Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

12 minutes ago, delgado said:

 

 Trpaj ga Grofe, navijam za tebe u ovom mecapu 😄  

 

Imao sam ove nedelje dosta i srece sa njegovim izostancima, ali je to Jokic sve lepo nadoknadio veceras. Prihvatio bih i poraz ove nedelje, a da mi je ostao Furnije zdrav.

 

Posebno sto igram sledece nedelje protiv Zvekija, direktnog konkurenta za ispadanje, 20 ppg u cetiri meca bi mi dosta znacilo od njega.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drakaris said:

Imao sam ove nedelje dosta i srece sa njegovim izostancima, ali je to Jokic sve lepo nadoknadio veceras. Prihvatio bih i poraz ove nedelje, a da mi je ostao Furnije zdrav.

 

Posebno sto igram sledece nedelje protiv Zvekija, direktnog konkurenta za ispadanje, 20 ppg u cetiri meca bi mi dosta znacilo od njega.

 

Ma mozes i bez njega kad imas sad Kendrika Nana. Drugo gde pise da ce toliko dugo da odsustvuje, nigde. Ovo je cisto b2b odmaranje, nista drugo.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Bravo Badi bravo masino 1/11 svaka cast usro bi se u gace kad bi vezao dve dobre utakmice, 4 DTD igraca sa sve Dzamalom I njegovim usranim laktom i naravno odlozen mec Denvera I svega dve utakmice ove nedelje da Nikola ne igra kako igra pao bih u tesku depresiju. 

Jokara i sinovi do pobede

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, delgado said:

 

 Trpaj ga Grofe, navijam za tebe u ovom mecapu 😄  

 

Cuj ovu baksuzcinu kune me od prvog dana samo zato sto sam ja debitant uradio bolje draft a da ni pravila igre nisam najbolje poznavao od njega iskusnog velikog stručnjaka i sampiona ostoja titule.. I treba da ispadnes nisi ni za B ligu

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

@Dovla  ruka ruci ...gde da potpisem za rezultat :classic_biggrin:

 

 

On 2/6/2021 at 7:23 AM, đubrivo. said:

 

 

Wini tebra, gotov odmor, 5-10 karantin i sva paznja usmerena na fantasy i borbu za opstanak... I odomri malo debelog Bradonju, ispustice dušu na parketu 😛

Edited by John Dies at the End
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, John Dies at the End said:

... I odomri malo debelog Bradonju, ispustice dušu na parketu 😛

 

evo sinoc igrao neverovatnih 29 minuta bez duranta i irvinga u posadi. stvarno ga preterase.

qickley 2 x13 minuta al zato paul george, conley. hunter i love odmaraju

Link to comment
Share on other sites

Ovaj Plamli kao da je plej, 5 izgubljenih lopti lik, doduse 47 minuta igrao, cudi me kako decko iz Detroita Stjuart nije dobio vise minuta.

 

A Dramond 28p 11 sk protov Milvokija, stvarno cudno, zar nije trebao Alen decko iz Bruklina da mu preuzme startnu poziciju ??? Nista mi tu nije jasno.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Drakaris said:

Ta pitanja ostavi za B ligu

 

PS: Stjuart je imao problema sa faulovima

 

Sa ovakvim statsima B liga ce biti samo tvoj zimski topli san decacicu.

 

Problem sa faulovima:Hail::roflmao:

 

@Noćna mora B92 fantazera otvori malo to PM sanduce, daj da trejdujemo nesto. I za ostale , svi su na prodaju, od Dramonda , Moranta pa do Dilona Brukasa , Kobija Vajta, da se trejdujuemo malo.

Edited by Zvezdinho
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...