Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

8 minutes ago, Zvezdinho said:

Stefi polako s te izmene i onako imas vise igraca koji igraju.

 

Ozbiljno imam više? Nisam brojao. 

 

Bez brige, obično na startu držim sve igrače, da vidim šta sam draftovao, i onako 3/4 sigurno budu za otpad. Morisa sam uzeo jer je Kemba na IR. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Waiver ce da vredi kurcu ove godine posto nemas razloga da dropujes igrace sem bas ako ti 5 u istom trenutku fasuju koronu. Ali dobro da nije bilo 4 IR nikad ne bi uzeo 2 skembana igraca na draftu.

 

ja ne vidim nikakvu razliku u tome što ima 4x ir mesta

 

- ako želiš da pobeđuješ a ekipa ti nije superiorna, što je retkost, moraš da menjaš, tj da imaš streamera tokom nedelje

- ako mi se relativno bitan* igrač povredi, neću da ga bacam ni sa 2x IR mesta, jedino što onda igram sa jednim ili dva igrača manje

*relativno bitan nije samo neki mothafucka, već bilo koji igrač koji mi radi pos'o

 

jedina prednost je što možeš da dodaš više out igrača na IR i da ih ne bacaš natrag na FA ako te ne zadesi korona ali po meni to nije značajna razlika. 

zach collinsa bi neko pokupio i sa dva IR mesta jednako, kao što će ga boro škartirati ako ga napadne korona ili mu se povređuju igrači

 

4x ir mesta samo daju priliku da nekom epska nesreća ne presudi u sezoni tek tako. mali window of oportunity

Edited by đubrivo.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, đubrivo. said:

 

mislim da je svake sezone pre početka prve tekme tako. možeš da menjaš kol'ko 'oćeš

 

 

pa dobro, cenim da mu je dosta ako isporuči svoj versatility za nedelju - dve, tj par duela. posle može da ga baci

plus je nakrcao sve igrače koji su out, skuplja ih boro k'o veverica lešnike :lol_2:

 

Nema kvalitet pa misli da dobija na kvantitet  🤣 ... bice posle ne znam koga da drop-ujem 🤣

 

36 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Waiver ce da vredi kurcu ove godine posto nemas razloga da dropujes igrace sem bas ako ti 5 u istom trenutku fasuju koronu. Ali dobro da nije bilo 4 IR nikad ne bi uzeo 2 skembana igraca na draftu.

 

Nikada se ne zna... ja sam prethodne sezone, 2-3 kola ima 4-5 IR igraca, nisam znam koga da drop-ujem... na kraju je ovogodišnji sampion pokupio ja mislim 2 igraca koje sam morao da drop-ujem jer je dogorelo 😄

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, đubrivo. said:

 

Bacices i te koji ti rade posao ako ti IR pun pre ili kasnije prosle godine sam nedelju i po vukao 4 ir pa je na kraju bio sutnut Winslow (pre nego sto je zvanicno otisao na duze). Pogotovo ako juris nesto plej-off, top 4 ili da ne ispadnes nemas tolikog luksuza da cekas 3 igraca a imas 2 na IR.
Sada samo katastrofa moze da te natera da bacis iole korisnog igraca koji dobije IR mesto. 
A razliku u 4 ir videces kada pocnu da se popunjavaju IR mesta, kada pocnu ok igraci da se povredjuju na 2/3 nedelje pa umesto sut karte ga stavis na Ir posto ima neku korist. A to ce direktno da utice i na taj kvalitet strimera, sada ih ima pun kurac i veoma solidan izbor istih(samo debeli opet ne zna da ih ubode), a ima ih toliko zato sto imas cela 6 igraca na IR (Porz-Kemba-White-JJJ-Winslow-ruki iz Atalante).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Bacices i te koji ti rade posao ako ti IR pun pre ili kasnije prosle godine sam nedelju i po vukao 4 ir pa je na kraju bio sutnut Winslow (pre nego sto je zvanicno otisao na duze). Pogotovo ako juris nesto plej-off, top 4 ili da ne ispadnes nemas tolikog luksuza da cekas 3 igraca a imas 2 na IR.
Sada samo katastrofa moze da te natera da bacis iole korisnog igraca koji dobije IR mesto. 
A razliku u 4 ir videces kada pocnu da se popunjavaju IR mesta, kada pocnu ok igraci da se povredjuju na 2/3 nedelje pa umesto sut karte ga stavis na Ir posto ima neku korist. A to ce direktno da utice i na taj kvalitet strimera, sada ih ima pun kurac i veoma solidan izbor istih(samo debeli opet ne zna da ih ubode), a ima ih toliko zato sto imas cela 6 igraca na IR (Porz-Kemba-White-JJJ-Winslow-ruki iz Atalante).

 

to je sad prosto razlika u strategiji. ja od one prve B sezone kada sam ti predao bledsoea na pravsi boga ne bacam nikoga ko mi radi posao, jer na FA regularno nema nikoga dok ne izleti neki neočekivan zgoditak. tj FA je sranje dok se ne pojavi neki outlier

 

ovaj drugi bold ne kapiram. ne vidim kako na kvalitet streamera utiče 4xIR mesta. imaš igrača na IR i čekaš ga dok ne ozdravi. kada ozdravi, moraš da odlučiš da li imaš njega ili nekog drugog iz ekipe. isti đavo kao i uvek

 

inače, previđaš da liga sada traje valjda 15 kola, što je praktično za četvrtinu manje nego obično. nema nekog prostora za vađenje koji je uvek prisutan. 

kada vagam da li je bolje da bude siromašniji FA ili da ekipe vuku još više igrača koji ne igraju u rosteru, nekako mi je no brainer da FA bude siromašniji

 

a i to je diskutabilno, jer ako navali korona, biće puno 10odnevnih mačka u džaku ugovora koji će obogatiti FA ponudu

 

Quote

a ima ih toliko zato sto imas cela 6 igraca na IR (Porz-Kemba-White-JJJ-Winslow-ruki iz Atalante).

 

ovde sam ti podebljao igrače koji bi i u regulatnim uslovima bili odabrani na draftu i držani na IR + ne bi bili bačeni osim ako nisu done for the season

 

dakle, imamo 6 umesto 4, big deal

26 minutes ago, zorex said:

 4 IR mesta su najpeečkarskija odluka u istoriji lige, gora i od one da mi se ne vrati Satoranski. :classic_blush:

 

ti braćala stavi samo dva IR mesta, budi mačo.

Link to comment
Share on other sites

Ima veze posto bi bacao te povredjene igrace da nemas 4IR; evo debeli se javio sam;
pa bi neko ko ima luksuz da ceka ili ima otvoreno mesto dignuo takvog povredjenog igraca; Wall je bio zanimljiva roba kada je pocelo da se suska da ce mozda da igra prosle godine; 
Evo Pati Mils ciji je jedini zadatak da metne 2+ trojke, jak ppm i pts, ako padne zasto bih ga bacio kada imam mesto na IR a uzecu isto takvog i to je odmah igrac manje u protokolu;
A sto se tice korone mislim da ce na kraju da ih izvakcinisu ako se bude bas desila katastrofa, ako je liga imala pull da izvuce Diznilend na 3 meseca, ima da izboksuju 1000 vakcina za igrace i trenere.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, LayupFromTheMidget said:

@RatzenStadt ti jel si usao u ligu ili je ovo delgado(v) drugar solo pravio tim?

elem ko ima kenarda i sta trazi za gospodina

 

 Nije Racen bio na draftu, drugar je sve radio na telefonu sedevsi prekoputa mene (ja sam s kompa + ukljucen mssngr call sa Maxom)

 

    Sledeci korak je da mu Lavrnja posalje invite na mail i da ga zvanicno registrujemo kao A liga fantazi igraca. Solidan draft je odradio, rekao bih

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ima veze posto bi bacao te povredjene igrace da nemas 4IR; evo debeli se javio sam;
pa bi neko ko ima luksuz da ceka ili ima otvoreno mesto dignuo takvog povredjenog igraca; Wall je bio zanimljiva roba kada je pocelo da se suska da ce mozda da igra prosle godine; 
Evo Pati Mils ciji je jedini zadatak da metne 2+ trojke, jak ppm i pts, ako padne zasto bih ga bacio kada imam mesto na IR a uzecu isto takvog i to je odmah igrac manje u protokolu;
A sto se tice korone mislim da ce na kraju da ih izvakcinisu ako se bude bas desila katastrofa, ako je liga imala pull da izvuce Diznilend na 3 meseca, ima da izboksuju 1000 vakcina za igrace i trenere.

 

ako hoćeš da čuvaš đubretara kao što je patty mills, koji i inače visi na FA, be my guest

 

ja se iskreno ne sećam da je iko bacao igrače koji su dobri a da nije ono, oporavak kroz 3-4 meseca a nemam mesta na IR

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, LayupFromTheMidget said:

@Chaos nikakvi paketi, ja gledam da otvorim mesto do sredine januara kada ocekujem ova 2 gospodina da se vrate a ozbiljno verujem u Josha Jacksona vratio se kuci, hvali ga trener poceo 3 da daje. Sve sto meni treba 3&stl, jak ppm. 

 

Providan pokušaj dizanja cene tom kurtonu. 🙂 Ništa onda od transakcije pošto mi ne trebaju ni Wanamaker, ni Jackson, ni Burks, ni Mills, ni Hood, takvih ima i na waveru.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, đubrivo. said:

 

ako hoćeš da čuvaš đubretara kao što je patty mills, koji i inače visi na FA, be my guest

 

ja se iskreno ne sećam da je iko bacao igrače koji su dobri a da nije ono, oporavak kroz 3-4 meseca a nemam mesta na IR

Sta ti neces da cuvas DFS a imas otvorena 4 ir? ili Redika?
Naravno da ces da ih ubacis u ir i da uzmes istog takvog na fa
@Chaos Burksa kao starter ima juce na waiveru, a to zna svako koga je imao ili u GSW ili  u Cavsima. Nije ni Kenard mnogo bolji radi isto sto pola tih, daje 3 to mu je korist jedino Lou da oteraju pa da dobije jaci usage

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

Just now, LayupFromTheMidget said:

Sta ti neces da cuvas DFS a imas otvorena 4 ir? ili Redika?
Naravno da ces da ih ubacis u ir i da uzmes istog takvog na fa

 

DFS dok je porzingis out je vredniji nego realno. kada dođe letonsko đubre, baciću dfsa bez da trepnem. redick je po meni potpuno druga kategorija fantazi igrača, donosi opasne trice, opsan ft% i PPM + nešto poena

 

to su tri izvrsne i jedna okej kolona. ne bih ga bacio ni sa  dva ir

Link to comment
Share on other sites

Videcemo za mesec danakoliko ce taj nivo tolenracije da raste za dropovanje roleplayer igraca posle povreda; i uticaj na strimovanje za 1 vece.
Sto se tice napada na Burksa proverih 89 baja na rejteru prosle godine; ne vidim ko ce u nyk da mu mazne minute posto im je najbolji suter, tu me vise Pejton plasi ali uzdamo se u Thibsa i maltetiranje rukija.

Link to comment
Share on other sites

Video sam lozenje navijaca NYK na IQa kako je odlican a ja imam njegovog konkurenta;
U soti su mu starteri igrali svi preko 30 minuta; tako da neka nastavi takvim ritmom Pejton-Burks po 30;  Taj Gibson mu igrao 33 minuta, toliko nikada nije igrao u karijeri;
Kakav je IQ sa odbranom ako je busan to je plus za mene 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

solidan je IQ defanzivno u teoriji ali videćemo kada krenu tekme

 

po meni elfrid nema šta da traži u rotaciji, pogotovo u drugom delu sezone. ali to je navijačka želja, ne i fantazi projekcija. može payton da bude i TD threat sa visokim brojem stlz po tekmi ako mu se da 30 minuta

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, đubrivo. said:

solidan je IQ defanzivno u teoriji ali videćemo kada krenu tekme

 

po meni elfrid nema šta da traži u rotaciji, pogotovo u drugom delu sezone. ali to je navijačka želja, ne i fantazi projekcija. može payton da bude i TD threat sa visokim brojem stlz po tekmi ako mu se da 30 minuta

Ma naravno fantazi, pravi doprinos na terenu i utisak navijaca o svojim igracima su 3 razlicite stvari; samo volim da isaltam redite ekipa gde igraju moji puleni da vidim "utisak" vernih navijaca koji gledaju svaki minut,  Pejtona nisam gledao jos od Orlanda posto sam ga 1 godine imao na fantaziju; Mogu da kazem da ima veci "fun club" i od Randle koji je 2 najomiljeniji tamo. Nisu jos poceli na Noela da kukaju ali videcemo kada pocne da uzima po 36 minuta 😄
A Pejton je uzet zbog ast&stl, najbolji dostupni u tom trenutku, neko je uzeo Smarta bas pre tog pika.
O sranje ja sam tek sada shvatio da cu NYK i SAS najvise da gledam posto tu imam 5 igraca ......

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...