Jump to content

Kosarkaske aktuelnosti


kalistenika u rutini

Recommended Posts

Zvezdino zamalo pojacanje Gbinije dobro igra na startu sezone. 18 ppg u tri kola, 25 poena Bambergu za vikend. Ali ono sto smo pisali, nije plej. Dve asistencije na 3 meca.

 

Inace Bayern je izgubio kod kuce od Bona pola kosa razlike. Mislim da prosle sezone nisu izgubili nijedan mec u prvenstvu kod kuce, racunajuci i playoff. Isto kao i Zvezda, a sad su i Zvezda i Bayern izgubili utakmice, maltene istog dana. Radonja se solidarise.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Del Piero said:

Zvezdino zamalo pojacanje Gbinije dobro igra na startu sezone. 18 ppg u tri kola, 25 poena Bambergu za vikend. Ali ono sto smo pisali, nije plej. Dve asistencije na 3 meca.

 

Inace Bayern je izgubio kod kuce od Bona pola kosa razlike. Mislim da prosle sezone nisu izgubili nijedan mec u prvenstvu kod kuce, racunajuci i playoff. Isto kao i Zvezda, a sad su i Zvezda i Bayern izgubili utakmice, maltene istog dana. Radonja se solidarise.

Tacnije Bajern je igrao kup protiv Bona i ispao u osmini finala  ovim porazom. Veliki kiks Radonje.

Edited by MrTripleDouble
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, MrTripleDouble said:

Tacnije Bajern je igrao kup protiv Bona i ispao u osmini finala  ovim porazom. Veliki kiks Radonje.

Aha, tacno. Gledao na BBL app i nisam obratio paznju. Znaci nepobedivost je i dalje na snazi:classic_biggrin: Salu na stranu, ozbiljan kiks, Bonn je za vikend izgubio 30 razlike kod kuce sa sve 114 primljenih poena.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Del Piero said:

Aha, tacno. Gledao na BBL app i nisam obratio paznju. Znaci nepobedivost je i dalje na snazi:classic_biggrin: Salu na stranu, ozbiljan kiks, Bonn je za vikend izgubio 30 razlike kod kuce sa sve 114 primljenih poena.

Meni je ovaj tim Bajerna jako limitiran za standarde EL, mislim da se nece najesti 'leba tamo, ali sto se tice domacih takmicenja ovo nikako ne bi smelo da im se desava.

Link to comment
Share on other sites

Još malo zanimljivosti ...

 

Quote

 

Pobedama najavljena FIBA Liga šampiona

Bon je pobedio Bajern i eliminisao ga iz Kupa Nemačke. Brindizi je tukao Milano usred Grada mode. Bandırma je ubedljivo nadigrala Efes. Nižnji Novgorod je u gostima slomio Zenit. Burgos ima 4-0 u šampionatu Španije. A tu je i Mornar, ekipa koja je pre nekoliko dana Igokei ubacila 17 trojki i ima obe pobede u ABA ligi.

Sasari je osvajač Superkupa Italije i drugi na tabeli Italije, odmah iza Virtusa. Jerusalim je u finale Superkupa Izraela burno slavio protiv večitog rivala, Makabija iz Tel Aviva.

 

 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, MrTripleDouble said:

Tacnije Bajern je igrao kup protiv Bona i ispao u osmini finala  ovim porazom. Veliki kiks Radonje.

 

17 hours ago, Sector said:

Ma nije mu prvi put da kup prepusti manjem klubu, opusteno. 

 

Ako se ne varam i lani su bili ispali u kupu. Od Oldenburga ili Ludwisburga, nemogu sad tačno da se setim.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, MrTripleDouble said:

Meni je ovaj tim Bajerna jako limitiran za standarde EL, mislim da se nece najesti 'leba tamo, ali sto se tice domacih takmicenja ovo nikako ne bi smelo da im se desava.

Kup je nebitno takmicenja, kao i prvenstvo do PO. Sastavu treba eventualno jedan skorer, ali i sa gorim timovima je ulazio u 8. Videcemo vec za koji dan protiv Asvela.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

Na stranu ovaj tekst, ali stvarno imamo dosta skroman početak sezone EVroligaša u domestic takmičenjima. 

 

 

Ove godine izgleda kao da maltene sve ekipe imaju top 8 ambicije i da će svaka pobeda u EL biti presudjujuca i vrv iz tog razloga domaće prvenstvo nije toliki prioritet u ovom trenutku. Verujem da ce sve EL ekipe lagano uci u plej of domaćeg prvenstva. 

 

Ovogodišnja sezona EL će sigurno biti najzanimljivija u poslednjih ko zna koliko sezona. 

 

Link to comment
Share on other sites

Marlain Veal (Southeastern Louisiana) je na debiju u evropskoj košarci za Finalspor iz Izmira zabeležio triple-double:

46 poena (9/9 za 1, 11/12 za 2, 5/9 za 3)

11 skokova

13 asistencija

indeks 62

 

Finalspor igra drugi po kvalitetu rang takmičenja u Turskoj

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...