Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

Pa dobice Luni svojih 15-20 minuta, bez obzira ko je starter.

 

Razmisljam da ga zadrzim u ekipi i na duze. Pogotovo ako GS krene da gubi utakmice, ko zna sta ce raditi sa Vajsmenom, rezultat je ispred njegovog razvijanja i vece minutaze. Luni svakako ima dosta iskustva i meceva.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, delgado said:

 

 Nije Racen bio na draftu, drugar je sve radio na telefonu sedevsi prekoputa mene (ja sam s kompa + ukljucen mssngr call sa Maxom)

 

    Sledeci korak je da mu Lavrnja posalje invite na mail i da ga zvanicno registrujemo kao A liga fantazi igraca. Solidan draft je odradio, rekao bih

 

Poslao mu vec 2x na mail koji si mi poslao u pm 😃

Link to comment
Share on other sites

deep state boro ispod radara ima jako dobar tim, ne vidim da je neko pomenuo

kawho ledeni, tatum, smart, mpj, derozan, demarcus rođaci, eric gordon, pat williams može biti krađa, znam da ga je meni ukrao

 

ako bouscher omane, tu je zach collins. vrlo dobar draft

čak mislim da će leonard igrati više tekmi nego što se projektuje

2 minutes ago, Drakaris said:

Interesuje me kakve ti statse ocekujes od Gasola?

 

ništa posebno drugačije od prošle sezone npr. očekujem da igra 20-25min a ne da za 12 spiči 5 ličnih

 

centre sam žrtvovao na draftu, u 8. rundi gde sam birao gasola, čak je i cody zeller otišao ispred

ostao tipa tristan thompson i favors

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Chaos Is Me said:

Muku ćeš mučiti sa Gasolom, kažem ti iz iskustva. Može još da pomogne na terenu ali za fantasy je maltene neupotrebljiv. 

 

rekoh gore, ostali su u 8. rundi tristan thompson za koga mi je frka jer je već povređen, favors, dwight powell, howard. svi su backups (kao i gasol po minutima) a samo mi sjebavaju ft% gde sam dobar. imao sam gasola pre 3-4 sezone i tad sam muku mučio, doduše neki kasni drugi pik, rani treći, ne sećam se

edit: sad se sećam, tad sam ispao u B ligu sa prvim pikom curryjem i gasolom drugim-trećim  : Đ

 

nekako sam uspeo da propustim da stavim u queue wisemana i WCJa. da jesam, mogao bih elegantnije da rešim to sa centrima i da umesto conleyja uzmem wisemana a garlanda u 8. rundi, ne bi se tu osetilo previše na pg razlike

 

ma dobro, lako je biti pametan naknadno. nek' on isporuči 7-8pts, 4 skoka, 3 ast, skoro po 1 tricu i blokadu za 20-25min i to je to

16 minutes ago, Zvezdinho said:

 Mora da igra ono drvo Vajsman kad je blowout.

 

uopšte nije drvo. debeli je napravio opasan biznis sa 124. pozicije. mislim da nije nerealno da uđe u top 100 ako bude zdravlja a moguće i top 60-70

Edited by đubrivo.
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miskooo said:

@John Dies at the End

 

Zvezdinjo je kriv sa onim kukanjem oko rasporeda. Ovako me je izbegao, ti si mi dosao u prvo kolo koje tradicionalno gubim, imas jedno iljado meca vise, Redzi Dzekson velikih 3 minuta.... i tako blize i tako dalje. 😕

 

edit: lagano ukrali Beverliju ukradenu

 

Samo bre kukas 😛 A imas srece, prvi pik igra kao 10ti, veceras ti igraju svi ... a tek je prvo vece

 

Pazi, kad su resetovali raspored mnogooooo je bolji nego pre 😄 + sisica Nes izveo LVerta 6 minuta pre kraja , ostao na 9 skokova a tvoj Pat na.koga kukas 4 off

 

I aktiviraj se malo, dosadno je da se dopisujem sam sa sobom 😄

 

39 minutes ago, Zvezdinho said:

Degenerik Ker, ovako mala minutaza Krisu, da je imao samo oko 18 minuta imao bi DD covek. Mora da igra ono drvo Vajsman kad je blowout.

 

19sto godišnje drvo, bez utakmice u koledz/seniorskoj kosarKi, protiv 2 odlična def centra ( + 2 superstara koje je do juče samo gledao na TVu) za 24 minuta ubacili 19 poena #justfortherecord... 

Link to comment
Share on other sites

To je nabio u 4/4 kad je bila stoka razlike.

 

25 minutes ago, stefan81888 said:

Ne sumnjam da ćeš me šampionski iškolovati. Prezelen sam. 

 

Imao sam srece sto Durent nije igrao ceo mec inace bi me rashljokao, jes da je bilo 4 na 1 a i taj jedan moj je bio ko ni jedan zbog minutaze, al opet sreca zbog blowout-a.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Samo bre kukas 😛 A imas srece, prvi pik igra kao 10ti, veceras ti igraju svi ... a tek je prvo vece

 

Pazi, kad su resetovali raspored mnogooooo je bolji nego pre 😄 + sisica Nes izveo LVerta 6 minuta pre kraja , ostao na 9 skokova a tvoj Pat na.koga kukas 4 off

 

I aktiviraj se malo, dosadno je da se dopisujem sam sa sobom 😄

Veceras je drugo vece. 😕

Lavert uzeo 9 skoka a u ekipi ima 2 centra koji znaju samo da skacu. 😞

Pat je extra, kukam na lopove iz espn. 😞 Znam da ti je miljenik, uz Harta. Evo Pat za Laverta. 🤝

Nisi ti sam. 😄😛

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Zvezdinho said:

 

 

 

Imao sam srece sto Durent nije igrao ceo mec inace bi me rashljokao, jes da je bilo 4 na 1 a i taj jedan moj je bio ko ni jedan zbog minutaze, al opet sreca zbog blowout-a.

 

Nisam gledao sinoć, iskreno zadovoljan sam Durantom na ovu minutažu, za Alena sam se više zainteresovao, dobio samo 20 minuta. Kapela možda ne bude igrao, urnisaće me Dramond, ne verujem da ovi ostali iz mog drvoreda mogu da mu ispariraju. 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Miskooo said:

Veceras je drugo vece. 😕

Lavert uzeo 9 skoka a u ekipi ima 2 centra koji znaju samo da skacu. 😞

Pat je extra, kukam na lopove iz espn. 😞 Znam da ti je miljenik, uz Harta. Evo Pat za Laverta. 🤝

Nisi ti sam. 😄😛

 

Hvala Misko za ovo boldovano 😴

 

Kukas BRE posle prve večeri 😄

 

Da su/ako lVerta trade-uju u Hou, TD igrac 😄

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...