Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

Nema sta Ejton da trazi u 6. Ako nisi smeo da dizes bekove i krila onda je bas Drum trebao da bude 6 pik. Covek je i u 9 cat i u ovaj format zver. DD sa bogovskim stockom, jebe ft ali to svi takvi C rade.
Da zveki nema 50 vise meceva bio bi ubijen ove nedelje ovako mirise na neki x
White se vraca danas, pravi tajming prodaje LMA, vreme je da pik 9 runde pokaze misice.

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Nema sta Ejton da trazi u 6. Ako nisi smeo da dizes bekove i krila onda je bas Drum trebao da bude 6 pik. Covek je i u 9 cat i u ovaj format zver. DD sa bogovskim stockom, jebe ft ali to svi takvi C rade.
Da zveki nema 50 vise meceva bio bi ubijen ove nedelje ovako mirise na neki x
White se vraca danas, pravi tajming prodaje LMA, vreme je da pik 9 runde pokaze misice.

Jebe i TO

Sto bas i ne rade svi centri, ali je jako bitno.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Drakaris said:

Jebe i TO

Sto bas i ne rade svi centri, ali je jako bitno.

Al zato vise daje stl i blokada nego 2 ejtona da se skupe odigraju kartu fusion iz Jugija.
Mislim Sabonis je bolji od 2 tako da je to najmanji problem. Danas debi 3 viteza, Midletona, DaJ i White jos JJJ je masina je sklopljena..

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Al zato vise daje stl i blokada nego 2 ejtona da se skupe odigraju kartu fusion iz Jugija.
Mislim Sabonis je bolji od 2 tako da je to najmanji problem. Danas debi 3 viteza, Midletona, DaJ i White jos JJJ je masina je sklopljena..

Ne daje vise blokada, samo stl daje vise. Stl je kasnije mnogo lakse nahvatati na draftu, evo primera radi Oladipo u petoj, 2 stl po tekmi, malo li je. Da zrtvujem TO zbog stl, malo morgen. Takodje i kada se juri strim, mnogo je lakse nahvatit igraca koji daje stl/blk. TO mora ostati zabetoniran.

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Drakaris said:

Zaboravio si manje izgubljenih lopti, to je kljucna stavka za strategiju. Ejton je u tome Bog za recimo Dramonda i to je kljuc. Onda dalje juris igrace koji ne gube lopti. To je 6 kategorija i to je vec ozbiljna stvar. Sta mislite zasto Uchiha svake godine radi ono sto i ja pokusavam ove sezone? Dao je jednog Donovana Micela za Adamsa prosle sezone. 

 

ja izgubljene lopte uvek tretiram kao da ne postoje. ko ima veliki usage tj pts, ast, ppm, ima i turnovers 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drakaris said:

Ne daje vise blokada, samo stl daje vise. Stl je kasnije mnogo lakse nahvatati na draftu, evo primera radi Oladipo u petoj, 2 stl po tekmi, malo li je. Da zrtvujem TO zbog stl, malo morgen. Takodje i kada se juri strim, mnogo je lakse nahvatit igraca koji daje stl/blk. TO mora ostati zabetoniran.

Za nekog ko betonira To imas ih previse nije to dobar build ako si 10 u kategoriji koju juris. Pola ekipe ti ima 2 ili 2+ to.
A pogotovo se ne busa u Rukija Maledona koji ce da ih gubi na traci.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drakaris said:

Zaboravio si manje izgubljenih lopti, to je kljucna stavka za strategiju. Ejton je u tome Bog za recimo Dramonda i to je kljuc. Onda dalje juris igrace koji ne gube lopti. To je 6 kategorija i to je vec ozbiljna stvar. Sta mislite zasto Uchiha svake godine radi ono sto i ja pokusavam ove sezone? Dao je jednog Donovana Micela za Adamsa prosle sezone. 

don't reach young blood

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, đubrivo. said:

 

ja izgubljene lopte uvek tretiram kao da ne postoje. ko ima veliki usage tj pts, ast, ppm, ima i turnovers 

Ding ding ding, Cim imas vanserijskog igraca imaces i TO. 
On nema takvog i opet ima solidan broj izgubljenih, jbg ne pravi se To build sa Furnijeom, Fultzom, Bagleyem, vec se jure Bridges (finiksov), Cova, Turner i slicni.
Molim da se stavi postovanje na ime PJ Tuckera i on je bio u tom trejdu za Donovana. jos 1 low usage igrac koji je odlican za TO build i punt ppm.

Link to comment
Share on other sites

 Evo Voren, JJJ, Tompson, Derozan dok nije postao glavni plej u SAS-u, Tobajas itd.. Svi su oni sjajni u TO, a generalno imaju dobre poene i PPM.

 

 

Te igrace sto si naveo mogao sam najranije da uzmem u trecoj rundi, sem Mikala, lol. Pre cu uzeti Tobajasa koji ce da pegla 20-8, nego njih, normalno. Plus je jedan od najkonstatnijih u ligi po pitanju zdravlja. 

 

Sto se tice Mikala, ja prvo nisam ocekivao ovakav iskorak, ali i da jesam, ne bih ga uzimao pre Oladipa. Begli ce tek biti zver i DD igrac, nema ih smisla porediti.Da sad hocu da trejdujem Beglija, a kamoli u drugom delu sezone, moci cu da dobijem igraca profila Mikal. 

 

Dok sam uzimao, Fulca i Furnijea, Mikal nije bio dostupan, tako nema smisla to sto pises.

 

Uzimanjem Fulca i Furnijea ja sam sebi otkljucao da ako u buducnosti budem zeleo da trejdujem recimo Nurkica, ako Begli postane to sto jeste i ako izvucem jos nekog DD igraca, ja mogu jednim potezom da postanem sila u PTS/PPM. ja vec imam dva igraca koji lmaju laganih 20+ ppg.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Pa jbg, covek je propustio dosta vremena zbog povreda. Trebace mu vremena da udje u formu i stos. Za ovaj fantazi ce uvek biti bolji Begli, sasvim je jasno da ne govorim o kvalitetu. Mikal moze lagano da ima 11 poena i 4 skoka, 1 stl, 1 blk i da se to nazove sjajnom partijom u real life, dok ovamo izuva PPM sa 36 minuta.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Drakaris said:

 

 

Dok sam uzimao, Fulca i Furnijea, Mikal nije bio dostupan, tako nema smisla to sto pises.

 

Uzimanjem Fulca i Furnijea ja sam se bi otkljucao da ako u buducnosti budem zeleo da trejdujem recimo Nurkica, ako Begli postane to sto jeste i ako izvucem jos nekog DD igraca, ja mogu jednim potezom da postanem sila u PTS/PPM. ja vec imam dva igraca koji lmaju laganih 20+ ppg.

Jedino sto nema smisla su tvoja opravdanja sto si Draftovao Aytona zbog malog TO pa su sledeca 5 pika losi po TO.
Ova bajka o masini za ppm, ti koji imas 2 oko 20 poena,   mislis da mozes pariras ekipama koji imaju coveka koji mece po 30 u laganom ritmu i imaju jos par oko 20?
Recimo Pg-Foxu-Hardenu, Lavine-Janis-Rozier/Brogdon/Hayword  ili Trae-Sabonisu Midlton ? Kapiras da taj tvoj 1 strelac bi bio 3 u ovakvim  ekipama?
Elem upravo je otisao ppm masina Sekston i to relativno jeftino pa i Zorex ima paklen trio strelaca preko 20, Sexton-CJ-Zion.
Jos sam 3p zaboravio Irving-Butler-Boker; Bora ima Kawhija-Tatuma-Derozana/MJP. 

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Jedino sto nema smisla su tvoja opravdanja sto si Draftovao Aytona zbog malog TO pa su sledeca 5 pika losi po TO.
Ova bajka o masini za ppm, ti koji imas 2 oko 20 poena,   mislis da mozes pariras ekipama koji imaju coveka koji mece po 30 u laganom ritmu i imaju jos par oko 20?
Recimo Pg-Foxu-Hardenu, Lavine-Janis-Rozier/Brogdon/Hayword  ili Trae-Sabonisu Midlton ? Kapiras da taj tvoj 1 strelac bi bio 3 u ovakvim  ekipama?
Elem upravo je otisao ppm masina Sekston i to relativno jeftino pa i Zorex ima paklen trio strelaca preko 20, Sexton-CJ-Zion.

Oladipo se uvek vrti oko 2-2.5. Tobajas je najbolji po tom pitanju, Covek je ispod 2 gotovo uvek za ovakvog skorera. Prosle sezone cak 1.4...  Nurkic malo kvari sa 2.4., ali sa 35. pika se ne propusta. Za Beglija cu da uzimam prvu sezonu, jer je jedina relevantna i tada je imao 1.6 izgubljenih. To je fantasticno za prvih pet rundi sto se tice TO, ja ne znam koje statse ti gledas.

 

Fulc za pleja, mora se imati neki plej, on ima dve izgubljene, al ajde ove sezone ce imati i dosta veci usage, pa mozda doskoci do 2.5. Furnije je svake sezone imao ispod 2 izgubljene. Barns ima 1.5 ili manje. To je fantastican draft po pitanju TO, vec kasnije je teze draftovati i tu je uspeh ubosti relevantnog igraca.

 

Normalno je da bih mogao da pariram, sa tri koji bi imali 20 ppg, kada vec imam 5 igraca koji bi pored njih peglali minimum 15 ppg. Trenutnu formu necu da uzimam u obzir, jer to je pocetak sezone. Sta ce ce biti u nastavku, videcemo, prilagodjavacemo se.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Zvezdinho said:

Ne igra Morant povredio se , nisu igrali b2b2 Horford i Rouz, nije igrao Geri Trent. A tebi neki pisljivi Bruks i jednom Lamarkus, plus si pokupio Tajusa.

Da Rose i Al ozbiljni sokovi da nece da igraju b2b utakmice, ko je mogao da predvidi da starci u uzasnim ekipama nece da igraju..
Taj Burks je duplo bolji od mocnog Trenta tako da malo postovanja prema coveku.  I White do danas nije igrao i JJJ ne igra ali dobro sta je to za neigranje jednog Trenta...
Da imamo isti broj utakmica 4 kategorije ne bi uzeo ali dobro bice mart ako se uguras u PO
 

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Drakaris said:

Zveki mode on:

 

E pa nije u redu, ti si bolje draftovao

 

Zveki mode off

 

 

 

 

giphy.gif

 

 

6 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Da Rose i Al ozbiljni sokovi da nece da igraju b2b utakmice, ko je mogao da predvidi da starci u uzasnim ekipama nece da igraju..
Taj Burks je duplo bolji od mocnog Trenta tako da malo postovanja prema coveku.  I White do danas nije igrao i JJJ ne igra ali dobro sta je to za ne igranje jednog Trenta...
 

 

Pa to se kao nije znao od 1.kola da nece da igraju:Hail:

 

Za Rouza se znalo, ali smo govorim o tome ko je propustio meceve.Za Horforda se nije znalo, drugo alal ti cufte ako gledas ko ima koliko i kad b2b meceva. Meni se povredio Morant , a ti jos izvodis neke besne gliste sa brojem meceva:default_coffee: Kao ti si nesto ostecen.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...