Jump to content

Put do Bele Kuce


A sad

Izbori u USA  

51 members have voted

  1. 1. Za koga biste glasali na predsednickim izborima u USA

  2. 2. Sta mislite ko ce pobediti na predsednickim izborima u USA


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 11/03/2020 at 11:00 AM

Recommended Posts

flipnuo je đedo i PA. Sad je potpuno nebitno šta će biti na zapadu. Mogu sad da broje do decembra ako hoće. Bajden može da održi pobednički govor. Ostaje da vidimo da li nas je Tramp "trolovao" kada je najavljivao da neće priznati izbore ako izgubi ili ....

Edited by Klotzen
Link to comment
Share on other sites

Posto gledam ove gluposti oko Bajdena kako je podrzavao bombardovanje (ne znam samo sa kog idiotskog tvitera to kupe i ponavljaju kao papagaji) cisto da podsetimo da je Tramp, gostujuci kod Larija Kinga, izmedju ostalog rekao da NATO ne treba da se zajebava i da sto pre kopneno intervenise kako bi spasili jadni isterorisani napaceni narod Kosova.

 

A prica o tome dok ti vlada ista ekipa i dok se mentalno i civilizacijski nisi pomerio ni za pedalj od onih "vrednosti" zbog kojih si i bombardovan na prvom mestu - ultimativni idiotizam.

Edited by McLeod
  • Like 5
  • Thanks 6
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, McLeod said:

Posto gledam ove gluposti oko Bajdena kako je podrzavao bombardovanje (ne znam samo sa kog idiotskog tvitera to kupe i ponavljaju kao papagaji) cisto da podsetimo da je Tramp, gostujuci kod Larija Kinga, izmedju ostalog rekao da NATO ne treba da se zajebava i da sto pre kopneno intervenise kako bi spasili jadni isterorisani napaceni narod Kosova.

 

A prica o tome dok ti vlada ista ekipa i dok se mentalno i civilizacijski nisi pomerio ni za pedalj od onih "vrednosti" zbog kojih si i bombardovan na prvom mestu - ultimativni idiotizam.

Je l pominjao Tramp da treba Srbe u logore i sva ona sranja koja izlapeli deda generalizovao na ceo narod? :innocent:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Da li vi vidite  da Tramp napusta sve.On ce da napusti Nato i sve ostalo.Vi ne vidite da mu o glavi rade Kinezi i Rusi. I sta ce onda ? A na Balkanu nista ne vazi. Kao pre 120 godina. Mogu li pametnjakovici  jednom u istoriji da stanu na pravu stranu.Naravno izuzev nekih slucajnih situacija.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, ras kass said:

Hvala bogu imam cnn i internet da pratim izbore. Kad slusas analize sa domacih i regionalnih medija..... tragicno neznanje i lupetanje gluposti. 

Za sve moras da pratis oba extrema i iz njihve istine izvlacis cinjenice, tako je bilo u Srbiji 90-ih, tako je svuda u svetu. Svako ima svoju istinu. Niko u medijima ne daje cinjenice, samo njihovo misljenje..

1 minute ago, Sprivel said:


Evo razmisljam da li je gore da te pregaze americke trupe ili logori. Vagam.

Trump samo zna za Sloveniju i kako slovenacki zet za Srbe nije dobra varijanta. :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 
To sam ja svo vreme pisala. Nije za Bajdena nego protiv Trampa. Trampovi glasaci su ga prevarili dajuci mu signal da vole to sta i kako on radi, a bilo ih je nedovoljno.
Da je Tramp pobedio za 4 godine bi stigla AOC ekipa na vlast, ovako je sasvim moguce da za 4 godine opet vlast uzmu republikanci. Tome ce i da pogoduje sto imaju senat i sud, pa ce opstruisati dems gde god mogu i napraviti od njih nesposobnjakovice. 
Jadne male demokrate. Valjda će izdržati nekako.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Sprivel said:


Evo razmisljam da li je gore da te pregaze americke trupe ili logori. Vagam.

Kopnena intervencija je širok pojam. Možda bi intervenisali na samom mestu problema, tj. Kosovu. Ne verujem da bi bilo kopnenog rata na teritoriji cele zemlje, ali dobro, ne moramo dalje, jer ne znam šta je Tramp mislio.

Ja nisam za Trampa, samo sam više protiv izlapelog dede, kao što sam bio i protiv Klintonove. 

I to ne zato jer mislim da će nešto biti mnogo drugačije po nas ovde, već čisto što ove ne mogu da smislim. 

Mene za njihovu unutrašnju politiku briga koliko i random Amera za našu. Što se tiče spoljne i konkretno, kakvi bi bili za državu Srbiju...za Trampa otprilike znamo na čemu smo, za Bajdena ćemo videti. 

Mislim da se generalno ljudi "plaše" jer ne znaju šta da očekuju od ovog, a zna se šta je pričao o nama i da je zagovarao bombardovanje, pa sad misle - gotovo je, izgibosmo. 

Imaju oni dovoljno svojih problema da rešavaju, da bi im neka Srbijica bila u prioritetima da je sjebu ili šta god. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, djole said:
1 hour ago, Baby said:
 
To sam ja svo vreme pisala. Nije za Bajdena nego protiv Trampa. Trampovi glasaci su ga prevarili dajuci mu signal da vole to sta i kako on radi, a bilo ih je nedovoljno.
Da je Tramp pobedio za 4 godine bi stigla AOC ekipa na vlast, ovako je sasvim moguce da za 4 godine opet vlast uzmu republikanci. Tome ce i da pogoduje sto imaju senat i sud, pa ce opstruisati dems gde god mogu i napraviti od njih nesposobnjakovice. 

Jadne male demokrate. Valjda će izdržati nekako.

 

Taj deo me vec ne interesuje. Njihov problem. Moj problem je samo ono sto oni rade i sto utice na mene. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Sprivel said:


Evo razmisljam da li je gore da te pregaze americke trupe ili logori. Vagam.

 

Ne bi nas Trampara sad, a ni onda nista nije znao plus se nista nije pitao za razliku od albanskog lobiste, jer je bio za kopnene trupe da bi bilo manje zrtava (:classic_mellow:), sad mu  se svidja Ana Ivanovic, da je htela lako je mogla da bude prva dama 4 godine:default_coffee: Bas je mala razlika izmedju coveka koji nije pokrenuo nikakav rat osim gadjanja maketa u Siriji i Bajdena :default_coffee:

Edited by Zvezdinho
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

A za Snoudena:

 

 

Should the U.S. government grant immunity to Edward Snowden?

  PUBLIC STATEMENTS No, he should be returned to the U.S. to stand trial and face the consequences of his actions.

 

Snowden says Biden warned countries not to grant him asylum

 

itd itd...

 

To su ti borci za ljudska prava itd...

 

Edward Snowden: Joe Biden told countries there'd be 'consequences' if they granted him asylum

 

Edited by Zvezdinho
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Baby said:

 

Zemaljska kugla ce postati okrugla, vetrenjace vise nece izazivati rak mozga... 

Kako se lako trolluje.

Ostaje 5G i Bill Gates koji je izazvao koronu, da bi prodao vakcine. 🙂

troll off

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Dropkick Murphys said:

za Trampa otprilike znamo na čemu smo, za Bajdena ćemo videti. 

 

Resavanje problema Kosova... distanciranje od Rusije i Kine ...

U je... pa imaju istu politiku prema Srbiji trenutno ...

Mozda nas ovaj buduci nece terati da prebacimo ambasadu u Jerusalim...

 

Edited by mare80
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

Je l pominjao Tramp da treba Srbe u logore i sva ona sranja koja izlapeli deda generalizovao na ceo narod? :innocent:

 

Daj jedan pouzdan izvor da je Biden to rekao, kao i ono o Srbima koljacima. Da je podrzavao bombardovanje, jeste, ali ovo ostalu su ciste spekulacije.

 

22 minutes ago, Zvezdinho said:

A za Snoudena:

 

 

Should the U.S. government grant immunity to Edward Snowden?

  PUBLIC STATEMENTS No, he should be returned to the U.S. to stand trial and face the consequences of his actions.

 

Snowden says Biden warned countries not to grant him asylum

 

itd itd...

 

To su ti borci za ljudska prava itd...

 

Edward Snowden: Joe Biden told countries there'd be 'consequences' if they granted him asylum

 

 

 

Sreca pa se Snowden vratio u USA za vreme Trampove administracije. Nije? Dobro, makar je otisao iz Rusije u neku od ovih USA-friendly zemalja. Nije? Sigurno je znao da ce Biden da dobije nominaciju, pa potom i izbore pa nije hteo da se cima.

 

19 minutes ago, Drakaris said:

Zanima me sta ce li biti nakon ovoga, ukida li se Korona, nestace rasizam?

 

Ne pratis na casu Grofe, Korona bi bila ukinuta da je Tramp dobio. Ovako, na zalost, nista od toga.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...