto sam se u poslednjem momentu predomislio 5 dana pred shutdown da odlozim trejd Dramond i Bruks za Rendla jer  mi je trebao Dramond protiv tebe ( eto vidis nije mi trebao, i bez njega sam te razchmario).

 

Kad smo kod Dramonda jos samo 4 dana do trade ili buy out-a Dramonda, saljite ponude u pm sanduce.

Link to comment
Share on other sites

Da, a ja sam bas blizu opstanka, sa sve 6 igraca koji mi ponovo ne igraju ( jednom sam uspeo u jednom danu da skupim ekipu sa samo 2 povredjena 😁 ) ... blizu je Lavrnja da ovo preokrene 😴

 

E da, uskoro cu da svima odgovorim na poruke 😘

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...