Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

Igramo ovaj fantazi već skoro 10 godina i nikad se nije ovakav cirkus pravio, ko je ispadao i lige prihvatao je to pošteno i sportski, ovo je samo igra. 

 

Moj predlog je da ko god namerno sabotira ligu i pravi cirkus od iste da ne može da igra naredne 3 godine, to važi i za coownere ili tzv žene od vlasnika. 

 

Stvarno ovde postaje već skoro nepodnošljiva atmosfera a uvek isti cirkuzanti. Ja se odjavljujem sa ove teme dok se ne završi sezona, ko hoće trejdove nek mi piše na PM. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

Igramo ovaj fantazi već skoro 10 godina i nikad se nije ovakav cirkus pravio, ko je ispadao i lige prihvatao je to pošteno i sportski, ovo je samo igra. 

 

Moj predlog je da ko god namerno sabotira ligu i pravi cirkus od iste da ne može da igra naredne 3 godine, to važi i za coownere ili tzv žene od vlasnika. 

 

Stvarno ovde postaje već skoro nepodnošljiva atmosfera a uvek isti cirkuzanti. Ja se odjavljujem sa ove teme dok se ne završi sezona, ko hoće trejdove nek mi piše na PM. 

nije da se mnogo pitam, ali ne znam sta fali kada se posteno ispadne u b ligu.Pa to sada svi mogu da rade kada ispadnu da upadnu kod nekog kome treba coowner za A ligu.Zaista bezveze

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, delgado said:

Israo si se ko i uvek, a nisi odgovorio na najvaznije pitanje - hoces li vetovati trejd ?????!!

 

Rekao sam da se odjavljujem sa teme i ovo je moj poslednji post na ovoj temi do kraja fantazi sezone osim ako bude priče oko promena i budućnosti lige, hoću da učestvujem u toj diskusiji ako je bude. Ne znam na koji trejd misliš jer ih ima dva. Sa tobom nemam šta da razgovaram ovde, mogu sa vlasnikom ekipe a ti to nisi a em si i bezobrazan tako da ćao zdravo. 

Link to comment
Share on other sites

Jebes fantazi, nikad vise necu se ovako nervirati, niti cu pratiti lajv rezultate, niti povrede, ionako se 90% dobrih igraca ulovi preko dana, dok ih niko ne zapazi, samo ujutru rezultat i toeto. Poslednja utakmica u duelu, ja u toj utakmici imam Ejtona, Sarica i Sredera, on Bukera. Od polovine 3. cetvrtine imamo po 149 dreb i do kraja utakmice Buker pravi 3 dreb, ovi moji nista... 3 poena mi falilo da dodjem do izjednacenja takodje. Furnije i Tobajas su resili zajednickim snagama da se raspadnu i ne pamtim gore sutersko vece njih dvojice.

Link to comment
Share on other sites

Na kraju izgubih za 1 def i nije tako lose s obzirom kakvu nedelju je Meca imao.. Porzingis decko mora pod hitno da pocne da igra neku kosarku inace necemo daleko dogurati. Sledi derbi kola protiv #SF odlucujuci za borbu u top 4

Jokara i sinovi do pobede 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Dovla said:

Čestitke @gggggggg.. prejak sastav imaš!

 

Poslednjih nedelja baš retko uspem da ispratim dešavanja i evo odmah se to oseti po rezultatima.. Ali diže se forma za PO uskoro 😄

 

hvala. konacno moji odigrali kako znaju posle par nedelja raspada. 

 

na kraju me usralo td paula za jos jednu kategoriju a ja sve racunao da doncic to resava protiv portlanda. 

 

srecno u nastavku. 

Link to comment
Share on other sites

Sta nudis za Kinga  ? @gggggggg

Bukvalno moze bilo koji prosecan igrac i nek ostali javno isto kazu ponude ako ih uopste ima i da se dogovori ovde i izjasni da li je za veto ili ne

 

  Da ne saljem sad zvanican PM od lavrnje koji sam dobio, naredjenje s vrha

PS. Receno je da mozemo da odaberemo najbolju ponudu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, delgado said:

Sta nudis za Kinga  ? @gggggggg

Bukvalno moze bilo koji prosecan igrac i nek ostali javno isto kazu ponude ako ih uopste ima i da se dogovori ovde i izjasni da li je za veto ili ne

 

  Da ne saljem sad zvanican PM od lavrnje koji sam dobio, naredjenje s vrha

PS. Receno je da mozemo da odaberemo najbolju ponudu

 

nemam razloga za rizik. 

 

i onako nece proci trejd xd

Link to comment
Share on other sites

Treba nova tema za licitaciju, samo zbog ovakvih stvari i onda nema niko da kaze da li je trejd posten ili ne. Sada ispada da Maxa&Delgado nemaju prava da trejduju igraca, sto je velika neregularnost i ogranicavanje slobode u igranju fantazija. Bron je cini mi se vec 3 puta vetovan? Mnogo je ljudi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...