Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

4 hours ago, đubrivo. said:

zveki, zašto plumi šutira 3/3 sa slobodnjaka a aron praznici k'o curry ali kad gađa sa trice? jel to okej? 

 

Ja reko ce da pitas sto nije igrao Derik Rouz.

 

 

Quote

Rose didn't play during Tuesday's loss to the Jazz due to an upset stomach, Omari Sankofa II of the Detroit Free Press reports.

 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Itachi Uchiha said:

ziv je RoCo, umro nije

 

vanvleet skromnih 54pts

 

@zorex, priznaj da si se malo ponadao juce ujutru

 

jos wcj i nurk i masina ide na max obrtaja

Meh, kakav proser je bio, ne stojim toliko loše. 

 

Za nigga named Fred-a mi nije krivo, gotivan mi je, ali ovaj slepac koji nije dva šuta pogodio ove sezone da se otkači. Jebemti ćivot.

 

Nema veze, ide Lamlica do prvog td-a, pa da preokrećemo polako večeras.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, gggggggg said:

 

alos ti jinx

 

kako koji kurac imas pun sastav igraca evo vec treci dan. 

 

Naviklo to da igra sa 12 plus vise slotova vise kao protiv mene.

 

Uini pa ti imas xy utakmica vise od mene, plus mi odlazu ove meceve, povredjeni igraci. 34-28 za tebe do kraja u mecevima igraca, ako ne racunam moguce povrede i odlozene meceve. Daj izbaci barem 3 komada da bude koliko toliko fer.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, gggggggg said:

 

alos ti jinx

 

kako koji kurac imas pun sastav igraca evo vec treci dan. 

 

Nemam pojma iskreno otkud ovoliki igrači. 😄

 

Odličan ti je sastav, vodiš sa manjom minutažom. Jači si, baš bih voleo da makar ne potonem mnogo. Nije nikakav jinx. 

 

 

16 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Naviklo to da igra sa 12 plus vise slotova vise kao protiv mene.

 

Uini pa ti imas xy utakmica vise od mene, plus mi odlazu ove meceve, povredjeni igraci. 34-28 za tebe do kraja u mecevima igraca, ako ne racunam moguce povrede i odlozene meceve. Daj izbaci barem 3 komada da bude koliko toliko fer.

 

Koliko si ti tvrdoglav, neverovatno. Imao si 130 minuta više, nije igrao Kapela, Moris koji je imao DTD pa sam igrao sa 11 igrača, Zeler se odmah povredio, plus Kemba out. Da sam ja imao 130 minuta više od tebe zgazio bih te s jedno 10 kolona. 

Edited by stefan81888
130 minuta, moja greška
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Zvezdinho said:

Uini pa ti imas xy utakmica vise od mene, plus mi odlazu ove meceve, povredjeni igraci. 34-28 za tebe do kraja u mecevima igraca, ako ne racunam moguce povrede i odlozene meceve. Daj izbaci barem 3 komada da bude koliko toliko fer.

 

ti nisi juče i prekjuče 'teo da izbaciš x3 komada kad si imao više, pa ti gdin postponed izbacio.

 

opasno su ti odigrali sinoć, 100% ft, epohalan fg%, nadao sam se da ću sinoć iako malobrojan da zadržim vođstvo.

večeras mora moja armija averidžara da mečuje tvoje averidžare od sinoć. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, stefan81888 said:

 

Nemam pojma iskreno otkud ovoliki igrači. 😄

 

Odličan ti je sastav, vodiš sa manjom minutažom. Jači si, baš bih voleo da makar ne potonem mnogo. Nije nikakav jinx. 

 

 

 

Koliko si ti tvrdoglav, neverovatno. Imao si 130 minuta više, nije igrao Kapela, Moris koji je imao DTD pa sam igrao sa 11 igrača, Zeler se odmah povredio, plus Kemba out. Da sam ja imao 130 minuta više od tebe zgazio bih te s jedno 10 kolona. 

 

Pa nisam rekao tebi nista, jebemu misa, nego nbk-u. Nauzivao se u mojim odlozenim mecevima i porodjajima igraca.

 

Bezveze je gledati minute, nije isto 28 minuta Horforda i 28 minuta Muldera. Kad si vec potego tu temu.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zvezdinho said:

 

Pa nisam rekao tebi, jebemu misa, nego nbk-u.

 

Nema veze, ja da te dočekam na volej odmah jer sam debil. 

 

 

Izvini, nisam skontao. Sličnu smo raspravu imali od ranije, minuti ili mečevi, šta je bitnije, pa me povuklo. 

 

Još jednom, izvini, moja greška. 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, đubrivo. said:

 

ti nisi juče i prekjuče 'teo da izbaciš x3 komada kad si imao više, pa ti gdin postponed izbacio.

 

opasno su ti odigrali sinoć, 100% ft, epohalan fg%, nadao sam se da ću sinoć iako malobrojan da zadržim vođstvo.

večeras mora moja armija averidžara da mečuje tvoje averidžare od sinoć. 

 

Nema sta tu da se mechuje kvantitet dobija, kompletan vodio bi skokove, DD, poene, i mozad FG, dok bi gubio TO i mozda FT. Pa sad vidi koliko sam na gubitku. I to pitanje dal ce Dram da igra danas. I sve to zbog laznog kovid nalaza, jebo im sve.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zorex said:

Meh, kakav proser je bio, ne stojim toliko loše. 

 

Za nigga named Fred-a mi nije krivo, gotivan mi je, ali ovaj slepac koji nije dva šuta pogodio ove sezone da se otkači. Jebemti ćivot.

 

Nema veze, ide Lamlica do prvog td-a, pa da preokrećemo polako večeras.

to je gospodin, to je stav, a ne ovi suza suzu stize

 

od tebe da covek da izgubi, pa da mu ne bude toliko krivo

 

al' dzabe ti je, veceras te napada ceta od miltona sejka

Edited by Itachi Uchiha
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...