Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

Definitivno nemam vise volje, energije ( a i vremena ) za ovogodisnju sezone ( ponovo bez SGA, Darijusa i jos jednog Darijusa😴 ) ...  

 

Da se odjavim sa teme ( Ali ne kao Zveki :classic_tongue: ), moracu da vas uskratim za svoje duhovite a nadasve  visoko intelektualne postove neko vreme :wink2:

 

Dogodine u Prizrenu  B

 

 

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, John Dies at the End said:

A jbt, kukas kao da su sve CAT neizvesne, a jedino moze da te stigne u def skokovima ....a sta ja da napišem 😴

 

Napusti prostoriju, blokade i FG procenti su upitni, naravno defanzivne skokove je preokrenuo.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, maXa88 said:

Sisinho ti ko da igras protiv nbka a ne protiv pokupanog lavrnje. covek nema cime da preokrene. 

uz malo srece od sledece sezone ce biti komesar ali u b lizi

 

Duvaj ga Prdinho, meni treba velika pobeda da se vratim nista mi ne znaci pobeda tipa 9-3-1. Razlika u fg je samo 1 procenat, u blokadama samo jedna blokada. A i sl.bacanja samo 2.5 posto razlika.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, đubrivo. said:

@maXa88maksimilijane, uzmi frenkija, rose i rivers su out, elf i quickley questionable

 

ocu uini. jel ti to cale reko ili je neka tvoja procena? cenim da si od njega nasledio taj dar  hehe

 

@sisinho

 

pa to i kazem gluperdo. opeglaces ga lagano i poslati da se druzi sa nama. nema cime da preokrene jer ti raspored ide na ruku

Link to comment
Share on other sites

Kako cu genije ( ili buzdo iz Nis) da ga ispeglam kad ce da me stigne blokade i FG procenat, a mozda i sl.bacanja. Ovi moji nogama sutiraju, a njegov Porter Jr iz Hjustona sabija, lupa blokade, a ja od skakaca imam samo Plamija, Dzavela i mocnog Patona sto si ga bacio sve po jedan mec.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

auuuu uiniii pa ja bolje pratim nikse nego ti 🙂 sezonu im je lin izvukao kad su se sjebali melo,  smit i cendler. ja pratio lina svake veceri i navijao za nikse dok se nisu vratila 3 smrada i usrala sve

 

imate topina, zalog za buducnost. ne znam mogu li da uzmu druma. to bi super bilo

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...