Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

2 hours ago, stefan81888 said:

Trpaj, debeli, trpaj moje krševe, ako. 

 

Slabo... očekivao sam vise od Pelikans dua, ali oni nastavljaju toplo hladno ( + ❤  se povredio )  + me uhvatio Zveki sindrom, spucao , za sada, dve izmene uz q (mozda i vise )... daleko je kraj ovom dvomecu 😴

 

Link to comment
Share on other sites

Betoniranje 6-8cat obicno radim pred kraj sezone, ali je sad kraca sezona, a i otvorio se buy low window za Oubrea i Cova, a Cov mi je uz Isaaca i J-Richa slaba tacka. 😄 S obzirom da sam potegao Goberta u prvoj rundi, punt pts ekipa je jedini logican izbor. 

 

oreb, dreb, stl, blk, to, dd, fg sam favorit protiv svakog skoro

 

 3pm, ast mogu da se ceram

 

Ovo je PO roster, jebes regulare, upascu u 12. 😄

Edited by Itachi Uchiha
Link to comment
Share on other sites

Tesko da si jaci od mene u polovini betoniranih kategorija, prvo DD i oreb sigurne ne. Tu sam najjaci. Kod tebe je stabilan davalac oreb samo Gober.

 

 

Nego, cini mi se Stjuart sve zanimljivijim, pa ne bih da ga dropujem, zavrsio je sinoc mec pored zivoga Plamlija, mada nisam gledao, ali sam proverio da nije imao problem sa licnim greskama, niti je bio blow-out, a ruki je :smiley37:

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Drakaris said:

Tesko da si jaci od mene u polovini betoniranih kategorija, prvo DD i oreb sigurne ne. Tu sam najjaci. Kod tebe je stabilan davalac oreb samo Gober.

 

 

Nego, cini mi se Stjuart sve zanimljivijim, pa ne bih da ga dropujem, zavrsio je sinoc mec pored zivoga Plamlija, mada nisam gledao, ali sam proverio da nije imao problem sa licnim greskama, niti je bio blow-out, a ruki je :smiley37:

Pre svega, gore lepo pise protiv skoro svakog. Drugo, WCJ  na oreb parira svakom od tvojih najboljih. Trece, ima tu jos njih koji mogu da doprinesu, doduse ne kao Marvin Garnett Bagley. Cetvrto, opusti se i uzivaj u voznji. 😄

 

Link to comment
Share on other sites

Zanimljiv je Stewart ali tek tamo marta.
Pre dizanja Luwavua gledao sam ova 2 rukija iz Detroita, bice minuta za njih pre ili kasnije.
Sada je prerano fali Okafor.
Grof ima uz weabua najjacu skakacku ekipu, doduse verujem ja u moje momke u def skokovima smo jaki pejton skace za pfa

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, gggggggg said:

platili su plumiju silne milione da bi ga 2posle dve utakmice u sezoni stavili na klupu zbog 1 stewarta. 

Pa gde sam ja rekao da ce odmah, tek kasnije u martu mesecu, sada ce dobijati nekih dvadesetak minuta, dovoljno da se ne dropuje.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Zvezdinho said:

Uini  i  FVV se povredjivao prosle sezone. Nema veze, i meni odgovara da ima neki tim koji je gori od mog :lol_2: Nikad gori tim nisam imao.

 

Kako je tvoj tim najgori kada se svo vreme drafta I posle  pise kako lose draftujem i da imam najgoru ekipu 😴

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...